NOVA MAINTENANCE S.R.L.
| Denumire | NOVA MAINTENANCE S.R.L. |
| CUI | 30855779 |
| Nr. Reg. Com. | J2012000996205 |
| EUID | ROONRC.J20/996/2012 |
| CAEN | 2511 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2012-11-01 (13 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| VINTILESCU DAN CLAUDIU | - | România |
| BRAHĂ IOAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 980 560 | -92 843 | 245 451 | — | — | — | 11 |
| 2024 | 2 987 974 | 505 224 | 460 548 | — | — | — | 30 |
| 2023 | 2 736 498 | 1 012 879 | 401 417 | — | — | — | 26 |
| 2022 | 1 724 745 | 541 252 | 161 549 | — | — | — | 25 |
| 2021 | 1 535 325 | 592 322 | 208 309 | — | — | — | 20 |
| 2020 | 909 723 | 380 312 | 146 930 | — | — | — | 15 |
| 2019 | 708 073 | 99 205 | 130 716 | — | — | — | 16 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises980 560 lei
-67%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “NOVA MAINTENANCE S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 2511 Rev. 2 (echivalent: 2511 Rev. 1, 2511 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice |
| Descriere Activitate | Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice |
| Cod CAEN principal | 25 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice |
| Descriere activitate (principal) | Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Hunedoara , domeniul 2511: Fabricarea pneurilor și a camerelor de aer
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „NOVA MAINTENANCE S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „NOVA MAINTENANCE S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „NOVA MAINTENANCE S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 147.553 |
| Active circulante | 828.279 |
| Creante | 827.770 |
| Disponibilitati | 509 |
| Datorii | 460.548 |
| Capitaluri proprii | 515.284 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.987.974 |
| Venituri totale | 2.988.144 |
| Cheltuieli totale | 2.355.018 |
| Profit brut | 633.126 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 505.224 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 30 |
| Active imobilizate | 192.342 |
| Active circulante | 1.567.374 |
| Creante | 1.566.276 |
| Disponibilitati | 1.098 |
| Datorii | 401.417 |
| Capitaluri proprii | 1.358.299 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.736.498 |
| Venituri totale | 2.745.802 |
| Cheltuieli totale | 1.694.264 |
| Profit brut | 1.051.538 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.012.879 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 26 |
| Active imobilizate | 998 |
| Active circulante | 705.971 |
| Creante | 704.923 |
| Disponibilitati | 1.048 |
| Datorii | 161.549 |
| Capitaluri proprii | 545.420 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.724.745 |
| Venituri totale | 1.727.745 |
| Cheltuieli totale | 1.171.808 |
| Profit brut | 555.937 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 541.252 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 25 |
| Active imobilizate | 2.708 |
| Active circulante | 799.573 |
| Stocuri | -3 |
| Creante | 798.478 |
| Disponibilitati | 1.098 |
| Datorii | 208.309 |
| Capitaluri proprii | 593.972 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.535.325 |
| Venituri totale | 1.536.625 |
| Cheltuieli totale | 930.773 |
| Profit brut | 605.852 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 592.322 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 20 |
| Active imobilizate | 336 |
| Active circulante | 527.443 |
| Creante | 525.513 |
| Disponibilitati | 1.930 |
| Datorii | 146.930 |
| Capitaluri proprii | 380.849 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 909.723 |
| Venituri totale | 985.611 |
| Cheltuieli totale | 596.867 |
| Profit brut | 388.744 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 380.312 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 15 |
| Active imobilizate | 1.202 |
| Active circulante | 251.251 |
| Creante | 249.746 |
| Disponibilitati | 1.505 |
| Datorii | 130.716 |
| Capitaluri proprii | 121.737 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 708.073 |
| Venituri totale | 708.073 |
| Cheltuieli totale | 601.788 |
| Profit brut | 106.285 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 99.205 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 16 |
| Active imobilizate | 3.041 |
| Active circulante | 477.214 |
| Creante | 475.709 |
| Disponibilitati | 1.505 |
| Datorii | 105.722 |
| Capitaluri proprii | 374.533 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 898.862 |
| Venituri totale | 898.862 |
| Cheltuieli totale | 612.815 |
| Profit brut | 286.047 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 277.059 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 16 |
| Active imobilizate | 5.301 |
| Active circulante | 464.369 |
| Creante | 285.803 |
| Disponibilitati | 178.566 |
| Datorii | 52.196 |
| Capitaluri proprii | 417.474 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 531.954 |
| Venituri totale | 531.954 |
| Cheltuieli totale | 361.574 |
| Profit brut | 170.380 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 164.437 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 11 |
| Active imobilizate | 10.715 |
| Active circulante | 558.305 |
| Creante | 198.402 |
| Disponibilitati | 359.903 |
| Datorii | 77.821 |
| Capitaluri proprii | 491.199 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 533.188 |
| Venituri totale | 533.188 |
| Cheltuieli totale | 332.043 |
| Profit brut | 201.145 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 166.161 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 11 |