PATRASCU & GANE ENGINEERING COMPANY SRL
| Denumire | PATRASCU & GANE ENGINEERING COMPANY SRL |
| CUI | 9934602 |
| Nr. Reg. Com. | J1997008882400 |
| EUID | ROONRC.J40/8882/1997 |
| CAEN | 4664 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1997-11-10 (28 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 031 482 | 363 951 | 1 480 198 | — | — | — | 10 |
| 2024 | 7 061 603 | 754 411 | 1 015 802 | 277 506 | 2 872 495 | 2 148 160 | 10 |
| 2023 | 7 161 976 | 389 211 | 637 523 | 142 676 | 2 614 438 | 2 128 582 | 10 |
| 2022 | 6 224 087 | 619 230 | 754 340 | 208 255 | 2 328 215 | 1 782 850 | 10 |
| 2021 | 5 878 522 | 383 226 | 697 688 | 340 248 | 2 997 607 | 2 633 623 | 11 |
| 2020 | 6 456 244 | 921 299 | 562 069 | 198 971 | 3 224 611 | 2 839 872 | 10 |
| 2019 | 7 353 456 | 888 956 | 413 181 | 327 535 | 2 834 671 | 2 721 735 | 11 |
| 2018 | 6 624 644 | 655 850 | 480 040 | 376 999 | 2 765 345 | 2 631 728 | 14 |
| 2017 | 8 662 854 | 1 258 823 | 1 246 122 | 354 992 | 3 759 894 | 2 829 339 | 15 |
| 2016 | 7 149 400 | 815 173 | 674 490 | 324 022 | 2 474 918 | 2 133 516 | 13 |
Statistics
Commercial networks and enterprises6 031 482 lei
-15%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PATRASCU & GANE ENGINEERING COMPANY SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4664 Rev. 2 (echivalent: 4664 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 4664: Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PATRASCU & GANE ENGINEERING COMPANY SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PATRASCU & GANE ENGINEERING COMPANY SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PATRASCU & GANE ENGINEERING COMPANY SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 277.506 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.872.495 |
| Stocuri | 763.577 |
| Creante | 827.841 |
| Casa si conturi la banci | 1.281.077 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.961 |
| DATORII | 1.015.802 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.148.160 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.061.603 |
| VENITURI TOTALE | 7.160.383 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.275.137 |
| Profitul brut | 885.246 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 754.411 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 142.676 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.614.438 |
| Stocuri | 666.168 |
| Creante | 866.046 |
| Casa si conturi la banci | 1.082.224 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.991 |
| DATORII | 637.523 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.128.582 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.161.976 |
| VENITURI TOTALE | 7.277.904 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.810.836 |
| Profitul brut | 467.068 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 389.211 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 208.255 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.328.215 |
| Stocuri | 728.630 |
| Creante | 1.167.184 |
| Casa si conturi la banci | 432.401 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.220 |
| DATORII | 754.340 |
| VENITURI IN AVANS | 7.500 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.782.850 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.224.087 |
| VENITURI TOTALE | 6.294.000 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.565.722 |
| Profitul brut | 728.278 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 619.230 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 340.248 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.997.607 |
| Stocuri | 629.326 |
| Creante | 1.272.798 |
| Casa si conturi la banci | 1.095.483 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.456 |
| DATORII | 697.688 |
| VENITURI IN AVANS | 15.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.633.623 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.878.522 |
| VENITURI TOTALE | 5.944.891 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.503.586 |
| Profitul brut | 441.305 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 383.226 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 198.971 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.224.611 |
| Stocuri | 524.949 |
| Creante | 1.430.226 |
| Casa si conturi la banci | 1.269.436 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 859 |
| DATORII | 562.069 |
| VENITURI IN AVANS | 22.500 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.839.872 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.456.244 |
| VENITURI TOTALE | 6.644.612 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.579.083 |
| Profitul brut | 1.065.529 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 921.299 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 327.535 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.834.671 |
| Stocuri | 791.120 |
| Creante | 1.383.564 |
| Casa si conturi la banci | 659.987 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.710 |
| DATORII | 413.181 |
| VENITURI IN AVANS | 30.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.721.735 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.353.456 |
| VENITURI TOTALE | 7.503.190 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.471.865 |
| Profitul brut | 1.031.325 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 888.956 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 376.999 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.765.345 |
| Stocuri | 868.220 |
| Creante | 1.210.364 |
| Casa si conturi la banci | 686.761 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.924 |
| DATORII | 480.040 |
| VENITURI IN AVANS | 37.500 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.631.728 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.624.644 |
| VENITURI TOTALE | 6.681.370 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.919.142 |
| Profitul brut | 762.228 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 655.850 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 354.992 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.759.894 |
| Stocuri | 820.774 |
| Creante | 2.623.672 |
| Casa si conturi la banci | 315.448 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.575 |
| DATORII | 1.246.122 |
| VENITURI IN AVANS | 45.000 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.829.339 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 8.662.854 |
| VENITURI TOTALE | 8.733.067 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.274.456 |
| Profitul brut | 1.458.611 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.258.823 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 324.022 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.474.918 |
| Stocuri | 727.170 |
| Creante | 1.178.524 |
| Casa si conturi la banci | 569.224 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.066 |
| DATORII | 674.490 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.133.516 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 7.149.400 |
| VENITURI TOTALE | 7.275.838 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.334.434 |
| Profitul brut | 941.404 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 815.173 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |