NETSETUP SRL – CUI 24284619
Pe scurt
NETSETUP SRL are CUI 24284619, număr de înregistrare J2008003320125 și sediul în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală declarată: CAEN 6220 – Transporturi aeriene ocazionale. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 2.838.987 lei, un profit net de 176.412 lei și un număr mediu de 6 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 17.08.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | NETSETUP SRL |
| CUI | 24284619 |
| Nr. Reg. Com. | J2008003320125 |
| EUID | ROONRC.J2008003320125 |
| CAEN | 6220 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 17.08.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2008-08-04 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ROŞCA AURELIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 838 987 | 176 412 | 702 355 | 243 573 | 633 351 | 176 652 | 6 |
| 2024 | 2 500 668 | 126 619 | 478 519 | 258 288 | 347 090 | 126 859 | 6 |
| 2023 | 1 947 716 | 282 455 | 277 813 | 41 260 | 519 248 | 282 695 | 6 |
| 2022 | 2 942 203 | 318 590 | 124 791 | 8 809 | 434 812 | 318 830 | 5 |
| 2021 | 931 538 | 8 173 | 163 578 | 13 952 | 147 271 | 13 699 | 5 |
| 2020 | 841 893 | -45 332 | 128 658 | 48 883 | 69 247 | 5 526 | 6 |
| 2019 | 1 273 504 | 5 557 | 114 894 | 68 137 | 92 087 | 61 384 | 6 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises2 838 987 lei
14%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “NETSETUP SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6220 Rev. 0 (echivalent: 6220 Rev. 1, 6220 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene ocazionale |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene ocazionale |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Cluj , domeniul 6220: Transporturi aeriene ocazionale
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 335 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- CAMLINE SOLUTIONS SRL – locul 331, 18,94 mil. lei, Iaşi
- MXLINE IT SUPPORT SRL – locul 331, 2,88 mil. lei, Bucureşti
- SOFTFORBIZ S.R.L. – locul 331, 1,28 mil. lei, Covasna
- FOUNDIENT S.R.L. – locul 331, 709.777 lei, Olt
- GMBY S.R.L. – locul 331, 490.468 lei, Bucureşti
- NEW CENTURY IT BUSINESS SRL – locul 331, 232.000 lei, Constanţa
- SOFTBINATOR TECHNOLOGIES S.A. – locul 332, 18,91 mil. lei, Bucureşti
- INFOMOTION ROMANIA S.R.L. – locul 332, 2,86 mil. lei, Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „NETSETUP SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „NETSETUP SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „NETSETUP SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 258.288 |
| Active circulante | 347.090 |
| Stocuri | 31.382 |
| Creante | 302.731 |
| Disponibilitati | 12.977 |
| Datorii | 478.519 |
| Capitaluri proprii | 126.859 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.500.668 |
| Venituri totale | 2.501.005 |
| Cheltuieli totale | 2.342.965 |
| Profit brut | 158.040 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 126.619 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 41.260 |
| Active circulante | 519.248 |
| Stocuri | 15.594 |
| Creante | 413.576 |
| Disponibilitati | 90.078 |
| Datorii | 277.813 |
| Capitaluri proprii | 282.695 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.947.716 |
| Venituri totale | 1.951.166 |
| Cheltuieli totale | 1.649.589 |
| Profit brut | 301.577 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 282.455 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 8.809 |
| Active circulante | 434.812 |
| Stocuri | 43.926 |
| Creante | 379.214 |
| Disponibilitati | 11.672 |
| Datorii | 124.791 |
| Capitaluri proprii | 318.830 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.942.203 |
| Venituri totale | 2.946.013 |
| Cheltuieli totale | 2.598.552 |
| Profit brut | 347.461 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 318.590 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 13.952 |
| Active circulante | 147.271 |
| Stocuri | 39.751 |
| Creante | 105.323 |
| Disponibilitati | 2.197 |
| Cheltuieli in avans | 16.054 |
| Datorii | 163.578 |
| Capitaluri proprii | 13.699 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 931.538 |
| Venituri totale | 957.936 |
| Cheltuieli totale | 940.376 |
| Profit brut | 17.560 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 8.173 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 48.883 |
| Active circulante | 69.247 |
| Stocuri | 18.161 |
| Creante | 37.400 |
| Disponibilitati | 13.686 |
| Cheltuieli in avans | 16.054 |
| Datorii | 128.658 |
| Capitaluri proprii | 5.526 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 841.893 |
| Venituri totale | 842.085 |
| Cheltuieli totale | 879.525 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 37.440 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 45.332 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 68.137 |
| Active circulante | 92.087 |
| Stocuri | 15.819 |
| Creante | 65.564 |
| Disponibilitati | 10.704 |
| Cheltuieli in avans | 16.054 |
| Datorii | 114.894 |
| Capitaluri proprii | 61.384 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.273.504 |
| Venituri totale | 1.274.554 |
| Cheltuieli totale | 1.256.251 |
| Profit brut | 18.303 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 5.557 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 85.539 |
| Active circulante | 72.618 |
| Stocuri | 10.157 |
| Creante | 49.720 |
| Disponibilitati | 12.741 |
| Cheltuieli in avans | 16.054 |
| Datorii | 58.539 |
| Capitaluri proprii | 115.672 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.291.745 |
| Venituri totale | 1.291.761 |
| Cheltuieli totale | 1.163.412 |
| Profit brut | 128.349 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 115.432 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 20.167 |
| Active circulante | 169.859 |
| Stocuri | 8.549 |
| Creante | 145.104 |
| Disponibilitati | 16.206 |
| Cheltuieli in avans | 16.054 |
| Datorii | 51.555 |
| Capitaluri proprii | 154.525 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 944.555 |
| Venituri totale | 944.735 |
| Cheltuieli totale | 777.868 |
| Profit brut | 166.867 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 154.285 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 34.470 |
| Active circulante | 71.892 |
| Stocuri | 10.768 |
| Creante | 52.868 |
| Disponibilitati | 8.256 |
| Cheltuieli in avans | 8.109 |
| Datorii | 98.714 |
| Capitaluri proprii | 15.757 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 591.871 |
| Venituri totale | 594.178 |
| Cheltuieli totale | 574.723 |
| Profit brut | 19.455 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 15.517 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |