PENTAVIDRA S.R.L. – CUI 48862787
Informativ
PENTAVIDRA S.R.L. are CUI 48862787, număr de înregistrare J2023003690357 și sediul în Municipiul Timişoara, județul Timiş. Activitatea principală declarată: CAEN 6210 – Transporturi aeriene dupa grafic. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 429.076 lei, un profit net de 372.561 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: inactivă (verificat 24.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | PENTAVIDRA S.R.L. |
| CUI | 48862787 |
| Nr. Reg. Com. | J2023003690357 |
| EUID | ROONRC.J2023003690357 |
| CAEN | 6210 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Nu (ANAF, verificat 24.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2023-09-28 (3 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CARRARO JUNIOR MIGUEL | - | Brazilia |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 429 076 | 372 561 | 193 986 | 0 | 671 323 | 477 337 | 1 |
| 2024 | 364 772 | 302 687 | 40 645 | 0 | 854 950 | 814 305 | 0 |
| 2023 | 813 770 | 798 132 | 14 626 | 125 | 812 683 | 798 182 | 0 |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PENTAVIDRA S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6210 Rev. 0 (echivalent: 6210 Rev. 1, 6210 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Timiş , domeniul 6210: Transporturi aeriene dupa grafic
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 5368 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- BACKTICK S.R.L. – locul 5364, 429.332 lei, Bucureşti
- RIL S.R.L. – locul 5364, 83.040 lei, Cluj
- HAISOFTPRO S.R.L. – locul 5365, 429.242 lei, Bucureşti
- AIFSY S.R.L. – locul 5365, 82.806 lei, Tulcea
- NORTECH LOGIC S.R.L. – locul 5366, 429.242 lei, Cluj
- AVM - TESTING S.R.L. – locul 5366, 82.768 lei, Cluj
- PRICOP SOLUTIONS S.R.L. – locul 5367, 429.230 lei, Iaşi
- PRO SWENGINEERING S.R.L. – locul 5367, 82.759 lei, Sibiu
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PENTAVIDRA S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PENTAVIDRA S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PENTAVIDRA S.R.L."
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2026-08-14 |
| Data publicare | 2026-08-14 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 854.950 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 810.844 |
| Disponibilitati | 44.106 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 40.645 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 814.305 |
| Capital social | 50 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 364.772 |
| Venituri totale | 369.202 |
| Cheltuieli totale | 55.499 |
| Profit brut | 313.703 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 302.687 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 125 |
| Active circulante | 812.683 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 606.892 |
| Disponibilitati | 205.791 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 14.626 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 798.182 |
| Capital social | 50 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 813.770 |
| Venituri totale | 814.772 |
| Cheltuieli totale | 8.492 |
| Profit brut | 806.280 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 798.132 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |