NYROS & LARYSSE TRANS SRL
| Denumire | NYROS & LARYSSE TRANS SRL |
| CUI | 30070776 |
| Nr. Reg. Com. | J2012000584051 |
| EUID | ROONRC.J2012000584051 |
| CAEN | 4941 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2012-04-11 (14 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BANCIU SORIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13 850 288 | 1 198 872 | 2 426 306 | — | — | — | 17 |
| 2024 | 10 555 814 | 520 310 | 1 449 940 | 2 187 759 | 2 890 375 | 3 628 234 | 15 |
| 2023 | 8 914 256 | 902 649 | 924 264 | 1 651 417 | 2 414 255 | 3 141 470 | 13 |
| 2022 | 8 772 421 | 679 971 | 308 538 | 916 216 | 2 015 382 | 2 623 060 | 11 |
| 2021 | 5 903 367 | 1 145 917 | 317 153 | 908 165 | 2 207 426 | 2 798 438 | 12 |
| 2020 | 4 273 753 | 622 632 | 658 772 | 719 713 | 1 591 579 | 1 652 520 | 9 |
| 2019 | 3 910 780 | 390 129 | 549 443 | 628 051 | 951 278 | 1 029 886 | 8 |
| 2018 | 2 107 770 | 344 986 | 148 265 | 340 178 | 447 845 | 639 758 | 2 |
| 2017 | 1 197 584 | 216 012 | -137 563 | 50 558 | 33 080 | 221 201 | 3 |
| 2016 | 1 005 922 | 9 661 | 46 646 | 37 899 | 13 937 | 5 190 | 2 |
Statistics
Commercial networks and enterprises13 850 288 lei
31%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “NYROS & LARYSSE TRANS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4941 Rev. 2 (echivalent: 4941 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bihor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „NYROS & LARYSSE TRANS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „NYROS & LARYSSE TRANS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „NYROS & LARYSSE TRANS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.187.759 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.890.375 |
| Stocuri | 546 |
| Creante | 2.410.040 |
| Casa si conturi la banci | 479.789 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 40 |
| DATORII | 1.449.940 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.628.234 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 10.555.814 |
| VENITURI TOTALE | 10.599.082 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.008.074 |
| Profitul brut | 591.008 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 520.310 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.651.417 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.414.255 |
| Creante | 1.934.587 |
| Casa si conturi la banci | 479.668 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 62 |
| DATORII | 924.264 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.141.470 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 8.914.256 |
| VENITURI TOTALE | 9.024.181 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.002.924 |
| Profitul brut | 1.021.257 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 902.649 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 916.216 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.015.382 |
| Creante | 1.510.953 |
| Casa si conturi la banci | 504.429 |
| DATORII | 308.538 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.623.060 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 8.772.421 |
| VENITURI TOTALE | 8.842.700 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.052.287 |
| Profitul brut | 790.413 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 679.971 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 908.165 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.207.426 |
| Stocuri | 6.272 |
| Creante | 914.382 |
| Casa si conturi la banci | 1.286.772 |
| DATORII | 317.153 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.798.438 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.903.367 |
| VENITURI TOTALE | 6.493.984 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.285.316 |
| Profitul brut | 1.208.668 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.145.917 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 719.713 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.591.579 |
| Stocuri | 4.171 |
| Creante | 1.447.789 |
| Casa si conturi la banci | 139.619 |
| DATORII | 658.772 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.652.520 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.273.753 |
| VENITURI TOTALE | 4.301.005 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.635.386 |
| Profitul brut | 665.619 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 622.632 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 628.051 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 951.278 |
| Stocuri | 4.171 |
| Creante | 782.287 |
| Casa si conturi la banci | 164.820 |
| DATORII | 549.443 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.029.886 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.910.780 |
| VENITURI TOTALE | 3.910.780 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.481.080 |
| Profitul brut | 429.700 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 390.129 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 340.178 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 447.845 |
| Stocuri | 4.171 |
| Creante | 396.381 |
| Casa si conturi la banci | 47.293 |
| DATORII | 148.265 |
| CAPITALURI - TOTAL | 639.758 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.107.770 |
| VENITURI TOTALE | 2.107.770 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.745.563 |
| Profitul brut | 362.207 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 344.986 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 50.558 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 33.080 |
| Stocuri | 503 |
| Casa si conturi la banci | 32.577 |
| DATORII | -137.563 |
| CAPITALURI - TOTAL | 221.201 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.197.584 |
| VENITURI TOTALE | 1.197.584 |
| CHELTUIELI TOTALE | 969.596 |
| Profitul brut | 227.988 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 216.012 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 37.899 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.937 |
| Casa si conturi la banci | 13.937 |
| DATORII | 46.646 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.190 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.005.922 |
| VENITURI TOTALE | 1.005.922 |
| CHELTUIELI TOTALE | 995.703 |
| Profitul brut | 10.219 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 9.661 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |