PAN SEDIA S.R.L. – CUI 15897142
Pe scurt
PAN SEDIA S.R.L. are CUI 15897142, număr de înregistrare J23/1531/2009 și sediul în Sat Nocrich, Comuna Nocrich, județul Sibiu. Activitatea principală declarată: CAEN 3101 – Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 875.125 lei, un profit net de 755.364 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: radiată
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 26.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | PAN SEDIA S.R.L. |
| CUI | 15897142 |
| Nr. Reg. Com. | J23/1531/2009 |
| EUID | ROONRC.J32/1451/2003 |
| CAEN | 3101 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 26.10.2026) |
| Stare (ONRC) | radiată |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2003-11-11 (22 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SOLOMON IONELA CLAUDIA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 875 125 | 755 364 | 389 962 | 1 113 755 | 1 246 234 | 1 970 027 | 1 |
| 2024 | 328 353 | 137 080 | 503 857 | 1 523 643 | 193 991 | 1 214 662 | 1 |
| 2023 | 326 801 | 199 543 | 497 404 | 1 504 192 | 69 953 | 1 077 582 | 1 |
| 2022 | 325 649 | 225 509 | 455 187 | 1 287 646 | 44 793 | 878 039 | 1 |
| 2021 | 325 010 | 193 840 | 191 179 | 777 945 | 64 965 | 652 530 | 1 |
| 2020 | 213 639 | 152 530 | 71 681 | 361 183 | 169 188 | 458 690 | 1 |
| 2019 | 10 800 | -242 | 59 671 | 343 565 | 21 705 | 306 160 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises875 125 lei
167%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PAN SEDIA S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 3101 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine |
| Descriere Activitate | Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine |
| Cod CAEN principal | 31 Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea de mobilă |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Ilfov , domeniul 3101: Fabricarea de mobilă pentru birouri și magazine
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (31), poziții apropiate de locul 60 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- SPECTRAL MOBILA S.A. – locul 56, 37,54 mil. lei, Vaslui
- MOFT CONTRACTER S.R.L. – locul 56, 3,13 mil. lei, Braşov
- MOB IN SPACE S.R.L. – locul 56, 926.527 lei, Ilfov
- MOBATIDOR S.R.L. – locul 56, 269.711 lei, Alba
- O&C PROD COM SERV SRL – locul 56, 0 lei, Ilfov
- EXPERT CONSTRUCT NAVAL S.R.L. – locul 57, 36,32 mil. lei, Maramureş
- MONDIAL FURNITURE SRL – locul 57, 2,87 mil. lei, Vâlcea
- SED IMPEX SRL – locul 57, 920.452 lei, Iaşi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PAN SEDIA S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PAN SEDIA S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PAN SEDIA S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 1.523.643 |
| Active circulante | 193.991 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 32.681 |
| Disponibilitati | 161.310 |
| Cheltuieli in avans | 885 |
| Datorii | 503.857 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 1.214.662 |
| Capital social | 75.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 328.353 |
| Venituri totale | 328.354 |
| Cheltuieli totale | 187.039 |
| Profit brut | 141.315 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 137.080 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.504.192 |
| Active circulante | 69.953 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 32.792 |
| Disponibilitati | 37.161 |
| Cheltuieli in avans | 841 |
| Datorii | 497.404 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 1.077.582 |
| Capital social | 75.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 326.801 |
| Venituri totale | 328.072 |
| Cheltuieli totale | 125.750 |
| Profit brut | 202.322 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 199.543 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.287.646 |
| Active circulante | 44.793 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 33.051 |
| Disponibilitati | 11.742 |
| Cheltuieli in avans | 787 |
| Datorii | 455.187 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 878.039 |
| Capital social | 75.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 325.649 |
| Venituri totale | 325.689 |
| Cheltuieli totale | 93.258 |
| Profit brut | 232.431 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 225.509 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 777.945 |
| Active circulante | 64.965 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 32.934 |
| Disponibilitati | 32.031 |
| Cheltuieli in avans | 799 |
| Datorii | 191.179 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 652.530 |
| Capital social | 75.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 325.010 |
| Venituri totale | 325.092 |
| Cheltuieli totale | 122.670 |
| Profit brut | 202.422 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 193.840 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 361.183 |
| Active circulante | 169.188 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 32.144 |
| Disponibilitati | 137.044 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 71.681 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 458.690 |
| Capital social | 75.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 213.639 |
| Venituri totale | 213.639 |
| Cheltuieli totale | 55.100 |
| Profit brut | 158.539 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 152.530 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 343.565 |
| Active circulante | 21.705 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 3.398 |
| Disponibilitati | 18.307 |
| Cheltuieli in avans | 561 |
| Datorii | 59.671 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 306.160 |
| Capital social | 75.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 10.800 |
| Venituri totale | 44.197 |
| Cheltuieli totale | 43.113 |
| Profit brut | 1.084 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 242 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 349.817 |
| Active circulante | 18.190 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 9.123 |
| Disponibilitati | 9.067 |
| Cheltuieli in avans | 558 |
| Datorii | 62.163 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 306.402 |
| Capital social | 75.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 14.400 |
| Venituri totale | 18.661 |
| Cheltuieli totale | 32.263 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 13.602 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 14.162 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 477.964 |
| Active circulante | 22.215 |
| Creante | 21.243 |
| Disponibilitati | 972 |
| Datorii | 47.715 |
| Capitaluri proprii | 452.464 |
| Capital social | 75.000 |
| Cifra de afaceri | 9.960 |
| Venituri totale | 9.962 |
| Cheltuieli totale | 36.808 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 26.846 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 27.145 |
| Active imobilizate | 490.980 |
| Active circulante | 26.700 |
| Creante | 13.245 |
| Disponibilitati | 13.455 |
| Datorii | 38.071 |
| Capitaluri proprii | 479.609 |
| Capital social | 75.000 |
| Cifra de afaceri | 69.901 |
| Venituri totale | 69.901 |
| Cheltuieli totale | 48.343 |
| Profit brut | 21.558 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 19.461 |
| Pierdere neta | 0 |