OCOLUL SILVIC PLAIURILE HENIULUI RA
| Denumire | OCOLUL SILVIC PLAIURILE HENIULUI RA |
| CUI | 25492677 |
| Nr. Reg. Com. | J2009000230066 |
| EUID | ROONRC.J06/230/2009 |
| CAEN | 210 |
| Forma juridica | REGIE AUTONOMĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2009-04-28 (17 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ȚUCUI GHEORGHE | - | România |
| AVRAM EMIL | - | România |
| BAIAS ALEXANDRU | - | România |
| TOMI TUDOR CORNELIU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7 098 807 | 1 105 422 | 4 519 315 | — | — | — | 22 |
| 2024 | 6 149 070 | 795 564 | 2 167 244 | 39 970 | 4 491 544 | 1 969 528 | 25 |
| 2023 | 6 013 276 | 927 565 | 2 116 994 | 82 979 | 4 228 155 | 1 846 699 | 26 |
| 2022 | 4 513 761 | 465 457 | 1 170 670 | 163 897 | 2 541 498 | 1 333 665 | 27 |
| 2021 | 3 558 125 | 580 326 | 886 522 | 198 498 | 1 975 379 | 1 296 553 | 27 |
| 2020 | 4 256 751 | 1 080 134 | 979 868 | 276 811 | 2 346 247 | 1 652 438 | 27 |
| 2019 | 3 507 431 | 602 854 | 1 093 008 | 171 385 | 1 881 206 | 959 583 | 34 |
| 2018 | 3 171 891 | 575 719 | 1 176 684 | 48 584 | 2 022 918 | 894 818 | 30 |
| 2017 | 3 141 803 | 863 655 | 748 395 | 57 891 | 1 870 209 | 1 179 705 | 29 |
| 2016 | 2 639 421 | 777 846 | 899 812 | 393 128 | 1 715 081 | 1 208 397 | 27 |
Statistics
Commercial networks and enterprises7 098 807 lei
15%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “OCOLUL SILVIC PLAIURILE HENIULUI RA”
| Cod CAEN preponderent | 210 |
| Obiect Activitate | — |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 21 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 4 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bistriţa-Năsăud
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „OCOLUL SILVIC PLAIURILE HENIULUI RA" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „OCOLUL SILVIC PLAIURILE HENIULUI RA"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „OCOLUL SILVIC PLAIURILE HENIULUI RA"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 39.970 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.491.544 |
| Stocuri | 372.037 |
| Creante | 859.709 |
| Casa si conturi la banci | 3.259.798 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.588 |
| DATORII | 2.167.244 |
| VENITURI IN AVANS | 399.330 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.969.528 |
| Patrimoniul regiei | 490 |
| Cifra de afaceri neta | 6.149.070 |
| VENITURI TOTALE | 6.335.171 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.382.410 |
| Profitul brut | 952.761 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 795.564 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 82.979 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.228.155 |
| Stocuri | 342.053 |
| Creante | 1.163.664 |
| Casa si conturi la banci | 2.722.438 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.843 |
| DATORII | 2.116.994 |
| VENITURI IN AVANS | 354.284 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.846.699 |
| Patrimoniul regiei | 490 |
| Cifra de afaceri neta | 6.013.276 |
| VENITURI TOTALE | 6.315.048 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.210.780 |
| Profitul brut | 1.104.268 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 927.565 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 163.897 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.541.498 |
| Stocuri | 71.244 |
| Creante | 666.824 |
| Casa si conturi la banci | 1.803.430 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.148 |
| DATORII | 1.170.670 |
| VENITURI IN AVANS | 205.208 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.333.665 |
| Patrimoniul regiei | 490 |
| Cifra de afaceri neta | 4.513.761 |
| VENITURI TOTALE | 4.674.972 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.120.835 |
| Profitul brut | 554.137 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 465.457 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 198.498 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.975.379 |
| Stocuri | 36.452 |
| Creante | 326.228 |
| Casa si conturi la banci | 1.612.699 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 10.686 |
| DATORII | 886.522 |
| VENITURI IN AVANS | 1.488 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.296.553 |
| Patrimoniul regiei | 490 |
| Cifra de afaceri neta | 3.558.125 |
| VENITURI TOTALE | 3.742.499 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.050.703 |
| Profitul brut | 691.796 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 580.326 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 276.811 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.346.247 |
| Stocuri | 50.588 |
| Creante | 1.361.290 |
| Casa si conturi la banci | 934.369 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.248 |
| DATORII | 979.868 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.652.438 |
| Patrimoniul regiei | 490 |
| Cifra de afaceri neta | 4.256.751 |
| VENITURI TOTALE | 4.522.156 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.259.912 |
| Profitul brut | 1.262.244 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.080.134 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 171.385 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.881.206 |
| Stocuri | 1.210 |
| Creante | 498.188 |
| Casa si conturi la banci | 1.381.808 |
| DATORII | 1.093.008 |
| CAPITALURI - TOTAL | 959.583 |
| Patrimoniul regiei | 490 |
| Cifra de afaceri neta | 3.507.431 |
| VENITURI TOTALE | 3.870.970 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.153.287 |
| Profitul brut | 717.683 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 602.854 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 34 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 48.584 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.022.918 |
| Stocuri | 997 |
| Creante | 206.725 |
| Casa si conturi la banci | 1.815.196 |
| DATORII | 1.176.684 |
| CAPITALURI - TOTAL | 894.818 |
| Patrimoniul regiei | 490 |
| Cifra de afaceri neta | 3.171.891 |
| VENITURI TOTALE | 3.485.010 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.806.627 |
| Profitul brut | 678.383 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 575.719 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 57.891 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.870.209 |
| Stocuri | 50.338 |
| Creante | 175.955 |
| Casa si conturi la banci | 1.643.916 |
| DATORII | 748.395 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.179.705 |
| Patrimoniul regiei | 490 |
| Cifra de afaceri neta | 3.141.803 |
| VENITURI TOTALE | 3.385.298 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.364.374 |
| Profitul brut | 1.020.924 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 863.655 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 393.128 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.715.081 |
| Stocuri | 988 |
| Creante | 584.482 |
| Casa si conturi la banci | 1.129.611 |
| DATORII | 899.812 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.208.397 |
| Patrimoniul regiei | 490 |
| Cifra de afaceri neta | 2.639.421 |
| VENITURI TOTALE | 2.868.351 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.950.709 |
| Profitul brut | 917.642 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 777.846 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |