PALLADIUM ASIST SRL – CUI 28946522
Informativ
PALLADIUM ASIST SRL are CUI 28946522, număr de înregistrare J12/2035/2011 și sediul în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală declarată: CAEN 8121 – Activități generale de curățenie a clădirilor. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 393.391 lei, un profit net de 116.035 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 18.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | PALLADIUM ASIST SRL |
| CUI | 28946522 |
| Nr. Reg. Com. | J12/2035/2011 |
| EUID | ROONRC.J12/2035/2011 |
| CAEN | 8121 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 18.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2011-08-02 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 393 391 | 116 035 | 226 700 | 225 389 | 301 905 | 300 594 | 2 |
| 2024 | 299 979 | 124 904 | 87 691 | 112 124 | 573 844 | 598 277 | 1 |
| 2023 | 296 694 | 196 165 | 166 238 | 168 031 | 580 276 | 582 069 | 1 |
| 2022 | 295 973 | 95 958 | 127 577 | 228 064 | 285 120 | 385 607 | 2 |
| 2021 | 291 979 | 100 254 | 149 434 | 288 096 | 153 521 | 292 183 | 2 |
| 2020 | 295 619 | 191 689 | 94 588 | 106 257 | 180 260 | 191 929 | 2 |
| 2019 | 244 557 | 182 393 | 13 297 | 21 050 | 165 090 | 172 843 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PALLADIUM ASIST SRL”
| Cod CAEN preponderent | 8121 Rev. 2 (echivalent: 8121 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități generale de curățenie a clădirilor |
| Descriere Activitate | Activități generale de curățenie a clădirilor |
| Cod CAEN principal | 81 Activități generale de curățenie a clădirilor |
| Descriere activitate (principal) | Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Cluj , domeniul 8121: Activități generale de curățenie a clădirilor
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (81), poziții apropiate de locul 557 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- PRIMART CONCEPT S.R.L. – locul 553, 394.461 lei, Bucureşti
- PIS GRUN PLATZ S.R.L. – locul 553, 279.580 lei, Iaşi
- PRO BALAST S.R.L. – locul 553, 0 lei, Bihor
- FLORAURAINSTALL SRL – locul 554, 394.354 lei, Bucureşti
- SOCIETATEA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC AL COMUNEI CLEJANI S.R.L. – locul 554, 279.129 lei, Giurgiu
- SMART AGREGATE S.R.L. – locul 554, 0 lei, Dolj
- DRANIC RESOURCES S.R.L. – locul 555, 394.121 lei, Bucureşti
- SC. EFFICIENT GARDEN S.R.L. – locul 555, 278.586 lei, Iaşi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PALLADIUM ASIST SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PALLADIUM ASIST SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PALLADIUM ASIST SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2017-01-23 |
| Data reactivare | 2019-05-24 |
| Data publicare | 2017-03-03 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 112.124 |
| Active circulante | 573.844 |
| Stocuri | 18.666 |
| Creante | 546.019 |
| Disponibilitati | 9.159 |
| Datorii | 87.691 |
| Capitaluri proprii | 598.277 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 299.979 |
| Venituri totale | 299.979 |
| Cheltuieli totale | 172.012 |
| Profit brut | 127.967 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 124.904 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 168.031 |
| Active circulante | 580.276 |
| Stocuri | 15.485 |
| Creante | 561.472 |
| Disponibilitati | 3.319 |
| Datorii | 166.238 |
| Capitaluri proprii | 582.069 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 296.694 |
| Venituri totale | 296.694 |
| Cheltuieli totale | 97.710 |
| Profit brut | 198.984 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 196.165 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 228.064 |
| Active circulante | 285.120 |
| Stocuri | 15.485 |
| Creante | 268.466 |
| Disponibilitati | 1.169 |
| Datorii | 127.577 |
| Capitaluri proprii | 385.607 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 295.973 |
| Venituri totale | 295.973 |
| Cheltuieli totale | 197.198 |
| Profit brut | 98.775 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 95.958 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 21.050 |
| Active circulante | 165.090 |
| Creante | 138.052 |
| Disponibilitati | 27.038 |
| Datorii | 13.297 |
| Capitaluri proprii | 172.843 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 244.557 |
| Venituri totale | 244.557 |
| Cheltuieli totale | 59.718 |
| Profit brut | 184.839 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 182.393 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Datorii | 9.550 |
| Capitaluri proprii | -9.550 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 21.824 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 21.824 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 21.824 |
| Active imobilizate | 22.562 |
| Active circulante | 24.792 |
| Disponibilitati | 24.792 |
| Datorii | 35.080 |
| Capitaluri proprii | 12.274 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 392 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 392 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 392 |
| Active imobilizate | 22.954 |
| Active circulante | 24.792 |
| Disponibilitati | 24.792 |
| Datorii | 35.081 |
| Capitaluri proprii | 12.665 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 392 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 392 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 392 |