N.M.GABRIELA PERIAM SRL
| Denumire | N.M.GABRIELA PERIAM SRL |
| CUI | 3285514 |
| Nr. Reg. Com. | J1992003300359 |
| EUID | ROONRC.J35/3300/1992 |
| CAEN | 4939 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1992-07-27 (34 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CÂTEA ELIDA | - | România |
| CÂTEA PETRE-PAVEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 901 188 | 278 427 | 370 077 | — | — | — | 9 |
| 2024 | 2 419 388 | 518 082 | 627 391 | 453 837 | 2 215 460 | 2 041 906 | 10 |
| 2023 | 2 392 039 | 393 374 | 473 843 | 802 909 | 1 704 759 | 2 033 825 | 12 |
| 2022 | 4 895 885 | 1 518 897 | 524 998 | 1 104 531 | 1 420 918 | 2 000 451 | 23 |
| 2021 | 4 942 364 | 78 219 | 1 577 639 | 2 003 370 | 455 823 | 881 554 | 39 |
| 2020 | 6 264 289 | 1 386 757 | 2 589 372 | 1 729 791 | 1 662 915 | 803 334 | 30 |
| 2019 | 5 470 670 | 242 947 | 1 248 647 | 1 540 037 | 505 187 | 796 577 | 26 |
| 2018 | 4 985 756 | 1 025 234 | 2 136 787 | 2 391 638 | 540 779 | 795 630 | 29 |
| 2017 | 3 737 164 | 661 314 | 1 732 174 | 1 951 855 | 570 714 | 790 395 | 27 |
| 2016 | 3 321 764 | 663 349 | 716 102 | 962 678 | 522 506 | 769 082 | 26 |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 901 188 lei
-21%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “N.M.GABRIELA PERIAM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4939 Rev. 2 (echivalent: 4939 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Alte transporturi terestre de călători n.c.a |
| Descriere Activitate | Alte transporturi terestre de călători n.c.a |
| Cod CAEN principal | 49 Alte transporturi terestre de călători n.c.a |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Timiş , domeniul 4939: Alte transporturi terestre de călători n.c.a
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „N.M.GABRIELA PERIAM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „N.M.GABRIELA PERIAM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „N.M.GABRIELA PERIAM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 453.837 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.215.460 |
| Stocuri | 109.737 |
| Creante | 1.984.778 |
| Casa si conturi la banci | 120.945 |
| DATORII | 627.391 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.041.906 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.419.388 |
| VENITURI TOTALE | 2.419.390 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.835.984 |
| Profitul brut | 583.406 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 518.082 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 10 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 802.909 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.704.759 |
| Stocuri | 118.592 |
| Creante | 1.454.548 |
| Casa si conturi la banci | 131.619 |
| DATORII | 473.843 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.033.825 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.392.039 |
| VENITURI TOTALE | 2.392.051 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.979.539 |
| Profitul brut | 412.512 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 393.374 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.104.531 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.420.918 |
| Stocuri | 119.596 |
| Creante | 1.025.839 |
| Casa si conturi la banci | 275.483 |
| DATORII | 524.998 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.000.451 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.895.885 |
| VENITURI TOTALE | 5.409.550 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.851.412 |
| Profitul brut | 1.558.138 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.518.897 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.003.370 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 455.823 |
| Stocuri | 283.278 |
| Creante | 73.364 |
| Casa si conturi la banci | 99.181 |
| DATORII | 1.577.639 |
| CAPITALURI - TOTAL | 881.554 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.942.364 |
| VENITURI TOTALE | 5.015.840 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.925.367 |
| Profitul brut | 90.473 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 78.219 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 39 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.729.791 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.662.915 |
| Stocuri | 86.449 |
| Creante | 1.389.791 |
| Casa si conturi la banci | 186.675 |
| DATORII | 2.589.372 |
| CAPITALURI - TOTAL | 803.334 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.264.289 |
| VENITURI TOTALE | 6.281.803 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.699.241 |
| Profitul brut | 1.582.562 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.386.757 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.540.037 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 505.187 |
| Stocuri | 86.728 |
| Creante | 368.440 |
| Casa si conturi la banci | 50.019 |
| DATORII | 1.248.647 |
| CAPITALURI - TOTAL | 796.577 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.470.670 |
| VENITURI TOTALE | 5.544.503 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.253.549 |
| Profitul brut | 290.954 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 242.947 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.391.638 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 540.779 |
| Stocuri | 91.295 |
| Creante | 435.654 |
| Casa si conturi la banci | 13.830 |
| DATORII | 2.136.787 |
| CAPITALURI - TOTAL | 795.630 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.985.756 |
| VENITURI TOTALE | 4.990.084 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.914.276 |
| Profitul brut | 1.075.808 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.025.234 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 29 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.951.855 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 570.714 |
| Stocuri | 88.572 |
| Creante | 375.677 |
| Casa si conturi la banci | 106.465 |
| DATORII | 1.732.174 |
| CAPITALURI - TOTAL | 790.395 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.737.164 |
| VENITURI TOTALE | 3.737.167 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.949.549 |
| Profitul brut | 787.618 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 661.314 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 962.678 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 522.506 |
| Stocuri | 82.441 |
| Creante | 282.512 |
| Casa si conturi la banci | 157.553 |
| DATORII | 716.102 |
| CAPITALURI - TOTAL | 769.082 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.321.764 |
| VENITURI TOTALE | 3.321.783 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.528.739 |
| Profitul brut | 793.044 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 663.349 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |