NEPTUN 2001 EXIM SRL
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10 113 223 | 951 422 | 48 752 339 | — | — | — | 5 |
| 2024 | 8 917 308 | 755 595 | 49 683 377 | 3 026 206 | 7 627 687 | -39 022 085 | 5 |
| 2023 | 9 154 950 | 590 742 | 47 120 883 | 3 002 209 | 5 006 410 | -39 112 264 | 5 |
| 2022 | 13 597 756 | 797 701 | 49 292 920 | 2 930 456 | 6 659 457 | -39 703 007 | 4 |
| 2021 | 5 342 848 | -19 404 103 | 48 321 491 | 2 968 394 | 4 852 389 | -40 500 708 | 3 |
| 2020 | 36 000 | -1 023 207 | 28 222 029 | 3 046 594 | 4 044 210 | -21 131 225 | 1 |
| 2019 | 18 700 | -184 440 | 28 110 052 | 3 126 231 | 4 834 326 | -20 149 495 | 2 |
| 2018 | 12 600 | -351 736 | 7 185 031 | 3 205 868 | 4 891 719 | 912 556 | 7 |
| 2017 | 1 526 838 | -715 402 | 6 994 588 | 3 285 505 | 4 973 375 | 1 264 292 | 11 |
| 2016 | 16 252 501 | 71 452 | 10 263 904 | 3 365 142 | 8 878 456 | 1 979 694 | 13 |
Statistics
Commercial networks and enterprises10 113 223 lei
13%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “NEPTUN 2001 EXIM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4647 Rev. 2 (echivalent: 4647 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al mobilei, covoarelor și a articolelor de iluminat |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Ilfov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „NEPTUN 2001 EXIM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „NEPTUN 2001 EXIM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „NEPTUN 2001 EXIM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.026.206 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.627.687 |
| Stocuri | 4.047.879 |
| Creante | 300.222 |
| Casa si conturi la banci | 3.279.586 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.399 |
| DATORII | 49.683.377 |
| CAPITALURI - TOTAL | -39.022.085 |
| Capital subscris varsat | 739.140 |
| Cifra de afaceri neta | 8.917.308 |
| VENITURI TOTALE | 8.995.702 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.096.184 |
| Profitul brut | 899.518 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 755.595 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.002.209 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.006.410 |
| Stocuri | 3.697.361 |
| Creante | 850.167 |
| Casa si conturi la banci | 458.882 |
| DATORII | 47.120.883 |
| CAPITALURI - TOTAL | -39.112.264 |
| Capital subscris varsat | 739.140 |
| Cifra de afaceri neta | 9.154.950 |
| VENITURI TOTALE | 9.957.161 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.302.525 |
| Profitul brut | 654.636 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 590.742 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.930.456 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.659.457 |
| Stocuri | 3.531.912 |
| Creante | 1.870.175 |
| Casa si conturi la banci | 1.257.370 |
| DATORII | 49.292.920 |
| CAPITALURI - TOTAL | -39.703.007 |
| Capital subscris varsat | 739.140 |
| Cifra de afaceri neta | 13.597.756 |
| VENITURI TOTALE | 14.592.007 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.794.306 |
| Profitul brut | 797.701 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 797.701 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.968.394 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.852.389 |
| Stocuri | 2.953.538 |
| Creante | 422.874 |
| Casa si conturi la banci | 1.475.977 |
| DATORII | 48.321.491 |
| CAPITALURI - TOTAL | -40.500.708 |
| Capital subscris varsat | 739.140 |
| Cifra de afaceri neta | 5.342.848 |
| VENITURI TOTALE | 5.489.109 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.893.212 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 19.404.103 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 19.404.103 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.046.594 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.044.210 |
| Stocuri | 3.975.666 |
| Creante | 55.987 |
| Casa si conturi la banci | 12.557 |
| DATORII | 28.222.029 |
| CAPITALURI - TOTAL | -21.131.225 |
| Capital subscris varsat | 739.140 |
| Cifra de afaceri neta | 36.000 |
| VENITURI TOTALE | 46.002 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.069.209 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.023.207 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.023.207 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.126.231 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.834.326 |
| Stocuri | 3.975.666 |
| Creante | 850.924 |
| Casa si conturi la banci | 7.736 |
| DATORII | 28.110.052 |
| CAPITALURI - TOTAL | -20.149.495 |
| Capital subscris varsat | 739.140 |
| Cifra de afaceri neta | 18.700 |
| VENITURI TOTALE | 18.701 |
| CHELTUIELI TOTALE | 203.141 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 184.440 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 184.440 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.205.868 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.891.719 |
| Stocuri | 3.975.666 |
| Creante | 888.637 |
| Casa si conturi la banci | 27.416 |
| DATORII | 7.185.031 |
| CAPITALURI - TOTAL | 912.556 |
| Capital subscris varsat | 739.140 |
| Cifra de afaceri neta | 12.600 |
| VENITURI TOTALE | 12.601 |
| CHELTUIELI TOTALE | 364.337 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 351.736 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 351.736 |
| Numar mediu de salariati | 7 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.285.505 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.973.375 |
| Stocuri | 3.975.666 |
| Creante | 953.637 |
| Casa si conturi la banci | 44.072 |
| DATORII | 6.994.588 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.264.292 |
| Capital subscris varsat | 739.140 |
| Cifra de afaceri neta | 1.526.838 |
| VENITURI TOTALE | 1.533.375 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.248.777 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 715.402 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 715.402 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.365.142 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.878.456 |
| Stocuri | 4.776.927 |
| Creante | 2.016.438 |
| Casa si conturi la banci | 2.085.091 |
| DATORII | 10.263.904 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.979.694 |
| Capital subscris varsat | 739.140 |
| Cifra de afaceri neta | 16.252.501 |
| VENITURI TOTALE | 16.253.854 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.114.648 |
| Profitul brut | 139.206 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 71.452 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |