NEW LAND SRL – CUI 17248184
Pe scurt
NEW LAND SRL are CUI 17248184, număr de înregistrare J2005000547120 și sediul în Sat Bucea, Comuna Negreni, județul Cluj. Activitatea principală declarată: CAEN 230. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 4.398.842 lei, un profit net de 253.950 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 27.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | NEW LAND SRL |
| CUI | 17248184 |
| Nr. Reg. Com. | J2005000547120 |
| EUID | ROONRC.J12/547/2005 |
| CAEN | 230 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 27.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-02-16 (21 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| LAZAR MARIA | - | România |
| GÎRZ VIOREL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 398 842 | 253 950 | 100 415 | 398 320 | 191 381 | 489 286 | 2 |
| 2024 | 3 237 558 | 15 682 | 123 951 | 290 375 | 175 578 | 342 002 | 4 |
| 2023 | 2 278 097 | -116 253 | 71 574 | 307 833 | 90 060 | 326 319 | 5 |
| 2022 | 2 687 036 | 56 939 | 76 170 | 271 381 | 247 361 | 442 572 | 3 |
| 2021 | 3 049 291 | 378 506 | 9 656 | 240 961 | 274 328 | 505 633 | 4 |
| 2020 | 2 605 449 | 39 602 | 225 083 | 240 352 | 231 858 | 247 127 | 3 |
| 2019 | 2 240 282 | 3 308 | 258 218 | 282 715 | 183 028 | 207 525 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises4 398 842 lei
36%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “NEW LAND SRL”
| Cod CAEN preponderent | 230 |
| Obiect Activitate | — |
| Descriere Activitate | — |
| Cod CAEN principal | 23 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Cluj
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (23), poziții apropiate de locul 24 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- BETCON PRODUCŢIE SRL – locul 20, 59,13 mil. lei, Prahova
- TRY GRUP BETOANE SRL – locul 20, 41,36 mil. lei, Botoşani
- BOGJOINERY PROD-INDUSTRIAL S.R.L. – locul 20, 18,80 mil. lei, Olt
- AVI SRL – locul 20, 11,00 mil. lei, Dolj
- JSN FUNGHI S.R.L. – locul 20, 5,22 mil. lei, Sălaj
- AGRICIN SRL – locul 20, 5,16 mil. lei, Braşov
- FALEON CO S.R.L. – locul 20, 766.622 lei, Harghita
- GRĂDINILE VICTORIEI SRL – locul 20, 673.011 lei, Călăraşi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „NEW LAND SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „NEW LAND SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „NEW LAND SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 290.375 |
| Active circulante | 175.578 |
| Stocuri | 65.689 |
| Creante | 81.628 |
| Disponibilitati | 28.261 |
| Datorii | 123.951 |
| Capitaluri proprii | 342.002 |
| Capital social | 600 |
| Cifra de afaceri | 3.237.558 |
| Venituri totale | 3.286.331 |
| Cheltuieli totale | 3.199.745 |
| Profit brut | 86.586 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 15.682 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 307.833 |
| Active circulante | 90.060 |
| Stocuri | 72.219 |
| Creante | 17.010 |
| Disponibilitati | 831 |
| Datorii | 71.574 |
| Capitaluri proprii | 326.319 |
| Capital social | 600 |
| Cifra de afaceri | 2.278.097 |
| Venituri totale | 2.296.775 |
| Cheltuieli totale | 2.393.644 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 96.869 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 116.253 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 271.381 |
| Active circulante | 247.361 |
| Stocuri | 44.906 |
| Creante | 162.232 |
| Disponibilitati | 40.223 |
| Datorii | 76.170 |
| Capitaluri proprii | 442.572 |
| Capital social | 600 |
| Cifra de afaceri | 2.687.036 |
| Venituri totale | 2.646.670 |
| Cheltuieli totale | 2.569.356 |
| Profit brut | 77.314 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 56.939 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 240.961 |
| Active circulante | 274.328 |
| Stocuri | 105.685 |
| Creante | 53.383 |
| Disponibilitati | 115.260 |
| Datorii | 9.656 |
| Capitaluri proprii | 505.633 |
| Capital social | 600 |
| Cifra de afaceri | 3.049.291 |
| Venituri totale | 3.357.125 |
| Cheltuieli totale | 2.949.856 |
| Profit brut | 407.269 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 378.506 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 240.352 |
| Active circulante | 231.858 |
| Stocuri | 107.596 |
| Creante | 120.170 |
| Disponibilitati | 4.092 |
| Datorii | 225.083 |
| Capitaluri proprii | 247.127 |
| Capital social | 600 |
| Cifra de afaceri | 2.605.449 |
| Venituri totale | 2.664.788 |
| Cheltuieli totale | 2.601.173 |
| Profit brut | 63.615 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 39.602 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 282.715 |
| Active circulante | 183.028 |
| Stocuri | 78.666 |
| Creante | 104.325 |
| Disponibilitati | 37 |
| Datorii | 258.218 |
| Capitaluri proprii | 207.525 |
| Capital social | 600 |
| Cifra de afaceri | 2.240.282 |
| Venituri totale | 2.286.853 |
| Cheltuieli totale | 2.261.135 |
| Profit brut | 25.718 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 3.308 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 276.857 |
| Active circulante | 82.351 |
| Creante | 55.479 |
| Disponibilitati | 26.872 |
| Datorii | 154.991 |
| Capitaluri proprii | 204.217 |
| Capital social | 600 |
| Cifra de afaceri | 2.366.833 |
| Venituri totale | 2.340.807 |
| Cheltuieli totale | 2.278.848 |
| Profit brut | 61.959 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 38.249 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 267.777 |
| Active circulante | 34.613 |
| Creante | 13.528 |
| Disponibilitati | 21.085 |
| Datorii | 136.421 |
| Capitaluri proprii | 165.969 |
| Capital social | 600 |
| Cifra de afaceri | 2.244.902 |
| Venituri totale | 2.254.684 |
| Cheltuieli totale | 2.228.971 |
| Profit brut | 25.713 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 3.264 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 236.031 |
| Active circulante | 102.848 |
| Creante | 36.370 |
| Disponibilitati | 66.478 |
| Datorii | 134.175 |
| Capitaluri proprii | 204.704 |
| Capital social | 600 |
| Cifra de afaceri | 1.929.991 |
| Venituri totale | 1.930.572 |
| Cheltuieli totale | 1.739.607 |
| Profit brut | 190.965 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 163.410 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |