ORAROM SERV S.R.L. – CUI 18150213
Pe scurt
ORAROM SERV S.R.L. are CUI 18150213, număr de înregistrare J40/19596/2005 și sediul în Bucureşti Sectorul 3, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 9525 – Repararea ceasurilor și a bijuteriilor. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 225.978 lei, un profit net de 15.166 lei și un număr mediu de 3 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 22.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ORAROM SERV S.R.L. |
| CUI | 18150213 |
| Nr. Reg. Com. | J40/19596/2005 |
| EUID | ROONRC.J40/19596/2005 |
| CAEN | 9525 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 22.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-11-22 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SANDU FLORIN - CRISTIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 225 978 | 15 166 | 14 623 | 1 661 | 13 667 | 851 | 3 |
| 2024 | 191 087 | 7 089 | 36 196 | 1 988 | 19 587 | -14 315 | 3 |
| 2023 | 189 566 | 5 100 | 42 783 | 2 315 | 18 924 | -21 079 | 3 |
| 2022 | 166 687 | 3 838 | 58 431 | 2 642 | 29 467 | -26 179 | 3 |
| 2021 | 147 888 | -10 269 | 47 528 | 2 969 | 14 238 | -30 021 | 3 |
| 2020 | 118 801 | -5 454 | 44 729 | 3 295 | 21 226 | -19 752 | 3 |
| 2019 | 141 886 | -16 177 | 43 375 | 3 622 | 25 456 | -14 297 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises225 978 lei
18%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ORAROM SERV S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 9525 Rev. 2 (echivalent: 9525 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Repararea ceasurilor și a bijuteriilor |
| Descriere Activitate | Repararea ceasurilor și a bijuteriilor |
| Cod CAEN principal | 95 Repararea ceasurilor și a bijuteriilor |
| Descriere activitate (principal) | Reparații de calculatoare, de articole personale și de uz gospodăresc |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 9525: Repararea ceasurilor și a bijuteriilor
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (95), poziții apropiate de locul 28 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- TIRE EXPERT SRL – locul 24, 60,87 mil. lei, Bucureşti
- REDATRONIC SERV SRL – locul 24, 7,53 mil. lei, Mureş
- GEODAN IDEAL IT SRL – locul 24, 1,11 mil. lei, Dâmboviţa
- SERVICE ECHIPAMENTE MICUL FERMIER S.R.L. – locul 24, 1,06 mil. lei, Ilfov
- ELECTROMECANICA SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA – locul 24, 798.952 lei, Mureş
- DANIELS WORKSHOP S.R.L. – locul 24, 404.921 lei, Sibiu
- PLUS GSM SERVICE SRL – locul 24, 286.135 lei, Dolj
- ELAY FABRIC SRL – locul 24, 245.313 lei, Bacău
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ORAROM SERV S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ORAROM SERV S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ORAROM SERV S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 1.988 |
| Active circulante | 19.587 |
| Stocuri | 3.691 |
| Creante | 237 |
| Disponibilitati | 15.659 |
| Cheltuieli in avans | 306 |
| Datorii | 36.196 |
| Capitaluri proprii | -14.315 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 191.087 |
| Venituri totale | 191.136 |
| Cheltuieli totale | 182.136 |
| Profit brut | 9.000 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 7.089 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 2.315 |
| Active circulante | 18.924 |
| Stocuri | 4.034 |
| Disponibilitati | 14.890 |
| Cheltuieli in avans | 465 |
| Datorii | 42.783 |
| Capitaluri proprii | -21.079 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 189.566 |
| Venituri totale | 189.566 |
| Cheltuieli totale | 182.568 |
| Profit brut | 6.998 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 5.100 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 2.642 |
| Active circulante | 29.467 |
| Stocuri | 5.137 |
| Creante | 18 |
| Disponibilitati | 24.312 |
| Cheltuieli in avans | 143 |
| Datorii | 58.431 |
| Capitaluri proprii | -26.179 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 166.687 |
| Venituri totale | 166.687 |
| Cheltuieli totale | 161.135 |
| Profit brut | 5.552 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 3.838 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 2.969 |
| Active circulante | 14.238 |
| Stocuri | 2.506 |
| Creante | 130 |
| Disponibilitati | 6.602 |
| Cheltuieli in avans | 300 |
| Datorii | 47.528 |
| Capitaluri proprii | -30.021 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 147.888 |
| Venituri totale | 148.615 |
| Cheltuieli totale | 157.398 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 8.783 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 10.269 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 3.295 |
| Active circulante | 21.226 |
| Stocuri | 5.862 |
| Creante | 24 |
| Disponibilitati | 10.340 |
| Cheltuieli in avans | 456 |
| Datorii | 44.729 |
| Capitaluri proprii | -19.752 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 118.801 |
| Venituri totale | 128.150 |
| Cheltuieli totale | 132.496 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.346 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 5.454 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 3.622 |
| Active circulante | 25.456 |
| Stocuri | 6.802 |
| Creante | 23 |
| Disponibilitati | 13.631 |
| Datorii | 43.375 |
| Capitaluri proprii | -14.297 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 141.886 |
| Venituri totale | 142.305 |
| Cheltuieli totale | 157.060 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 14.755 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 16.177 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 3.949 |
| Active circulante | 40.000 |
| Stocuri | 23.485 |
| Creante | 3.439 |
| Disponibilitati | 8.076 |
| Datorii | 42.021 |
| Capitaluri proprii | 1.928 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 141.982 |
| Venituri totale | 144.832 |
| Cheltuieli totale | 157.430 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 12.598 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 14.046 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 4.353 |
| Active circulante | 51.905 |
| Stocuri | 27.526 |
| Creante | 5.183 |
| Disponibilitati | 14.196 |
| Datorii | 39.985 |
| Capitaluri proprii | 16.273 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 135.410 |
| Venituri totale | 135.707 |
| Cheltuieli totale | 123.048 |
| Profit brut | 12.659 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 11.303 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 5.139 |
| Active circulante | 33.219 |
| Stocuri | 13.091 |
| Creante | 5.575 |
| Disponibilitati | 9.553 |
| Datorii | 35.972 |
| Capitaluri proprii | 2.386 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 125.919 |
| Venituri totale | 125.928 |
| Cheltuieli totale | 155.210 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 29.282 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 30.541 |
| Nr. salariati | 3 |