OGORUL RETAIL SRL
| Denumire | OGORUL RETAIL SRL |
| CUI | 32334769 |
| Nr. Reg. Com. | J2020003806409 |
| EUID | ROONRC.J2020003806409 |
| CAEN | 4685 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | radiată |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2020-03-13 (6 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SIMION OANA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 99 998 703 | 258 774 | 30 627 639 | — | — | — | 18 |
| 2024 | 45 419 166 | 505 812 | 35 365 469 | 9 862 323 | 34 866 131 | 2 091 986 | 40 |
| 2023 | 72 235 987 | 374 232 | 45 177 636 | 10 715 577 | 35 919 012 | 1 586 175 | 35 |
| 2022 | 64 736 334 | 52 751 | 33 302 201 | 7 934 058 | 26 506 797 | 1 198 731 | 23 |
| 2021 | 68 450 008 | 302 966 | 25 219 977 | 6 216 623 | 20 636 777 | 1 633 423 | 17 |
| 2020 | 21 064 194 | 139 917 | 32 685 019 | 6 275 518 | 27 030 829 | 621 328 | 16 |
| 2019 | 14 301 964 | 454 770 | 21 312 949 | 9 501 234 | 12 293 125 | 481 410 | 11 |
| 2018 | 4 040 348 | 185 491 | 2 716 590 | — | 2 747 851 | 31 261 | 9 |
| 2017 | 7 989 255 | -220 941 | 3 436 339 | 706 | 3 291 177 | -144 456 | 11 |
| 2016 | 3 472 521 | 2 150 | 4 573 029 | 9 217 | 4 635 245 | 87 005 | 11 |
Statistics
Commercial networks and enterprises99 998 703 lei
120%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “OGORUL RETAIL SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4685 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al produselor chimice |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al produselor chimice |
| Cod CAEN principal | 46 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Constanţa , domeniul 4685: Comerț cu ridicata al produselor chimice
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „OGORUL RETAIL SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „OGORUL RETAIL SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „OGORUL RETAIL SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.862.323 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 34.866.131 |
| Stocuri | 4.268.161 |
| Creante | 29.337.850 |
| Casa si conturi la banci | 1.260.120 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 422.044 |
| DATORII | 35.365.469 |
| VENITURI IN AVANS | 7.693.043 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.091.986 |
| Capital subscris varsat | 710.200 |
| Cifra de afaceri neta | 45.419.166 |
| VENITURI TOTALE | 47.357.846 |
| CHELTUIELI TOTALE | 46.733.932 |
| Profitul brut | 623.914 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 505.812 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 40 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.715.577 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 35.919.012 |
| Stocuri | 9.756.894 |
| Creante | 26.029.680 |
| Casa si conturi la banci | 132.438 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 129.222 |
| DATORII | 45.177.636 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.586.175 |
| Capital subscris varsat | 710.200 |
| Cifra de afaceri neta | 72.235.987 |
| VENITURI TOTALE | 76.947.896 |
| CHELTUIELI TOTALE | 76.471.431 |
| Profitul brut | 476.465 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 374.232 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 35 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.934.058 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 26.506.797 |
| Stocuri | 5.116.223 |
| Creante | 21.240.869 |
| Casa si conturi la banci | 149.705 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 60.077 |
| DATORII | 33.302.201 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.198.731 |
| Capital subscris varsat | 710.200 |
| Cifra de afaceri neta | 64.736.334 |
| VENITURI TOTALE | 66.926.853 |
| CHELTUIELI TOTALE | 66.820.818 |
| Profitul brut | 106.035 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 52.751 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.216.623 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 20.636.777 |
| Stocuri | 3.283.073 |
| Creante | 16.646.426 |
| Casa si conturi la banci | 707.278 |
| DATORII | 25.219.977 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.633.423 |
| Capital subscris varsat | 710.200 |
| Cifra de afaceri neta | 68.450.008 |
| VENITURI TOTALE | 68.809.250 |
| CHELTUIELI TOTALE | 68.433.231 |
| Profitul brut | 376.019 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 302.966 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.275.518 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 27.030.829 |
| Stocuri | 12.840.478 |
| Creante | 13.744.602 |
| Casa si conturi la banci | 445.749 |
| DATORII | 32.685.019 |
| CAPITALURI - TOTAL | 621.328 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 21.064.194 |
| VENITURI TOTALE | 21.298.097 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.129.120 |
| Profitul brut | 168.977 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 139.917 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.501.234 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.293.125 |
| Stocuri | 5.952.361 |
| Creante | 6.059.731 |
| Casa si conturi la banci | 281.033 |
| DATORII | 21.312.949 |
| CAPITALURI - TOTAL | 481.410 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 14.301.964 |
| VENITURI TOTALE | 15.117.041 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.410.283 |
| Profitul brut | 706.758 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 454.770 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.747.851 |
| Stocuri | 911.814 |
| Creante | 1.780.020 |
| Casa si conturi la banci | 56.017 |
| DATORII | 2.716.590 |
| CAPITALURI - TOTAL | 31.261 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.040.348 |
| VENITURI TOTALE | 4.051.729 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.866.238 |
| Profitul brut | 185.491 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 185.491 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 706 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.291.177 |
| Stocuri | 1.049.008 |
| Creante | 2.192.313 |
| Casa si conturi la banci | 49.856 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 3.436.339 |
| CAPITALURI - TOTAL | -144.456 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.989.255 |
| VENITURI TOTALE | 6.295.949 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.516.890 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 220.941 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 220.941 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.217 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.635.245 |
| Stocuri | 3.230.290 |
| Creante | 1.371.284 |
| Casa si conturi la banci | 33.671 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 15.572 |
| DATORII | 4.573.029 |
| CAPITALURI - TOTAL | 87.005 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.472.521 |
| VENITURI TOTALE | 4.979.134 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.974.978 |
| Profitul brut | 4.156 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.150 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |