NOVADEX & CA SRL
| Denumire | NOVADEX & CA SRL |
| CUI | 15667143 |
| Nr. Reg. Com. | J2003001344292 |
| EUID | ROONRC.J2003001344292 |
| CAEN | 6820 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2003-08-13 (23 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DOCIU ALIN-ADRIAN | - | România |
| VASILE CONSTANTIN-CĂTĂLIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 530 874 | 557 945 | 25 336 524 | — | — | — | 2 |
| 2024 | 2 551 058 | 517 537 | 26 396 282 | 20 305 997 | 14 006 872 | 7 869 041 | 2 |
| 2023 | 2 468 159 | 311 126 | 28 333 713 | 20 921 929 | 14 811 236 | 7 351 505 | 2 |
| 2022 | 2 274 666 | -521 998 | 29 538 048 | 21 530 100 | 15 103 993 | 7 040 379 | 2 |
| 2021 | 5 630 899 | 4 892 193 | 31 360 332 | 22 199 158 | 16 765 958 | 7 562 378 | 2 |
| 2020 | 7 993 810 | 424 567 | 38 344 154 | 26 803 306 | 14 260 959 | 2 670 184 | 2 |
| 2019 | 1 615 085 | -136 310 | 43 848 897 | 32 250 652 | 14 414 022 | 2 245 616 | 2 |
| 2018 | 1 407 043 | 13 304 | 36 004 031 | 24 377 440 | 14 055 356 | 2 381 926 | 2 |
| 2017 | 1 502 784 | -324 799 | 29 778 612 | 19 644 726 | 12 494 814 | 2 368 623 | 2 |
| 2016 | 1 444 029 | -189 973 | 28 883 505 | 19 018 846 | 12 560 544 | 2 693 423 | 2 |
Statistics
Commercial networks and enterprises2 530 874 lei
-1%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “NOVADEX & CA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6820 Rev. 2 (echivalent: 6820 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Descriere Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Cod CAEN principal | 68 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Descriere activitate (principal) | Tranzacții imobiliare |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Prahova , domeniul 6820: Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „NOVADEX & CA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „NOVADEX & CA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „NOVADEX & CA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.305.997 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.006.872 |
| Stocuri | 1.442.372 |
| Creante | 383.399 |
| Casa si conturi la banci | 2.011.105 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 27.837 |
| DATORII | 26.396.282 |
| VENITURI IN AVANS | 75.383 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.869.041 |
| Capital subscris varsat | 213.500 |
| Cifra de afaceri neta | 2.551.058 |
| VENITURI TOTALE | 2.707.294 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.015.308 |
| Profitul brut | 691.986 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 517.537 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.921.929 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.811.236 |
| Stocuri | 1.442.372 |
| Creante | 860.729 |
| Casa si conturi la banci | 2.338.139 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 29.751 |
| DATORII | 28.333.713 |
| VENITURI IN AVANS | 77.698 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.351.505 |
| Capital subscris varsat | 213.500 |
| Cifra de afaceri neta | 2.468.159 |
| VENITURI TOTALE | 2.594.692 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.113.725 |
| Profitul brut | 480.967 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 311.126 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 21.530.100 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.103.993 |
| Stocuri | 1.442.372 |
| Creante | 1.252.175 |
| Casa si conturi la banci | 2.239.450 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 22.032 |
| DATORII | 29.538.048 |
| VENITURI IN AVANS | 77.698 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.040.379 |
| Capital subscris varsat | 213.500 |
| Cifra de afaceri neta | 2.274.666 |
| VENITURI TOTALE | 2.338.604 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.860.602 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 521.998 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 521.998 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 22.199.158 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.765.958 |
| Stocuri | 1.438.288 |
| Creante | 2.362.447 |
| Casa si conturi la banci | 2.795.227 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 30.345 |
| DATORII | 31.360.332 |
| VENITURI IN AVANS | 72.751 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.562.378 |
| Capital subscris varsat | 213.500 |
| Cifra de afaceri neta | 5.630.899 |
| VENITURI TOTALE | 12.527.357 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.574.623 |
| Profitul brut | 5.952.734 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.892.193 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 26.803.306 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.260.959 |
| Stocuri | 1.440.683 |
| Creante | 2.629.035 |
| Casa si conturi la banci | 21.245 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 19.867 |
| DATORII | 38.344.154 |
| VENITURI IN AVANS | 69.794 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.670.184 |
| Capital subscris varsat | 213.500 |
| Cifra de afaceri neta | 7.993.810 |
| VENITURI TOTALE | 8.021.751 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.519.407 |
| Profitul brut | 502.344 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 424.567 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 32.250.652 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.414.022 |
| Stocuri | 1.433.978 |
| Creante | 2.750.099 |
| Casa si conturi la banci | 59.949 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 17.868 |
| DATORII | 43.848.897 |
| VENITURI IN AVANS | 588.029 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.245.616 |
| Capital subscris varsat | 213.500 |
| Cifra de afaceri neta | 1.615.085 |
| VENITURI TOTALE | 1.625.230 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.745.389 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 120.159 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 136.310 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 24.377.440 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.055.356 |
| Stocuri | 1.433.978 |
| Creante | 2.424.886 |
| Casa si conturi la banci | 26.496 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 17.848 |
| DATORII | 36.004.031 |
| VENITURI IN AVANS | 64.687 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.381.926 |
| Capital subscris varsat | 213.500 |
| Cifra de afaceri neta | 1.407.043 |
| VENITURI TOTALE | 1.338.517 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.306.646 |
| Profitul brut | 31.871 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 13.304 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.644.726 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.494.814 |
| Stocuri | 1.433.978 |
| Creante | 5.698.530 |
| Casa si conturi la banci | 8.080 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 64.565 |
| DATORII | 29.778.612 |
| VENITURI IN AVANS | 56.870 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.368.623 |
| Capital subscris varsat | 213.500 |
| Cifra de afaceri neta | 1.502.784 |
| VENITURI TOTALE | 1.656.135 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.860.144 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 204.009 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 324.799 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.018.846 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.560.544 |
| Stocuri | 1.433.978 |
| Creante | 5.747.971 |
| Casa si conturi la banci | 24.369 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 69.157 |
| DATORII | 28.883.505 |
| VENITURI IN AVANS | 71.619 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.693.423 |
| Capital subscris varsat | 213.500 |
| Cifra de afaceri neta | 1.444.029 |
| VENITURI TOTALE | 1.507.668 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.603.188 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 95.520 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 189.973 |
| Numar mediu de salariati | 2 |