NEMO INVESTMENT VEHICLE S.A.
| Denumire | NEMO INVESTMENT VEHICLE S.A. |
| CUI | 38520000 |
| Nr. Reg. Com. | J2017019526401 |
| EUID | ROONRC.J2017019526401 |
| CAEN | 5510 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-11-22 (8 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MIREA IOANA ALINA | reprezentant al persoanei juridice | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 196 614 231 | -56 434 588 | 725 442 479 | 843 493 410 | 28 252 663 | 145 942 796 | 309 |
| 2024 | 172 401 120 | -45 795 703 | 695 372 506 | 677 855 199 | 31 020 243 | 13 392 791 | 274 |
| 2023 | 144 235 181 | -49 205 897 | 664 124 170 | 708 006 107 | 15 539 542 | 59 209 493 | 254 |
| 2022 | 119 582 184 | -45 146 185 | 675 904 779 | 745 561 868 | 39 082 793 | 108 417 691 | 215 |
| 2021 | 65 449 856 | -62 855 149 | 673 487 569 | 682 119 082 | 48 849 416 | 56 077 058 | 174 |
| 2020 | 22 847 904 | -111 752 972 | 610 974 918 | 688 806 084 | 27 309 879 | 106 244 678 | 277 |
| 2019 | 7 097 373 | -34 678 806 | 338 683 350 | 516 944 699 | 4 545 976 | 184 711 351 | 5 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises196 614 231 lei
14%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “NEMO INVESTMENT VEHICLE S.A.”
| Cod CAEN preponderent | 5510 Rev. 2 (echivalent: 5510 Rev. 1, 5510 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Hoteluri și alte facilități de cazare similare |
| Descriere Activitate | Hoteluri și alte facilități de cazare similare |
| Cod CAEN principal | 55 Hoteluri și alte facilități de cazare similare |
| Descriere activitate (principal) | Hoteluri și alte facilități de cazare |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mare (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mari , Bucureşti , domeniul 5510: Hoteluri
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „NEMO INVESTMENT VEHICLE S.A." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „NEMO INVESTMENT VEHICLE S.A."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „NEMO INVESTMENT VEHICLE S.A."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 677.855.199 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 31.020.243 |
| Stocuri | 4.082.167 |
| Creante | 9.927.539 |
| Casa si conturi la banci | 17.010.537 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 577.117 |
| DATORII | 695.372.506 |
| VENITURI IN AVANS | 12.255 |
| PROVIZIOANE | 675.007 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.392.791 |
| Capital subscris varsat | 204.930.070 |
| Cifra de afaceri neta | 172.401.120 |
| VENITURI TOTALE | 178.198.932 |
| CHELTUIELI TOTALE | 223.994.635 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 45.795.703 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 45.795.703 |
| Numar mediu de salariati | 274 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 708.006.107 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.539.542 |
| Stocuri | 1.795.622 |
| Creante | 8.276.720 |
| Casa si conturi la banci | 5.467.200 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 785.618 |
| DATORII | 664.124.170 |
| VENITURI IN AVANS | 27.986 |
| PROVIZIOANE | 969.618 |
| CAPITALURI - TOTAL | 59.209.493 |
| Capital subscris varsat | 204.930.070 |
| Cifra de afaceri neta | 144.235.181 |
| VENITURI TOTALE | 158.497.242 |
| CHELTUIELI TOTALE | 207.149.780 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 48.652.538 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 49.205.897 |
| Numar mediu de salariati | 254 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 745.561.868 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 39.082.793 |
| Stocuri | 2.052.790 |
| Creante | 10.258.032 |
| Casa si conturi la banci | 26.771.971 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 628.895 |
| DATORII | 675.904.779 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 951.086 |
| CAPITALURI - TOTAL | 108.417.691 |
| Capital subscris varsat | 204.930.070 |
| Cifra de afaceri neta | 119.582.184 |
| VENITURI TOTALE | 143.595.479 |
| CHELTUIELI TOTALE | 187.919.411 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 44.323.932 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 45.146.185 |
| Numar mediu de salariati | 215 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 688.806.084 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 27.309.879 |
| Stocuri | 1.201.937 |
| Creante | 4.614.144 |
| Casa si conturi la banci | 21.493.798 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.772.194 |
| DATORII | 610.974.918 |
| VENITURI IN AVANS | 93.659 |
| PROVIZIOANE | 574.902 |
| CAPITALURI - TOTAL | 106.244.678 |
| Capital subscris varsat | 204.930.070 |
| Cifra de afaceri neta | 22.847.904 |
| VENITURI TOTALE | 30.499.463 |
| CHELTUIELI TOTALE | 142.124.185 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 111.624.722 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 111.752.972 |
| Numar mediu de salariati | 277 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 516.944.699 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.545.976 |
| Creante | 1.034.463 |
| Casa si conturi la banci | 3.511.513 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.932.284 |
| DATORII | 338.683.350 |
| PROVIZIOANE | 28.258 |
| CAPITALURI - TOTAL | 184.711.351 |
| Capital subscris varsat | 200.562.360 |
| Cifra de afaceri neta | 7.097.373 |
| VENITURI TOTALE | 11.093.625 |
| CHELTUIELI TOTALE | 45.772.431 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 34.678.806 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 34.678.806 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 516.941.162 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 20.650.206 |
| Creante | 14.321.277 |
| Casa si conturi la banci | 6.328.929 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.576.291 |
| DATORII | 571.150.411 |
| PROVIZIOANE | 55.558 |
| CAPITALURI - TOTAL | -31.038.310 |
| Capital subscris varsat | 60.000 |
| Cifra de afaceri neta | 21.824.162 |
| VENITURI TOTALE | 29.040.688 |
| CHELTUIELI TOTALE | 37.535.851 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 8.495.163 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 8.495.163 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| Active imobilizate | 513.945.146 |
| Active circulante | 31.806.233 |
| Creante | 232.985 |
| Disponibilitati | 31.573.248 |
| Cheltuieli in avans | 3.221.355 |
| Datorii | 557.343.750 |
| Capitaluri proprii | -8.371.016 |
| Capital social | 60.000 |
| Venituri totale | 456.734 |
| Cheltuieli totale | 22.124.036 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 21.667.302 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 21.667.302 |