NG INVEST SRL
| Denumire | NG INVEST SRL |
| CUI | 11404837 |
| Nr. Reg. Com. | J1999000114121 |
| EUID | ROONRC.J12/114/1999 |
| CAEN | 1626 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1999-01-29 (27 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| NAGY SZABOLCS | - | Ungaria |
| VASS ATTILA ISTVAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 5 688 | 430 038 | 654 978 | 374 141 | 599 081 | 0 |
| 2024 | 0 | 104 181 | 430 038 | 654 978 | 368 453 | 593 393 | 0 |
| 2023 | 0 | 174 991 | 429 983 | 654 978 | 264 216 | 489 211 | 0 |
| 2022 | 0 | 292 502 | 773 931 | 604 978 | 483 173 | 314 220 | 0 |
| 2021 | 0 | 7 | 657 075 | 604 978 | 266 144 | 214 047 | 0 |
| 2020 | 0 | 50 | 657 066 | 604 978 | 266 129 | 214 041 | 0 |
| 2019 | 0 | 88 805 | 643 944 | 604 978 | 252 957 | 213 991 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “NG INVEST SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1626 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Fabricarea de combustibili solizi din biomasă vegetală |
| Descriere Activitate | Fabricarea de combustibili solizi din biomasă vegetală |
| Cod CAEN principal | 16 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „NG INVEST SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „NG INVEST SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „NG INVEST SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 654.978 |
| Active circulante | 368.453 |
| Creante | 171.616 |
| Disponibilitati | 196.837 |
| Datorii | 430.038 |
| Capitaluri proprii | 593.393 |
| Capital social | 1.108 |
| Venituri totale | 105.077 |
| Cheltuieli totale | 307 |
| Profit brut | 104.770 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 104.181 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 654.978 |
| Active circulante | 264.216 |
| Creante | 187.852 |
| Disponibilitati | 76.364 |
| Datorii | 429.983 |
| Capitaluri proprii | 489.211 |
| Capital social | 1.108 |
| Venituri totale | 333.305 |
| Cheltuieli totale | 156.651 |
| Profit brut | 176.654 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 174.991 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 604.978 |
| Active circulante | 483.173 |
| Creante | 187.063 |
| Disponibilitati | 296.110 |
| Datorii | 773.931 |
| Capitaluri proprii | 314.220 |
| Capital social | 1.108 |
| Venituri totale | 398.206 |
| Cheltuieli totale | 104.838 |
| Profit brut | 293.368 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 292.502 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 604.978 |
| Active circulante | 266.144 |
| Creante | 203.120 |
| Disponibilitati | 63.024 |
| Datorii | 657.075 |
| Capitaluri proprii | 214.047 |
| Capital social | 1.108 |
| Venituri totale | 315 |
| Cheltuieli totale | 300 |
| Profit brut | 15 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 7 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 604.978 |
| Active circulante | 266.129 |
| Creante | 203.120 |
| Disponibilitati | 63.009 |
| Datorii | 657.066 |
| Capitaluri proprii | 214.041 |
| Capital social | 1.108 |
| Venituri totale | 378 |
| Cheltuieli totale | 319 |
| Profit brut | 59 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 50 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 604.978 |
| Active circulante | 252.957 |
| Creante | 203.120 |
| Disponibilitati | 49.837 |
| Datorii | 643.944 |
| Capitaluri proprii | 213.991 |
| Capital social | 1.108 |
| Venituri totale | 91.876 |
| Cheltuieli totale | 316 |
| Profit brut | 91.560 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 88.805 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 604.978 |
| Active circulante | 376.399 |
| Creante | 327.064 |
| Disponibilitati | 49.335 |
| Datorii | 856.192 |
| Capitaluri proprii | 125.185 |
| Capital social | 1.108 |
| Venituri totale | 366 |
| Cheltuieli totale | 321 |
| Profit brut | 45 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 33 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 604.978 |
| Active circulante | 392.238 |
| Creante | 327.061 |
| Disponibilitati | 65.177 |
| Datorii | 872.064 |
| Capitaluri proprii | 125.152 |
| Capital social | 1.108 |
| Venituri totale | 179 |
| Cheltuieli totale | 3.548 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.369 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 3.369 |
| Active imobilizate | 604.978 |
| Active circulante | 626.507 |
| Creante | 577.161 |
| Disponibilitati | 49.346 |
| Datorii | 1.102.964 |
| Capitaluri proprii | 128.521 |
| Capital social | 1.108 |
| Cifra de afaceri | 283 |
| Venituri totale | 465 |
| Cheltuieli totale | 407 |
| Profit brut | 58 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 58 |
| Pierdere neta | 0 |