OLIMPIC SRL

Cauta alta firma:
OLIMPIC SRL
CUI: 2547897RegCom: J1992000716380EUID: ROONRC.J38/716/1992CAEN: 4711Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. VÂLCEA, ORŞ. BERBEŞTI, STR. PRINCIPALA, NR.2

Denumire OLIMPIC SRL
CUI 2547897
Nr. Reg. Com. J1992000716380
EUID ROONRC.J38/716/1992
CAEN 4711
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 1992-05-08 (34 ani)

Adresa JUD. VÂLCEA, ORŞ. BERBEŞTI, STR. PRINCIPALA, NR.2
Cod Poștal 247030
Telefon
Email
Website
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
AVRĂMESCU ŞTEFĂNIŢĂ-BOGDAN-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 14 906 559 512 460 6 067 231 32
2024 15 962 482 889 974 4 631 385 1 918 276 5 484 287 2 771 178 36
2023 14 887 145 706 725 4 390 069 2 096 540 4 913 983 2 620 454 38
2022 14 466 576 732 711 3 225 713 1 582 727 4 253 505 2 610 519 40
2021 14 012 509 616 894 2 777 025 1 566 071 4 105 662 2 894 708 41
2020 12 370 749 645 534 2 196 840 1 506 656 3 613 499 2 923 315 34
2019 11 386 546 573 792 1 735 176 1 473 566 3 211 251 2 949 641 37
2018 11 256 086 568 185 1 472 014 1 503 571 2 811 419 2 842 976 37
2017 11 608 786 432 012 1 808 609 1 553 214 2 967 673 2 709 775 41
2016 12 450 788 726 554 1 763 734 1 610 019 3 160 520 3 004 302 43
Statistics
Commercial networks and enterprises
14 906 559 lei
-7%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “OLIMPIC SRL”
Cod CAEN preponderent 4711 Rev. 2 (echivalent: 4711 Rev. 3)
Obiect Activitate Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Descriere Activitate Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Cod CAEN principal 47 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Descriere activitate (principal) Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime întreprindere mică (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. VÂLCEA, ORŞ. BERBEŞTI, STR. PRINCIPALA, NR.2
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția OLIMPIC SRL în Topul Firmelor 2024:
Locul 11629 în Top Profit România

Întreprinderi mici , Vâlcea , domeniul 4711: Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

Locul 134 în Vâlcea pe categoria Întreprinderi mici
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
889.974 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „OLIMPIC SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „OLIMPIC SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „OLIMPIC SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „OLIMPIC SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „OLIMPIC SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „OLIMPIC SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „OLIMPIC SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „OLIMPIC SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4711
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.918.276
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 5.484.287
Stocuri 5.162.850
Creante 119.599
Casa si conturi la banci 201.838
DATORII 4.631.385
CAPITALURI - TOTAL 2.771.178
Capital subscris varsat 30.000
Cifra de afaceri neta 15.962.482
VENITURI TOTALE 16.178.606
CHELTUIELI TOTALE 15.141.294
Profitul brut 1.037.312
Pierdere bruta 0
Profitul net 889.974
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 36

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4711
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 2.096.540
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 4.913.983
Stocuri 4.490.533
Creante 112.849
Casa si conturi la banci 310.601
DATORII 4.390.069
CAPITALURI - TOTAL 2.620.454
Capital subscris varsat 30.000
Cifra de afaceri neta 14.887.145
VENITURI TOTALE 15.190.412
CHELTUIELI TOTALE 14.369.283
Profitul brut 821.129
Pierdere bruta 0
Profitul net 706.725
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 38

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4711
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.582.727
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 4.253.505
Stocuri 4.132.121
Creante 117.186
Casa si conturi la banci 4.198
DATORII 3.225.713
CAPITALURI - TOTAL 2.610.519
Capital subscris varsat 30.000
Cifra de afaceri neta 14.466.576
VENITURI TOTALE 14.654.897
CHELTUIELI TOTALE 13.783.803
Profitul brut 871.094
Pierdere bruta 0
Profitul net 732.711
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 40

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4711
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.566.071
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 4.105.662
Stocuri 3.803.061
Creante 79.637
Casa si conturi la banci 222.964
DATORII 2.777.025
CAPITALURI - TOTAL 2.894.708
Capital subscris varsat 30.000
Cifra de afaceri neta 14.012.509
VENITURI TOTALE 14.152.640
CHELTUIELI TOTALE 13.422.337
Profitul brut 730.303
Pierdere bruta 0
Profitul net 616.894
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 41

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4711
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.506.656
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 3.613.499
Stocuri 3.175.675
Creante 179.318
Casa si conturi la banci 258.506
DATORII 2.196.840
CAPITALURI - TOTAL 2.923.315
Capital subscris varsat 30.000
Cifra de afaceri neta 12.370.749
VENITURI TOTALE 12.468.818
CHELTUIELI TOTALE 11.722.914
Profitul brut 745.904
Pierdere bruta 0
Profitul net 645.534
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 34

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4711
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.473.566
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 3.211.251
Stocuri 2.816.986
Creante 188.380
Casa si conturi la banci 205.885
DATORII 1.735.176
CAPITALURI - TOTAL 2.949.641
Capital subscris varsat 30.000
Cifra de afaceri neta 11.386.546
VENITURI TOTALE 11.451.055
CHELTUIELI TOTALE 10.762.354
Profitul brut 688.701
Pierdere bruta 0
Profitul net 573.792
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 37

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4711
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.503.571
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 2.811.419
Stocuri 2.494.938
Creante 186.234
Casa si conturi la banci 130.247
DATORII 1.472.014
CAPITALURI - TOTAL 2.842.976
Capital subscris varsat 30.000
Cifra de afaceri neta 11.256.086
VENITURI TOTALE 11.352.465
CHELTUIELI TOTALE 10.669.494
Profitul brut 682.971
Pierdere bruta 0
Profitul net 568.185
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 37

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4711
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.553.214
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 2.967.673
Stocuri 2.246.657
Creante 378.455
Casa si conturi la banci 342.561
DATORII 1.808.609
VENITURI IN AVANS 2.503
CAPITALURI - TOTAL 2.709.775
Capital subscris varsat 30.000
Cifra de afaceri neta 11.608.786
VENITURI TOTALE 11.691.331
CHELTUIELI TOTALE 11.165.002
Profitul brut 526.329
Pierdere bruta 0
Profitul net 432.012
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 41

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4711
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 1.610.019
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 3.160.520
Stocuri 2.151.855
Creante 574.370
Casa si conturi la banci 434.295
DATORII 1.763.734
VENITURI IN AVANS 2.503
CAPITALURI - TOTAL 3.004.302
Capital subscris varsat 30.000
Cifra de afaceri neta 12.450.788
VENITURI TOTALE 12.562.718
CHELTUIELI TOTALE 11.716.655
Profitul brut 846.063
Pierdere bruta 0
Profitul net 726.554
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 43
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.