PARTNERS MEDICAL SOLUTION S.R.L.
| Denumire | PARTNERS MEDICAL SOLUTION S.R.L. |
| CUI | 12036920 |
| Nr. Reg. Com. | J1999006776402 |
| EUID | ROONRC.J1999006776402 |
| CAEN | 4646 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1999-07-29 (27 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7 841 401 | 526 435 | 2 492 122 | — | — | — | 8 |
| 2024 | 7 972 766 | 812 793 | 1 980 387 | 4 498 032 | 2 780 127 | 5 412 641 | 8 |
| 2023 | 7 676 320 | 646 631 | 2 247 589 | 2 772 929 | 2 609 850 | 3 138 418 | 7 |
| 2022 | 7 536 904 | 476 363 | 2 886 973 | 3 045 259 | 2 552 835 | 2 713 987 | 8 |
| 2021 | 8 129 738 | 510 431 | 2 630 869 | 2 848 807 | 2 127 010 | 2 411 798 | 8 |
| 2020 | 8 690 029 | 1 235 215 | 2 950 329 | 2 773 933 | 2 745 344 | 2 576 658 | 8 |
| 2019 | 5 600 768 | 180 317 | 3 695 343 | 2 924 684 | 2 260 575 | 1 492 782 | 7 |
| 2018 | 5 105 755 | 91 430 | 3 712 250 | 2 543 365 | 1 738 739 | 569 854 | 8 |
| 2017 | 5 018 747 | 131 302 | 3 524 597 | 2 229 445 | 1 925 845 | 630 693 | 8 |
| 2016 | 4 878 930 | 217 177 | 3 068 952 | 1 956 219 | 1 741 968 | 640 634 | 9 |
Statistics
Commercial networks and enterprises7 841 401 lei
-2%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PARTNERS MEDICAL SOLUTION S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4646 Rev. 2 (echivalent: 4646 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Ilfov , domeniul 4646: Comerț cu ridicata al produselor farmaceutice
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PARTNERS MEDICAL SOLUTION S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PARTNERS MEDICAL SOLUTION S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PARTNERS MEDICAL SOLUTION S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.498.032 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.780.127 |
| Stocuri | 1.386.362 |
| Creante | 1.378.693 |
| Casa si conturi la banci | 15.072 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 114.869 |
| DATORII | 1.980.387 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.412.641 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.972.766 |
| VENITURI TOTALE | 8.004.163 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.026.636 |
| Profitul brut | 977.527 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 812.793 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.772.929 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.609.850 |
| Stocuri | 1.289.183 |
| Creante | 1.205.677 |
| Casa si conturi la banci | 114.990 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.228 |
| DATORII | 2.247.589 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.138.418 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.676.320 |
| VENITURI TOTALE | 7.679.365 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.880.341 |
| Profitul brut | 799.024 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 646.631 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.045.259 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.552.835 |
| Stocuri | 1.363.339 |
| Creante | 1.164.418 |
| Casa si conturi la banci | 25.078 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.866 |
| DATORII | 2.886.973 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.713.987 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.536.904 |
| VENITURI TOTALE | 7.706.709 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.117.554 |
| Profitul brut | 589.155 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 476.363 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.848.807 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.127.010 |
| Stocuri | 934.330 |
| Creante | 1.012.664 |
| Casa si conturi la banci | 180.016 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 66.850 |
| DATORII | 2.630.869 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.411.798 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.129.738 |
| VENITURI TOTALE | 8.132.065 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.517.969 |
| Profitul brut | 614.096 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 510.431 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.773.933 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.745.344 |
| Stocuri | 1.085.795 |
| Creante | 1.040.085 |
| Casa si conturi la banci | 619.464 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.710 |
| DATORII | 2.950.329 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.576.658 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.690.029 |
| VENITURI TOTALE | 8.690.153 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.233.620 |
| Profitul brut | 1.456.533 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.235.215 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.924.684 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.260.575 |
| Stocuri | 870.861 |
| Creante | 908.836 |
| Casa si conturi la banci | 480.878 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.866 |
| DATORII | 3.695.343 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.492.782 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.600.768 |
| VENITURI TOTALE | 5.986.950 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.762.145 |
| Profitul brut | 224.805 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 180.317 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.543.365 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.738.739 |
| Stocuri | 686.200 |
| Creante | 815.274 |
| Casa si conturi la banci | 237.265 |
| DATORII | 3.712.250 |
| CAPITALURI - TOTAL | 569.854 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.105.755 |
| VENITURI TOTALE | 5.121.963 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.983.718 |
| Profitul brut | 138.245 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 91.430 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.229.445 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.925.845 |
| Stocuri | 672.451 |
| Creante | 786.217 |
| Casa si conturi la banci | 467.177 |
| DATORII | 3.524.597 |
| CAPITALURI - TOTAL | 630.693 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.018.747 |
| VENITURI TOTALE | 5.022.250 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.837.353 |
| Profitul brut | 184.897 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 131.302 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.956.219 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.741.968 |
| Stocuri | 598.105 |
| Creante | 675.763 |
| Casa si conturi la banci | 468.100 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 11.399 |
| DATORII | 3.068.952 |
| CAPITALURI - TOTAL | 640.634 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.878.930 |
| VENITURI TOTALE | 4.899.739 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.616.510 |
| Profitul brut | 283.229 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 217.177 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |