NEOKLINIK SRL – CUI 28893762
Pe scurt
NEOKLINIK SRL are CUI 28893762, număr de înregistrare J2011001392058 și sediul în Municipiul Oradea, județul Bihor. Activitatea principală declarată: CAEN 8699 – Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.689.241 lei, un profit net de 600 lei și un număr mediu de 22 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 18.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | NEOKLINIK SRL |
| CUI | 28893762 |
| Nr. Reg. Com. | J2011001392058 |
| EUID | ROONRC.J05/1392/2011 |
| CAEN | 8699 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 18.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2011-07-20 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| TĂNASE MARIA | - | România |
| PELEAN MAGDALENA IOANA | - | România |
| PELEAN BENIAMIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 689 241 | 600 | 94 010 | 169 068 | 74 725 | 149 783 | 22 |
| 2024 | 1 472 123 | 1 | 59 251 | 169 068 | 159 365 | 269 182 | 19 |
| 2023 | 1 322 853 | 323 723 | 105 255 | 253 955 | 264 481 | 413 181 | 17 |
| 2022 | 1 234 568 | 255 050 | 97 678 | 128 162 | 228 974 | 259 458 | 18 |
| 2021 | 946 312 | 17 543 | 27 152 | 114 162 | 197 397 | 284 407 | 21 |
| 2020 | 749 926 | 101 045 | 179 459 | 114 162 | 336 561 | 271 264 | 15 |
| 2019 | 1 078 004 | 133 551 | 178 487 | 114 162 | 234 543 | 170 218 | 17 |
| 2018 | 824 980 | 10 596 | 206 967 | — | — | — | 15 |
| 2017 | 293 552 | 58 715 | 286 429 | — | — | — | 6 |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 689 241 lei
15%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “NEOKLINIK SRL”
| Cod CAEN preponderent | 8699 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 86 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Bihor , domeniul 8699: Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (86), poziții apropiate de locul 84 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- CLINICA MEDICALA DE DIAGNOSTIC SI TRATAMENT AMBULATORIU EMINESCU 100 S.R.L. – locul 80, 20,66 mil. lei, Bucureşti
- TACO HOSPITAL S.R.L. – locul 80, 11,35 mil. lei, Bacău
- EDENT PREMIUM EXPERTS S.R.L. – locul 80, 8,58 mil. lei, Bucureşti
- PROBIOS MEDICA SRL – locul 80, 3,33 mil. lei, Caraş-Severin
- BELLE VIE MEDICAL S.R.L. – locul 80, 3,25 mil. lei, Ilfov
- OPTIMIZE BODY CENTER S.R.L. – locul 80, 1,77 mil. lei, Bucureşti
- GEOMED UNIC S.R.L. – locul 80, 1,08 mil. lei, Alba
- PRO REHAB S.R.L. – locul 80, 496.159 lei, Braşov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „NEOKLINIK SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „NEOKLINIK SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „NEOKLINIK SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 169.068 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 159.365 |
| Stocuri | 127.155 |
| Creante | 0 |
| Casa si conturi la banci | 32.210 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 59.251 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 269.182 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 1.472.123 |
| VENITURI TOTALE | 1.476.926 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.476.925 |
| Profitul brut | 1 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 253.955 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 264.481 |
| Stocuri | 38.629 |
| Casa si conturi la banci | 225.852 |
| DATORII | 105.255 |
| CAPITALURI - TOTAL | 413.181 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.322.853 |
| VENITURI TOTALE | 1.322.853 |
| CHELTUIELI TOTALE | 985.901 |
| Profitul brut | 336.952 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 323.723 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 128.162 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 228.974 |
| Stocuri | 42.256 |
| Creante | 58.447 |
| Casa si conturi la banci | 128.271 |
| DATORII | 97.678 |
| CAPITALURI - TOTAL | 259.458 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.234.568 |
| VENITURI TOTALE | 1.250.660 |
| CHELTUIELI TOTALE | 984.518 |
| Profitul brut | 266.142 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 255.050 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 114.162 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 197.397 |
| Stocuri | 143.042 |
| Creante | 668 |
| Casa si conturi la banci | 53.687 |
| DATORII | 27.152 |
| CAPITALURI - TOTAL | 284.407 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 946.312 |
| VENITURI TOTALE | 961.641 |
| CHELTUIELI TOTALE | 936.396 |
| Profitul brut | 25.245 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 17.543 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 114.162 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 234.543 |
| Creante | 222.960 |
| Casa si conturi la banci | 11.583 |
| DATORII | 178.487 |
| CAPITALURI - TOTAL | 170.218 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.078.004 |
| VENITURI TOTALE | 1.082.431 |
| CHELTUIELI TOTALE | 938.100 |
| Profitul brut | 144.331 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 133.551 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 109.197 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 134.436 |
| Creante | 119.378 |
| Casa si conturi la banci | 15.058 |
| DATORII | 206.967 |
| CAPITALURI - TOTAL | 36.666 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 824.980 |
| VENITURI TOTALE | 833.843 |
| CHELTUIELI TOTALE | 823.247 |
| Profitul brut | 10.596 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 10.596 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 77.348 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 235.151 |
| Creante | 179.336 |
| Casa si conturi la banci | 55.815 |
| DATORII | 286.429 |
| CAPITALURI - TOTAL | 26.070 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 293.552 |
| VENITURI TOTALE | 299.313 |
| CHELTUIELI TOTALE | 237.662 |
| Profitul brut | 61.651 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 58.715 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 119.929 |
| Creante | 89.254 |
| Casa si conturi la banci | 30.675 |
| DATORII | 152.574 |
| CAPITALURI - TOTAL | -32.645 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 60.550 |
| VENITURI TOTALE | 60.550 |
| CHELTUIELI TOTALE | 135.548 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 74.998 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 74.998 |
| Numar mediu de salariati | 14 |