NUEVO CONSTRUCT SRL
| Denumire | NUEVO CONSTRUCT SRL |
| CUI | 16905391 |
| Nr. Reg. Com. | J2004003931129 |
| EUID | ROONRC.J2004003931129 |
| CAEN | 4782 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2004-11-03 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SABĂU ADRIAN COSMIN | - | România |
| SABĂU SIMONA IOANA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13 545 018 | 710 389 | 2 624 373 | — | — | — | 21 |
| 2024 | 14 810 259 | 781 240 | 3 331 457 | — | — | — | 23 |
| 2023 | 12 916 955 | 563 329 | 3 069 485 | — | — | — | 18 |
| 2022 | 11 268 195 | 774 017 | 2 870 319 | 777 401 | 4 740 004 | 2 651 542 | 16 |
| 2021 | 10 140 708 | 395 980 | 2 902 735 | 867 612 | 4 041 712 | 2 011 208 | 11 |
| 2020 | 8 664 787 | 515 308 | 2 781 404 | 690 110 | 3 861 397 | 1 773 979 | 10 |
| 2019 | 7 810 078 | 169 046 | 2 362 228 | 625 779 | 3 073 121 | 1 340 512 | 11 |
| 2018 | 6 384 634 | 94 192 | 2 119 299 | 610 169 | 2 742 508 | 1 238 918 | 13 |
| 2017 | 5 774 925 | 88 851 | 2 169 946 | 678 998 | 2 652 504 | 1 177 356 | 13 |
| 2016 | 5 644 707 | 126 957 | 2 071 955 | 727 269 | 2 430 271 | 1 088 505 | 13 |
Statistics
Commercial networks and enterprises13 545 018 lei
-9%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “NUEVO CONSTRUCT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4782 Rev. 2 (echivalent: 4782 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „NUEVO CONSTRUCT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „NUEVO CONSTRUCT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „NUEVO CONSTRUCT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 777.401 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.740.004 |
| Stocuri | 3.725.700 |
| Creante | 631.130 |
| Casa si conturi la banci | 383.174 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.456 |
| DATORII | 2.870.319 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.651.542 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 11.268.195 |
| VENITURI TOTALE | 11.330.970 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.410.062 |
| Profitul brut | 920.908 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 774.017 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 867.612 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.041.712 |
| Stocuri | 3.262.608 |
| Creante | 496.440 |
| Casa si conturi la banci | 282.664 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.619 |
| DATORII | 2.902.735 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.011.208 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.140.708 |
| VENITURI TOTALE | 10.167.067 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.690.273 |
| Profitul brut | 476.794 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 395.980 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 690.110 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.861.397 |
| Stocuri | 3.023.791 |
| Creante | 497.246 |
| Casa si conturi la banci | 340.360 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.876 |
| DATORII | 2.781.404 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.773.979 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.664.787 |
| VENITURI TOTALE | 8.717.378 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.074.442 |
| Profitul brut | 642.936 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 515.308 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 625.779 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.073.121 |
| Stocuri | 2.378.733 |
| Creante | 424.351 |
| Casa si conturi la banci | 270.037 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.840 |
| DATORII | 2.362.228 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.340.512 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.810.078 |
| VENITURI TOTALE | 7.953.382 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.699.782 |
| Profitul brut | 253.600 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 169.046 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 610.169 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.742.508 |
| Stocuri | 2.206.000 |
| Creante | 484.162 |
| Casa si conturi la banci | 52.346 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 5.540 |
| DATORII | 2.119.299 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.238.918 |
| Capital subscris varsat | 1.500 |
| Cifra de afaceri neta | 6.384.634 |
| VENITURI TOTALE | 6.412.382 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.261.007 |
| Profitul brut | 151.375 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 94.192 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 678.998 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.652.504 |
| Stocuri | 2.014.591 |
| Creante | 586.393 |
| Casa si conturi la banci | 51.520 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 15.800 |
| DATORII | 2.169.946 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.177.356 |
| Capital subscris varsat | 1.500 |
| Cifra de afaceri neta | 5.774.925 |
| VENITURI TOTALE | 5.819.653 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.685.561 |
| Profitul brut | 134.092 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 88.851 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 727.269 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.430.271 |
| Stocuri | 1.847.085 |
| Creante | 531.588 |
| Casa si conturi la banci | 51.598 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.920 |
| DATORII | 2.071.955 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.088.505 |
| Capital subscris varsat | 1.500 |
| Cifra de afaceri neta | 5.644.707 |
| VENITURI TOTALE | 5.737.839 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.541.421 |
| Profitul brut | 196.418 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 126.957 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |