OXALIS GRUP INVEST SRL
| Denumire | OXALIS GRUP INVEST SRL |
| CUI | 34525110 |
| Nr. Reg. Com. | J2015001034134 |
| EUID | ROONRC.J2015001034134 |
| CAEN | 3011 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2015-05-19 (11 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| VÎLCU MONICA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 17 915 670 | 1 625 162 | 2 556 662 | — | — | — | 85 |
| 2024 | 12 461 359 | 754 369 | 1 882 495 | 478 592 | 1 788 564 | 384 661 | 45 |
| 2023 | 9 037 111 | 862 175 | 1 685 101 | 94 593 | 1 858 326 | 267 818 | 8 |
| 2022 | 6 826 475 | 336 207 | 670 025 | 92 498 | 639 911 | 62 384 | 21 |
| 2021 | 6 111 511 | 146 644 | 1 364 536 | 248 795 | 1 387 445 | 271 704 | 27 |
| 2020 | 6 297 443 | 221 869 | 1 297 036 | 323 369 | 1 048 727 | 75 060 | 17 |
| 2019 | 5 841 682 | 1 276 840 | 1 376 496 | — | — | — | 44 |
| 2018 | 3 856 952 | 935 885 | 856 876 | — | — | — | 44 |
| 2017 | 2 976 396 | 217 463 | 947 551 | — | — | — | 38 |
Statistics
Commercial networks and enterprises17 915 670 lei
44%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “OXALIS GRUP INVEST SRL”
| Cod CAEN preponderent | 3011 Rev. 2 (echivalent: 3011 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Construcția de nave și structuri plutitoare |
| Descriere Activitate | Construcția de nave și structuri plutitoare |
| Cod CAEN principal | 30 Construcția de nave și structuri plutitoare |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea altor mijloace de transport |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Constanţa , domeniul 3011: Construcția de nave și structuri plutitoare
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „OXALIS GRUP INVEST SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „OXALIS GRUP INVEST SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „OXALIS GRUP INVEST SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 478.592 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.788.564 |
| Creante | 1.714.757 |
| Casa si conturi la banci | 73.807 |
| DATORII | 1.882.495 |
| CAPITALURI - TOTAL | 384.661 |
| Capital subscris varsat | 100.220 |
| Cifra de afaceri neta | 12.461.359 |
| VENITURI TOTALE | 12.495.796 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.593.540 |
| Profitul brut | 902.256 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 754.369 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 45 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 94.593 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.858.326 |
| Creante | 1.674.897 |
| Casa si conturi la banci | 183.429 |
| DATORII | 1.685.101 |
| CAPITALURI - TOTAL | 267.818 |
| Capital subscris varsat | 100.220 |
| Cifra de afaceri neta | 9.037.111 |
| VENITURI TOTALE | 9.037.123 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.013.191 |
| Profitul brut | 1.023.932 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 862.175 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 92.498 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 639.911 |
| Creante | 339.575 |
| Casa si conturi la banci | 300.336 |
| DATORII | 670.025 |
| CAPITALURI - TOTAL | 62.384 |
| Capital subscris varsat | 100.220 |
| Cifra de afaceri neta | 6.826.475 |
| VENITURI TOTALE | 6.856.339 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.445.553 |
| Profitul brut | 410.786 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 336.207 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 248.795 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.387.445 |
| Creante | 1.171.202 |
| Casa si conturi la banci | 216.243 |
| DATORII | 1.364.536 |
| CAPITALURI - TOTAL | 271.704 |
| Capital subscris varsat | 100.220 |
| Cifra de afaceri neta | 6.111.511 |
| VENITURI TOTALE | 6.212.351 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.037.059 |
| Profitul brut | 175.292 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 146.644 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 323.369 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.048.727 |
| Stocuri | 72.500 |
| Creante | 602.847 |
| Casa si conturi la banci | 373.380 |
| DATORII | 1.297.036 |
| CAPITALURI - TOTAL | 75.060 |
| Capital subscris varsat | 50.220 |
| Cifra de afaceri neta | 6.297.443 |
| VENITURI TOTALE | 6.319.296 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.055.166 |
| Profitul brut | 264.130 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 221.869 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| Active imobilizate | 312.159 |
| Active circulante | 1.075.686 |
| Stocuri | 144.998 |
| Creante | 713.342 |
| Disponibilitati | 217.346 |
| Datorii | 1.376.496 |
| Capitaluri proprii | 11.349 |
| Capital social | 50.220 |
| Cifra de afaceri | 5.841.682 |
| Venituri totale | 5.843.406 |
| Cheltuieli totale | 4.458.515 |
| Profit brut | 1.384.891 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.276.840 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 44 |
| Active imobilizate | 294.674 |
| Active circulante | 611.377 |
| Creante | 606.356 |
| Disponibilitati | 5.021 |
| Datorii | 856.876 |
| Capitaluri proprii | 49.175 |
| Capital social | 220 |
| Cifra de afaceri | 3.856.952 |
| Venituri totale | 3.872.078 |
| Cheltuieli totale | 2.897.492 |
| Profit brut | 974.586 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 935.885 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 44 |
| Active imobilizate | 105.987 |
| Active circulante | 441.824 |
| Stocuri | 130 |
| Creante | 370.009 |
| Disponibilitati | 71.685 |
| Datorii | 947.551 |
| Capitaluri proprii | -399.740 |
| Capital social | 220 |
| Cifra de afaceri | 2.976.396 |
| Venituri totale | 2.983.875 |
| Cheltuieli totale | 2.747.101 |
| Profit brut | 236.774 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 217.463 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 38 |
| Active imobilizate | 37.435 |
| Active circulante | 640.886 |
| Stocuri | 130 |
| Creante | 322.592 |
| Disponibilitati | 318.164 |
| Cheltuieli in avans | 14.533 |
| Datorii | 692.604 |
| Capitaluri proprii | 250 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 1.705.059 |
| Venituri totale | 1.705.059 |
| Cheltuieli totale | 1.337.047 |
| Profit brut | 368.012 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 305.861 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 34 |