NETWORK CONSULTING & SECURITY SOLUTIONS S.R.L. – CUI 38636090
Pe scurt
NETWORK CONSULTING & SECURITY SOLUTIONS S.R.L. are CUI 38636090, număr de înregistrare J08/3371/2017 și sediul în Municipiul Braşov, județul Braşov. Activitatea principală declarată: CAEN 9511 – Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.214.594 lei, un profit net de 225.013 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 15.08.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | NETWORK CONSULTING & SECURITY SOLUTIONS S.R.L. |
| CUI | 38636090 |
| Nr. Reg. Com. | J08/3371/2017 |
| EUID | ROONRC.J8/3371/2017 |
| CAEN | 9511 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 15.08.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-12-22 (8 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| JEHAC ALIN MIHAI | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 214 594 | 225 013 | 84 024 | 41 564 | 460 489 | 418 029 | 1 |
| 2024 | 528 291 | 60 945 | 110 939 | 442 | 297 210 | 193 016 | 1 |
| 2023 | 549 197 | 46 168 | 158 222 | 14 151 | 281 320 | 141 854 | 1 |
| 2022 | 489 418 | 69 213 | 181 874 | 32 884 | 283 213 | 95 686 | 1 |
| 2021 | 264 029 | -26 724 | 169 800 | 49 479 | 183 056 | 26 473 | 1 |
| 2020 | 236 664 | 3 893 | 159 670 | 61 930 | 155 845 | 50 697 | 1 |
| 2019 | 177 663 | 1 070 | 100 857 | 67 614 | 93 257 | 52 067 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 214 594 lei
130%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “NETWORK CONSULTING & SECURITY SOLUTIONS S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 9511 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice |
| Descriere Activitate | Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice |
| Cod CAEN principal | 95 Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice |
| Descriere activitate (principal) | Reparații de calculatoare, de articole personale și de uz gospodăresc |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Braşov , domeniul 9511: Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (95), poziții apropiate de locul 20 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- CASA AUTO SEBEŞ SRL – locul 16, 85,64 mil. lei, Alba
- RBS SERVICE SRL – locul 16, 11,11 mil. lei, Maramureş
- TERMO TEHNO COLD SRL – locul 16, 1,59 mil. lei, Tulcea
- ONE MINUTE SRL – locul 16, 1,39 mil. lei, Iaşi
- PROMETEU SRL – locul 16, 1,22 mil. lei, Tulcea
- ABBA CONFORT SOLUTIONS HOMES S.R.L. – locul 16, 712.988 lei, Dâmboviţa
- SUPERMICRO GSM SRL – locul 16, 340.831 lei, Bucureşti
- KOSMY TAP S.R.L. – locul 16, 329.280 lei, Suceava
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „NETWORK CONSULTING & SECURITY SOLUTIONS S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „NETWORK CONSULTING & SECURITY SOLUTIONS S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „NETWORK CONSULTING & SECURITY SOLUTIONS S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 442 |
| Active circulante | 297.210 |
| Stocuri | 151.277 |
| Creante | 124.428 |
| Disponibilitati | 21.505 |
| Cheltuieli in avans | 6.303 |
| Datorii | 110.939 |
| Capitaluri proprii | 193.016 |
| Capital social | 10.000 |
| Cifra de afaceri | 528.291 |
| Venituri totale | 529.098 |
| Cheltuieli totale | 458.650 |
| Profit brut | 70.448 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 60.945 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 14.151 |
| Active circulante | 281.320 |
| Stocuri | 158.295 |
| Creante | 96.002 |
| Disponibilitati | 27.023 |
| Cheltuieli in avans | 4.605 |
| Datorii | 158.222 |
| Capitaluri proprii | 141.854 |
| Capital social | 10.000 |
| Cifra de afaceri | 549.197 |
| Venituri totale | 557.286 |
| Cheltuieli totale | 505.824 |
| Profit brut | 51.462 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 46.168 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 32.884 |
| Active circulante | 283.213 |
| Stocuri | 151.794 |
| Creante | 124.518 |
| Disponibilitati | 6.901 |
| Cheltuieli in avans | 3.036 |
| Datorii | 181.874 |
| Venituri in avans | 41.573 |
| Capitaluri proprii | 95.686 |
| Capital social | 10.000 |
| Cifra de afaceri | 489.418 |
| Venituri totale | 491.160 |
| Cheltuieli totale | 417.133 |
| Profit brut | 74.027 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 69.213 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 49.479 |
| Active circulante | 183.056 |
| Stocuri | 113.177 |
| Creante | 56.916 |
| Disponibilitati | 12.963 |
| Cheltuieli in avans | 1.690 |
| Datorii | 169.800 |
| Venituri in avans | 37.952 |
| Capitaluri proprii | 26.473 |
| Capital social | 10.000 |
| Cifra de afaceri | 264.029 |
| Venituri totale | 264.419 |
| Cheltuieli totale | 288.683 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 24.264 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 26.724 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 61.930 |
| Active circulante | 155.845 |
| Stocuri | 69.352 |
| Creante | 71.888 |
| Disponibilitati | 14.605 |
| Cheltuieli in avans | 1.125 |
| Datorii | 159.670 |
| Venituri in avans | 8.533 |
| Capitaluri proprii | 50.697 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 236.664 |
| Venituri totale | 239.287 |
| Cheltuieli totale | 233.252 |
| Profit brut | 6.035 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 3.893 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 67.614 |
| Active circulante | 93.257 |
| Stocuri | 35.679 |
| Creante | 55.033 |
| Disponibilitati | 2.545 |
| Cheltuieli in avans | 586 |
| Datorii | 100.857 |
| Venituri in avans | 8.533 |
| Capitaluri proprii | 52.067 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 177.663 |
| Venituri totale | 207.996 |
| Cheltuieli totale | 205.118 |
| Profit brut | 2.878 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.070 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 92.646 |
| Stocuri | 32.496 |
| Creante | 31.703 |
| Disponibilitati | 28.447 |
| Datorii | 10.752 |
| Venituri in avans | 5.101 |
| Capitaluri proprii | 76.793 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 156.141 |
| Venituri totale | 157.627 |
| Cheltuieli totale | 77.801 |
| Profit brut | 79.826 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 76.593 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |