NICO TUR SRL – CUI 15713240
Pe scurt
NICO TUR SRL are CUI 15713240, număr de înregistrare J2003000784334 și sediul în Sat Arbore, Comuna Arbore, județul Suceava. Activitatea principală declarată: CAEN 4931 – Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.962.252 lei, un profit net de 743.914 lei și un număr mediu de 3 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 07.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | NICO TUR SRL |
| CUI | 15713240 |
| Nr. Reg. Com. | J2003000784334 |
| EUID | ROONRC.J33/784/2003 |
| CAEN | 4931 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 07.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2003-09-02 (23 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CIMPAN I.NICOLAI | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 962 252 | 743 914 | 275 987 | 164 725 | 848 353 | 744 114 | 3 |
| 2024 | 2 136 778 | 951 746 | 250 260 | 159 958 | 1 056 091 | 972 812 | 3 |
| 2023 | 2 781 827 | 1 060 460 | 273 176 | 180 363 | 1 006 752 | 921 066 | 5 |
| 2022 | 2 635 881 | 213 960 | 936 104 | 326 501 | 979 118 | 380 606 | 7 |
| 2021 | 1 982 894 | 339 540 | 518 879 | 469 621 | 695 651 | 666 646 | 7 |
| 2020 | 1 711 614 | 214 960 | 297 968 | 288 178 | 746 895 | 737 105 | 8 |
| 2019 | 2 157 910 | 351 565 | 431 279 | 496 220 | 1 281 246 | 1 362 145 | 8 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 962 252 lei
-8%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “NICO TUR SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4931 Rev. 2 (echivalent: 4931 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători |
| Descriere Activitate | Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Suceava , domeniul 4931: Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 306 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- GRAND TRANS AV SRL – locul 302, 36,27 mil. lei, Iaşi
- MCF IMPEX PRODUCTIE CONSTRUCTII IMPORT EXPORT SRL – locul 302, 2,03 mil. lei, Prahova
- EUROP CYU TOURTRANS SRL – locul 302, 1,19 mil. lei, Botoşani
- DAD ROYAL S.R.L. – locul 302, 402.506 lei, Cluj
- ADS ONICI CAR S.R.L. – locul 302, 251.650 lei, Bacău
- CUN INTERCONTINENTAL S.R.L. – locul 303, 36,26 mil. lei, Iaşi
- T A R SA – locul 303, 2,01 mil. lei, Mureş
- BAUER TRANSPORTE SRL – locul 303, 1,19 mil. lei, Timiş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „NICO TUR SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „NICO TUR SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „NICO TUR SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 159.958 |
| Active circulante | 1.056.091 |
| Stocuri | 872 |
| Creante | 869.766 |
| Disponibilitati | 185.453 |
| Cheltuieli in avans | 7.023 |
| Datorii | 250.260 |
| Capitaluri proprii | 972.812 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.136.778 |
| Venituri totale | 2.182.092 |
| Cheltuieli totale | 1.071.981 |
| Profit brut | 1.110.111 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 951.746 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 180.363 |
| Active circulante | 1.006.752 |
| Stocuri | 2.700 |
| Creante | 725.517 |
| Disponibilitati | 278.535 |
| Cheltuieli in avans | 7.127 |
| Datorii | 273.176 |
| Capitaluri proprii | 921.066 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.781.827 |
| Venituri totale | 3.001.672 |
| Cheltuieli totale | 1.863.747 |
| Profit brut | 1.137.925 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.060.460 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 326.501 |
| Active circulante | 979.118 |
| Stocuri | 5.103 |
| Creante | 871.748 |
| Disponibilitati | 102.267 |
| Cheltuieli in avans | 11.091 |
| Datorii | 936.104 |
| Capitaluri proprii | 380.606 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.635.881 |
| Venituri totale | 2.707.316 |
| Cheltuieli totale | 2.467.342 |
| Profit brut | 239.974 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 213.960 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 469.621 |
| Active circulante | 695.651 |
| Stocuri | 814 |
| Creante | 520.918 |
| Disponibilitati | 173.919 |
| Cheltuieli in avans | 20.253 |
| Datorii | 518.879 |
| Capitaluri proprii | 666.646 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.982.894 |
| Venituri totale | 2.028.909 |
| Cheltuieli totale | 1.669.595 |
| Profit brut | 359.314 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 339.540 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 288.178 |
| Active circulante | 746.895 |
| Stocuri | 1.945 |
| Creante | 505.273 |
| Disponibilitati | 239.677 |
| Datorii | 297.968 |
| Capitaluri proprii | 737.105 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.711.614 |
| Venituri totale | 1.755.362 |
| Cheltuieli totale | 1.523.039 |
| Profit brut | 232.323 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 214.960 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 496.220 |
| Active circulante | 1.281.246 |
| Stocuri | 1.552 |
| Creante | 976.253 |
| Disponibilitati | 303.441 |
| Cheltuieli in avans | 15.958 |
| Datorii | 431.279 |
| Capitaluri proprii | 1.362.145 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.157.910 |
| Venituri totale | 2.219.562 |
| Cheltuieli totale | 1.846.384 |
| Profit brut | 373.178 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 351.565 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 388.030 |
| Active circulante | 1.133.715 |
| Stocuri | 690 |
| Creante | 796.922 |
| Disponibilitati | 336.103 |
| Cheltuieli in avans | 3.109 |
| Datorii | 314.273 |
| Capitaluri proprii | 1.210.581 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.173.948 |
| Venituri totale | 2.214.149 |
| Cheltuieli totale | 2.006.794 |
| Profit brut | 207.355 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 186.188 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 714.855 |
| Active circulante | 1.102.637 |
| Stocuri | 121.185 |
| Creante | 729.326 |
| Disponibilitati | 252.126 |
| Datorii | 343.100 |
| Capitaluri proprii | 1.474.392 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.025.320 |
| Venituri totale | 2.063.610 |
| Cheltuieli totale | 2.040.308 |
| Profit brut | 23.302 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 3.205 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 773.375 |
| Active circulante | 930.762 |
| Stocuri | 7.088 |
| Creante | 515.438 |
| Disponibilitati | 408.236 |
| Datorii | 32.950 |
| Capitaluri proprii | 1.671.187 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.050.772 |
| Venituri totale | 2.108.093 |
| Cheltuieli totale | 2.029.673 |
| Profit brut | 78.420 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 61.404 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |