PAN CRISS 83 SRL

Cauta alta firma:
PAN CRISS 83 SRL
CUI: 15973851RegCom: J2003001037101EUID: ROONRC.J2003001037101CAEN: 4711Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. BUZĂU, SAT GREBĂNU COM. GREBĂNU, COM. GREBANU

Denumire PAN CRISS 83 SRL
CUI 15973851
Nr. Reg. Com. J2003001037101
EUID ROONRC.J2003001037101
CAEN 4711
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2003-12-05 (22 ani)

Adresa JUD. BUZĂU, SAT GREBĂNU COM. GREBĂNU, COM. GREBANU
Cod Poștal 127270
Telefon 0740946627
Email —
Website —
RO e-Factura Da
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 0 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 7 455 736 328 665 2 388 496 — — — 13
2024 7 014 992 488 819 2 105 464 906 629 2 497 533 1 298 698 12
2023 6 539 593 655 474 1 586 457 879 594 2 172 217 1 465 354 12
2022 6 151 153 354 262 1 456 128 635 394 1 984 876 1 164 142 13
2021 4 992 707 395 389 1 038 864 — — — 11
2020 4 795 453 527 524 334 899 — — — 9
2019 3 914 044 332 116 580 362 — — — 9
2018 3 203 198 211 818 462 846 626 791 669 890 833 835 8
2017 2 843 151 191 131 705 465 643 689 683 793 622 017 8
Statistics
Commercial networks and enterprises
7 455 736 lei
6%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PAN CRISS 83 SRL”
Cod CAEN preponderent 4711 Rev. 2 (echivalent: 4711 Rev. 3)
Obiect Activitate Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Descriere Activitate Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Cod CAEN principal 47 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Descriere activitate (principal) Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor
Număr asociați 0
Număr administratori 0
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare —
Categorie de mărime întreprindere mică (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. BUZĂU, SAT GREBĂNU COM. GREBĂNU, COM. GREBANU
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția PAN CRISS 83 SRL în Topul Firmelor 2024:
Locul 18354 în Top Profit România

Întreprinderi mici , Buzău , domeniul 4711: Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

Locul 284 în Buzău pe categoria Întreprinderi mici
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
488.819 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „PAN CRISS 83 SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „PAN CRISS 83 SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „PAN CRISS 83 SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PAN CRISS 83 SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „PAN CRISS 83 SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „PAN CRISS 83 SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „PAN CRISS 83 SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PAN CRISS 83 SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4711
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 906.629
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 2.497.533
Stocuri 1.483.982
Creante 753.771
Casa si conturi la banci 259.780
DATORII 2.105.464
CAPITALURI - TOTAL 1.298.698
Capital subscris varsat 150.200
Cifra de afaceri neta 7.014.992
VENITURI TOTALE 7.080.684
CHELTUIELI TOTALE 6.524.192
Profitul brut 556.492
Pierdere bruta 0
Profitul net 488.819
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 12

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4711
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 879.594
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 2.172.217
Stocuri 1.530.977
Creante 495.797
Casa si conturi la banci 145.443
DATORII 1.586.457
CAPITALURI - TOTAL 1.465.354
Capital subscris varsat 150.200
Cifra de afaceri neta 6.539.593
VENITURI TOTALE 6.569.210
CHELTUIELI TOTALE 5.790.293
Profitul brut 778.917
Pierdere bruta 0
Profitul net 655.474
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 12

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4711
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 635.394
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 1.984.876
Stocuri 1.534.817
Creante 53.717
Casa si conturi la banci 396.342
DATORII 1.456.128
CAPITALURI - TOTAL 1.164.142
Capital subscris varsat 150.200
Cifra de afaceri neta 6.151.153
VENITURI TOTALE 6.174.331
CHELTUIELI TOTALE 5.753.417
Profitul brut 420.914
Pierdere bruta 0
Profitul net 354.262
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 13

WEB_UU_AN CAEN: 4711
Active imobilizate 683.624
Active circulante 2.194.103
Stocuri 1.601.400
Creante 25.328
Disponibilitati 567.375
Datorii 1.038.864
Capitaluri proprii 1.838.863
Capital social 150.200
Cifra de afaceri 4.992.707
Venituri totale 5.027.398
Cheltuieli totale 4.563.087
Profit brut 464.311
Profit net 395.389
Nr. salariati 11

WEB_UU_AN CAEN: 4711
Active imobilizate 706.312
Active circulante 1.322.061
Stocuri 1.256.052
Creante 5.016
Disponibilitati 60.993
Datorii 334.899
Capitaluri proprii 1.693.474
Capital social 150.200
Cifra de afaceri 4.795.453
Venituri totale 4.820.776
Cheltuieli totale 4.234.667
Profit brut 586.109
Profit net 527.524
Nr. salariati 9

WEB_UU_AN CAEN: 4711
Active imobilizate 738.921
Active circulante 1.007.391
Stocuri 1.375.001
Creante 33.302
Disponibilitati -400.912
Datorii 580.362
Capitaluri proprii 1.165.950
Capital social 150.200
Cifra de afaceri 3.914.044
Venituri totale 3.950.040
Cheltuieli totale 3.578.784
Profit brut 371.256
Profit net 332.116
Nr. salariati 9

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4711
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 626.791
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 669.890
Stocuri 913.536
Creante 39.394
Casa si conturi la banci -283.040
DATORII 462.846
CAPITALURI - TOTAL 833.835
Capital subscris varsat 150.200
Cifra de afaceri neta 3.203.198
VENITURI TOTALE 3.222.033
CHELTUIELI TOTALE 2.977.995
Profitul brut 244.038
Profitul net 211.818
Numar mediu de salariati 8

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4711
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 643.689
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 683.793
Stocuri 519.738
Creante 67.554
Casa si conturi la banci 96.501
DATORII 705.465
CAPITALURI - TOTAL 622.017
Capital subscris varsat 150.200
Cifra de afaceri neta 2.843.151
VENITURI TOTALE 2.869.260
CHELTUIELI TOTALE 2.642.208
Profitul brut 227.052
Profitul net 191.131
Numar mediu de salariati 8

WEB_UU_AN CAEN: 4711
Active imobilizate 142.061
Active circulante 586.704
Stocuri 442.185
Creante 45.568
Disponibilitati 98.951
Cheltuieli in avans 0
Datorii 297.879
Venituri in avans 0
Provizioane 0
Capitaluri proprii 430.886
Capital social 150.200
Patrimoniul regiei 0
Cifra de afaceri 2.346.294
Venituri totale 2.357.110
Cheltuieli totale 2.022.517
Profit brut 334.593
Pierdere bruta 0
Profit net 280.646
Pierdere neta 0
Nr. salariati 6
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.