NIADAL ABATEX COMPANY S.R.L.
| Denumire | NIADAL ABATEX COMPANY S.R.L. |
| CUI | 6553905 |
| Nr. Reg. Com. | J35/3420/1994 |
| EUID | ROONRC.J35/3420/1994 |
| CAEN | 4729 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-12-09 (31 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PARASCHIVA IOŢCOV DIANA LUCIANA | - | România |
| IOŢCOV LUCIAN-NICUŞOR | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11 384 244 | 207 303 | 1 466 407 | — | — | — | 17 |
| 2024 | 12 826 430 | 803 612 | 4 878 863 | 11 147 772 | 6 307 469 | 12 576 378 | 22 |
| 2023 | 12 882 767 | 574 760 | 2 581 623 | 10 565 394 | 3 794 901 | 11 778 672 | 28 |
| 2022 | 14 207 123 | 2 001 363 | 5 270 559 | 10 197 650 | 6 276 821 | 11 203 912 | 22 |
| 2021 | 13 266 667 | 919 743 | 1 760 705 | 8 000 413 | 4 284 428 | 10 492 355 | 35 |
| 2020 | 14 087 950 | 620 798 | 1 944 524 | 7 729 104 | 3 703 382 | 9 487 962 | 34 |
| 2019 | 14 866 483 | 620 402 | 2 709 093 | 7 569 204 | 4 007 054 | 8 867 165 | 52 |
| 2018 | 15 263 680 | 404 407 | 3 152 855 | 6 957 865 | 4 441 752 | 8 246 762 | 42 |
| 2017 | 17 081 000 | 2 200 681 | 3 576 815 | 6 724 176 | 4 694 994 | 7 842 355 | 65 |
| 2016 | 15 469 917 | 566 046 | 3 732 372 | 5 318 195 | 4 114 716 | 5 700 539 | 67 |
Statistics
Commercial networks and enterprises11 384 244 lei
-11%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “NIADAL ABATEX COMPANY S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4729 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Timiş , domeniul 4729: Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare, în magazine specializate
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „NIADAL ABATEX COMPANY S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „NIADAL ABATEX COMPANY S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „NIADAL ABATEX COMPANY S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.147.772 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.307.469 |
| Stocuri | 1.428.269 |
| Creante | 667.587 |
| Casa si conturi la banci | 4.211.613 |
| DATORII | 4.878.863 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.576.378 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 12.826.430 |
| VENITURI TOTALE | 13.621.618 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.694.377 |
| Profitul brut | 927.241 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 803.612 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.565.394 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.794.901 |
| Stocuri | 1.650.230 |
| Creante | 1.105.672 |
| Casa si conturi la banci | 1.038.999 |
| DATORII | 2.581.623 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.778.672 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 12.882.767 |
| VENITURI TOTALE | 13.617.546 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.984.044 |
| Profitul brut | 633.502 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 574.760 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 28 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.197.650 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.276.821 |
| Stocuri | 1.571.722 |
| Creante | 1.653.669 |
| Casa si conturi la banci | 3.051.430 |
| DATORII | 5.270.559 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.203.912 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 14.207.123 |
| VENITURI TOTALE | 16.398.796 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.286.340 |
| Profitul brut | 2.112.456 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.001.363 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.000.413 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.284.428 |
| Stocuri | 1.674.893 |
| Creante | 1.533.893 |
| Casa si conturi la banci | 1.075.642 |
| DATORII | 1.760.705 |
| VENITURI IN AVANS | 31.781 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.492.355 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 13.266.667 |
| VENITURI TOTALE | 14.367.784 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.351.154 |
| Profitul brut | 1.016.630 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 919.743 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 35 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.729.104 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.703.382 |
| Stocuri | 1.835.030 |
| Creante | 1.120.514 |
| Casa si conturi la banci | 747.838 |
| DATORII | 1.944.524 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.487.962 |
| Capital subscris varsat | 2.100 |
| Cifra de afaceri neta | 14.087.950 |
| VENITURI TOTALE | 14.104.655 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.393.036 |
| Profitul brut | 711.619 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 620.798 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 34 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.569.204 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.007.054 |
| Stocuri | 2.140.997 |
| Creante | 1.271.930 |
| Casa si conturi la banci | 594.127 |
| DATORII | 2.709.093 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.867.165 |
| Capital subscris varsat | 2.100 |
| Cifra de afaceri neta | 14.866.483 |
| VENITURI TOTALE | 14.912.400 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.119.678 |
| Profitul brut | 792.722 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 620.402 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 52 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.957.865 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.441.752 |
| Stocuri | 2.527.482 |
| Creante | 1.226.028 |
| Casa si conturi la banci | 688.242 |
| DATORII | 3.152.855 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.246.762 |
| Capital subscris varsat | 2.100 |
| Cifra de afaceri neta | 15.263.680 |
| VENITURI TOTALE | 15.263.861 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.728.690 |
| Profitul brut | 535.171 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 404.407 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 42 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.724.176 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.694.994 |
| Stocuri | 1.853.864 |
| Creante | 1.611.922 |
| Casa si conturi la banci | 1.229.208 |
| DATORII | 3.576.815 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.842.355 |
| Capital subscris varsat | 2.100 |
| Cifra de afaceri neta | 17.081.000 |
| VENITURI TOTALE | 19.190.731 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.635.718 |
| Profitul brut | 2.555.013 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.200.681 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 65 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.318.195 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.114.716 |
| Stocuri | 2.240.289 |
| Creante | 784.975 |
| Casa si conturi la banci | 1.089.452 |
| DATORII | 3.732.372 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.700.539 |
| Capital subscris varsat | 2.100 |
| Cifra de afaceri neta | 15.469.917 |
| VENITURI TOTALE | 15.610.406 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.937.009 |
| Profitul brut | 673.397 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 566.046 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 67 |