NEOCONS SRL – CUI 18991313
Informativ
NEOCONS SRL are CUI 18991313, număr de înregistrare J2006001398261 și sediul în Municipiul Târgu Mureş, județul Mureş. Activitatea principală declarată: CAEN 4100 – Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 220.512 lei, un profit net de 14.660 lei și un număr mediu de 3 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 19.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | NEOCONS SRL |
| CUI | 18991313 |
| Nr. Reg. Com. | J2006001398261 |
| EUID | ROONRC.J26/1398/2006 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 19.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-09-05 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CÎMPEAN EMIL DORIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 220 512 | 14 660 | 22 630 | 24 440 | 13 358 | 16 407 | 3 |
| 2024 | 209 050 | 13 083 | 32 827 | 33 819 | 53 100 | 55 347 | 4 |
| 2023 | 248 699 | 10 525 | 37 735 | 52 799 | 45 533 | 61 763 | 5 |
| 2022 | 174 921 | 12 815 | 13 579 | 72 219 | 11 328 | 70 239 | 4 |
| 2021 | 228 843 | 97 476 | 6 743 | 81 333 | 140 672 | 215 424 | 3 |
| 2020 | 136 474 | 58 657 | 50 902 | 92 884 | 103 427 | 145 548 | 3 |
| 2019 | 221 528 | 102 471 | 4 791 | 0 | 91 682 | 86 891 | 4 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “NEOCONS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Mureş , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 10518 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- MMA SMART CONTROL S.R.L. – locul 10514, 220.720 lei, Maramureş
- EDIL GESSO MIKI S.R.L. – locul 10514, 0 lei, Dâmboviţa
- VICMON INSTAL DESIGN S.R.L. – locul 10515, 220.707 lei, Argeş
- DELIA&DENISA DESIGN S.R.L. – locul 10515, 0 lei, Vaslui
- TEODOROVICI MA S.R.L. – locul 10516, 220.579 lei, Suceava
- GYRO TOTAL ACTIV S.R.L. – locul 10516, 0 lei, Dâmboviţa
- DICOM NICOLETA S.R.L. – locul 10517, 220.559 lei, Maramureş
- AMENAJĂRI GEORGE S.R.L. – locul 10517, 0 lei, Alba
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „NEOCONS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „NEOCONS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „NEOCONS SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2019-01-04 |
| Data reactivare | 2019-02-28 |
| Data publicare | 2019-01-04 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 33.819 |
| Active circulante | 53.100 |
| Stocuri | 20 |
| Creante | 35.055 |
| Disponibilitati | 18.025 |
| Cheltuieli in avans | 1.255 |
| Datorii | 32.827 |
| Capitaluri proprii | 55.347 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 209.050 |
| Venituri totale | 209.050 |
| Cheltuieli totale | 193.918 |
| Profit brut | 15.132 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 13.083 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 52.799 |
| Active circulante | 45.533 |
| Stocuri | 20 |
| Creante | 28.758 |
| Disponibilitati | 16.755 |
| Cheltuieli in avans | 1.166 |
| Datorii | 37.735 |
| Capitaluri proprii | 61.763 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 248.699 |
| Venituri totale | 248.699 |
| Cheltuieli totale | 235.737 |
| Profit brut | 12.962 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 10.525 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 72.219 |
| Active circulante | 11.328 |
| Stocuri | 20 |
| Creante | 10.000 |
| Disponibilitati | 1.308 |
| Cheltuieli in avans | 271 |
| Datorii | 13.579 |
| Capitaluri proprii | 70.239 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 174.921 |
| Venituri totale | 174.921 |
| Cheltuieli totale | 160.392 |
| Profit brut | 14.529 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 12.815 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 81.333 |
| Active circulante | 140.672 |
| Stocuri | 20 |
| Creante | 25.000 |
| Disponibilitati | 115.652 |
| Cheltuieli in avans | 162 |
| Datorii | 6.743 |
| Capitaluri proprii | 215.424 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 228.843 |
| Venituri totale | 228.855 |
| Cheltuieli totale | 129.366 |
| Profit brut | 99.489 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 97.476 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 92.884 |
| Active circulante | 103.427 |
| Stocuri | 20 |
| Creante | 8.413 |
| Disponibilitati | 94.994 |
| Cheltuieli in avans | 139 |
| Datorii | 50.902 |
| Capitaluri proprii | 145.548 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 136.474 |
| Venituri totale | 141.474 |
| Cheltuieli totale | 81.445 |
| Profit brut | 60.029 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 58.657 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active circulante | 91.682 |
| Stocuri | 20 |
| Creante | 5.607 |
| Disponibilitati | 86.055 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 4.791 |
| Capitaluri proprii | 86.891 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 221.528 |
| Venituri totale | 222.063 |
| Cheltuieli totale | 117.371 |
| Profit brut | 104.692 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 102.471 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active circulante | 34.537 |
| Stocuri | 383 |
| Disponibilitati | 34.154 |
| Cheltuieli in avans | 1.852 |
| Datorii | 31.969 |
| Capitaluri proprii | 4.420 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 166.137 |
| Venituri totale | 166.785 |
| Cheltuieli totale | 96.186 |
| Profit brut | 70.599 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 68.931 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active circulante | 7.152 |
| Stocuri | 383 |
| Creante | 663 |
| Disponibilitati | 6.106 |
| Cheltuieli in avans | 1.852 |
| Datorii | 73.515 |
| Capitaluri proprii | -64.511 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 105.660 |
| Venituri totale | 105.660 |
| Cheltuieli totale | 78.441 |
| Profit brut | 27.219 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 26.163 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active circulante | 5.009 |
| Stocuri | 383 |
| Creante | 53 |
| Disponibilitati | 4.573 |
| Cheltuieli in avans | 1.852 |
| Datorii | 97.535 |
| Capitaluri proprii | -90.674 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 79.403 |
| Venituri totale | 79.403 |
| Cheltuieli totale | 64.172 |
| Profit brut | 15.231 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 14.437 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |