PAPER-LINE SRL – CUI 23962683
Pe scurt
PAPER-LINE SRL are CUI 23962683, număr de înregistrare J2008000305147 și sediul în Municipiul Sfântu Gheorghe, județul Covasna. Activitatea principală declarată: CAEN 4690 – Comerț cu ridicata nespecializat. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 5.743.705 lei, un profit net de 899.393 lei și un număr mediu de 9 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 02.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | PAPER-LINE SRL |
| CUI | 23962683 |
| Nr. Reg. Com. | J2008000305147 |
| EUID | ROONRC.J14/305/2008 |
| CAEN | 4690 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 02.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2008-05-28 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| VERES ISTVÁN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 743 705 | 899 393 | 884 863 | 489 106 | 1 393 261 | 997 591 | 9 |
| 2024 | 6 077 584 | 1 020 823 | 385 665 | 1 084 520 | 1 286 481 | 1 985 423 | 9 |
| 2023 | 5 653 523 | 939 235 | 331 988 | 955 203 | 2 906 515 | 3 529 817 | 8 |
| 2022 | 5 888 468 | 1 235 621 | 261 765 | 631 758 | 2 872 130 | 3 242 755 | 8 |
| 2021 | 4 768 317 | 988 901 | 221 510 | 705 405 | 2 364 712 | 2 849 239 | 8 |
| 2020 | 4 725 764 | 1 081 194 | 265 920 | 476 607 | 2 070 172 | 2 281 391 | 8 |
| 2019 | 3 400 409 | 645 116 | 241 874 | 501 682 | 1 150 384 | 1 410 723 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises5 743 705 lei
-5%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PAPER-LINE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4690 Rev. 2 (echivalent: 4690 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata nespecializat |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata nespecializat |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata nespecializat |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Covasna , domeniul 4690: Comerț cu ridicata nespecializat
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (46), poziții apropiate de locul 963 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- GLOCKNER SOLUTIONS S.R.L. – locul 959, 5,77 mil. lei, Bihor
- BASIK SUPPLY SRL – locul 959, 4,00 mil. lei, Constanţa
- SPEC - CROM COMPLET S.R.L. – locul 959, 1,21 mil. lei, Ilfov
- HALTEN SG TRANS S.R.L. – locul 959, 61.333 lei, Satu Mare
- L'ANIMA D'ITALIA S.R.L. – locul 959, 15.068 lei, Mureş
- GBS COMPACT SRL – locul 959, 0 lei, Bucureşti
- TOOLS & TEHNICAL SOLUTION SRL – locul 960, 5,77 mil. lei, Cluj
- OPTIM TERMINSTAL S.R.L. – locul 960, 4,00 mil. lei, Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PAPER-LINE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PAPER-LINE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PAPER-LINE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 1.084.520 |
| Active circulante | 1.286.481 |
| Stocuri | 340.316 |
| Creante | 427.927 |
| Disponibilitati | 518.238 |
| Cheltuieli in avans | 87 |
| Datorii | 385.665 |
| Capitaluri proprii | 1.985.423 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 6.077.584 |
| Venituri totale | 6.156.849 |
| Cheltuieli totale | 4.977.917 |
| Profit brut | 1.178.932 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.020.823 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 955.203 |
| Active circulante | 2.906.515 |
| Stocuri | 365.014 |
| Creante | 394.588 |
| Disponibilitati | 2.146.913 |
| Cheltuieli in avans | 87 |
| Datorii | 331.988 |
| Capitaluri proprii | 3.529.817 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 5.653.523 |
| Venituri totale | 5.858.862 |
| Cheltuieli totale | 4.786.313 |
| Profit brut | 1.072.549 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 939.235 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 631.758 |
| Active circulante | 2.872.130 |
| Stocuri | 399.500 |
| Creante | 419.956 |
| Disponibilitati | 2.052.674 |
| Cheltuieli in avans | 632 |
| Datorii | 261.765 |
| Capitaluri proprii | 3.242.755 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 5.888.468 |
| Venituri totale | 5.895.180 |
| Cheltuieli totale | 4.588.252 |
| Profit brut | 1.306.928 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.235.621 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 705.405 |
| Active circulante | 2.364.712 |
| Stocuri | 308.929 |
| Creante | 324.197 |
| Disponibilitati | 1.731.586 |
| Cheltuieli in avans | 632 |
| Datorii | 221.510 |
| Capitaluri proprii | 2.849.239 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 4.768.317 |
| Venituri totale | 4.788.768 |
| Cheltuieli totale | 3.761.556 |
| Profit brut | 1.027.212 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 988.901 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 476.607 |
| Active circulante | 2.070.172 |
| Stocuri | 259.004 |
| Creante | 275.374 |
| Disponibilitati | 1.535.794 |
| Cheltuieli in avans | 532 |
| Datorii | 265.920 |
| Capitaluri proprii | 2.281.391 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 4.725.764 |
| Venituri totale | 4.749.924 |
| Cheltuieli totale | 3.630.020 |
| Profit brut | 1.119.904 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.081.194 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 501.682 |
| Active circulante | 1.150.384 |
| Stocuri | 198.469 |
| Creante | 334.843 |
| Disponibilitati | 617.072 |
| Cheltuieli in avans | 531 |
| Datorii | 241.874 |
| Capitaluri proprii | 1.410.723 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.400.409 |
| Venituri totale | 3.427.177 |
| Cheltuieli totale | 2.753.191 |
| Profit brut | 673.986 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 645.116 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 589.189 |
| Active circulante | 1.028.289 |
| Stocuri | 186.775 |
| Creante | 288.499 |
| Disponibilitati | 553.015 |
| Cheltuieli in avans | 1.000 |
| Datorii | 326.554 |
| Capitaluri proprii | 1.291.924 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.818.604 |
| Venituri totale | 3.053.949 |
| Cheltuieli totale | 2.285.294 |
| Profit brut | 768.655 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 738.115 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 582.551 |
| Active circulante | 764.787 |
| Stocuri | 164.974 |
| Creante | 285.904 |
| Disponibilitati | 313.909 |
| Datorii | 319.845 |
| Capitaluri proprii | 1.027.493 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.414.159 |
| Venituri totale | 2.414.300 |
| Cheltuieli totale | 1.936.980 |
| Profit brut | 477.320 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 437.377 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 197.448 |
| Active circulante | 795.431 |
| Stocuri | 111.155 |
| Creante | 201.714 |
| Disponibilitati | 482.562 |
| Cheltuieli in avans | 1.358 |
| Datorii | 298.858 |
| Capitaluri proprii | 695.379 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.161.716 |
| Venituri totale | 2.171.826 |
| Cheltuieli totale | 1.748.284 |
| Profit brut | 423.542 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 355.536 |
| Pierdere neta | 0 |