NIX GREEN S.R.L.

Cauta alta firma:
NIX GREEN S.R.L.
CUI: 39130839RegCom: J16/757/2018EUID: ROONRC.J16/757/2018CAEN: 4120Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. DOLJ, SAT DIOŞTI COM. DIOŞTI, STR. ŞANTIERULUI, NR.28

Denumire NIX GREEN S.R.L.
CUI 39130839
Nr. Reg. Com. J16/757/2018
EUID ROONRC.J16/757/2018
CAEN 4120
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2018-04-02 (8 ani)

Adresa JUD. DOLJ, SAT DIOŞTI COM. DIOŞTI, STR. ŞANTIERULUI, NR.28
Cod Poștal 207230
Telefon 0786087030
Email
Website
RO e-Factura Da
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
VLAD NICUȘOR-MIREL-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 3 275 075 613 872 5 535 765 12
2024 3 204 256 634 325 1 048 359 6
2023 2 385 798 54 669 686 522 5
2022 3 377 522 1 019 020 691 431 5
2021 2 818 824 509 802 835 137 7
2020 2 447 735 906 860 616 301 4
2019 1 748 787 460 518 518 848 2
2018
Statistics
Commercial networks and enterprises
3 275 075 lei
2%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “NIX GREEN S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 4120 Rev. 2
Obiect Activitate Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Descriere Activitate Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod CAEN principal 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Descriere activitate (principal) Construcții de clădiri
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime întreprindere mică (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. DOLJ, SAT DIOŞTI COM. DIOŞTI, STR. ŞANTIERULUI, NR.28
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția NIX GREEN S.R.L. în Topul Firmelor 2024:
Locul 19484 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Dolj , domeniul 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Locul 407 în Dolj pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
634.325 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „NIX GREEN S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „NIX GREEN S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „NIX GREEN S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „NIX GREEN S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „NIX GREEN S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „NIX GREEN S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „NIX GREEN S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „NIX GREEN S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
7 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 4120
Active imobilizate 587.036
Active circulante 6.918.719
Stocuri 295.965
Creante 6.204.754
Disponibilitati 418.000
Datorii 1.048.359
Venituri in avans 5.835.779
Capitaluri proprii 621.617
Capital social 200
Cifra de afaceri 3.204.256
Venituri totale 3.488.864
Cheltuieli totale 2.755.428
Profit brut 733.436
Pierdere bruta 0
Profit net 634.325
Pierdere neta 0
Nr. salariati 6

WEB_UU_AN CAEN: 4120
Active imobilizate 362.329
Active circulante 389.176
Stocuri 215.542
Creante 148.652
Disponibilitati 24.982
Datorii 686.522
Capitaluri proprii 64.983
Capital social 200
Cifra de afaceri 2.385.798
Venituri totale 2.605.376
Cheltuieli totale 2.526.238
Profit brut 79.138
Pierdere bruta 0
Profit net 54.669
Pierdere neta 0
Nr. salariati 5

WEB_UU_AN CAEN: 4120
Active imobilizate 455.542
Active circulante 1.261.208
Stocuri 77.007
Creante 982.417
Disponibilitati 201.784
Datorii 691.431
Capitaluri proprii 1.025.319
Capital social 200
Cifra de afaceri 3.377.522
Venituri totale 3.417.916
Cheltuieli totale 2.365.318
Profit brut 1.052.598
Pierdere bruta 0
Profit net 1.019.020
Pierdere neta 0
Nr. salariati 5

WEB_UU_AN CAEN: 4120
Active imobilizate 305.573
Active circulante 1.045.665
Stocuri 99.578
Creante 852.376
Disponibilitati 93.711
Datorii 835.137
Capitaluri proprii 516.101
Capital social 200
Cifra de afaceri 2.818.824
Venituri totale 3.030.315
Cheltuieli totale 2.492.968
Profit brut 537.347
Pierdere bruta 0
Profit net 509.802
Pierdere neta 0
Nr. salariati 7

WEB_UU_AN CAEN: 4120
Active imobilizate 233.491
Active circulante 1.295.969
Stocuri 9
Creante 1.070.727
Disponibilitati 225.233
Datorii 616.301
Capitaluri proprii 913.159
Capital social 200
Cifra de afaceri 2.447.735
Venituri totale 2.542.167
Cheltuieli totale 1.614.417
Profit brut 927.750
Pierdere bruta 0
Profit net 906.860
Pierdere neta 0
Nr. salariati 4

WEB_UU_AN CAEN: 4120
Active imobilizate 175.177
Active circulante 804.429
Creante 577.097
Disponibilitati 227.332
Datorii 518.848
Capitaluri proprii 460.758
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.748.787
Venituri totale 1.779.742
Cheltuieli totale 1.304.081
Profit brut 475.661
Pierdere bruta 0
Profit net 460.518
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2

WEB_UU_AN CAEN: 4120
Active imobilizate 64.735
Active circulante 256.657
Creante 69.738
Disponibilitati 186.919
Datorii 22.899
Capitaluri proprii 298.493
Capital social 200
Cifra de afaceri 619.507
Venituri totale 619.802
Cheltuieli totale 315.311
Profit brut 304.491
Pierdere bruta 0
Profit net 298.293
Pierdere neta 0
Nr. salariati 3
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.