NELU GALBENUS IMPORT-EXPORT SRL
| Denumire | NELU GALBENUS IMPORT-EXPORT SRL |
| CUI | 1643845 |
| Nr. Reg. Com. | J17/1139/1992 |
| EUID | ROONRC.J17/1139/1992 |
| CAEN | 1071 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Nu |
| Stare (ONRC) | radiată |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1992-05-12 (34 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| R & I GROUP SPRL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 0 | 514 889 | 4 829 700 | — | 61 972 | -4 767 728 | 1 |
| 2023 | 0 | -615 480 | 5 567 617 | 8 140 | 276 860 | -5 282 617 | 1 |
| 2022 | 23 200 | -190 197 | 6 265 397 | 8 140 | 2 168 023 | -4 089 234 | 1 |
| 2021 | 2 618 | -112 222 | 6 266 084 | 8 140 | 2 358 906 | -3 899 038 | 1 |
| 2020 | 0 | -36 481 | 6 877 524 | 8 140 | 3 082 569 | -3 786 815 | 1 |
| 2019 | 0 | -650 337 | 6 877 228 | 240 762 | 3 112 469 | -3 523 997 | 1 |
| 2018 | 0 | 232 154 | 6 913 607 | 1 230 309 | 2 809 637 | -2 873 661 | 3 |
| 2017 | 0 | 316 563 | 7 073 524 | 1 230 309 | 2 753 117 | -3 090 098 | 4 |
| 2016 | 667 | 254 457 | 7 886 735 | 1 535 162 | 2 944 912 | -3 406 661 | 3 |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “NELU GALBENUS IMPORT-EXPORT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1071 Rev. 2 (echivalent: 1071 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie |
| Descriere Activitate | Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie |
| Cod CAEN principal | 10 Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie |
| Descriere activitate (principal) | Industria alimentară |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Galaţi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „NELU GALBENUS IMPORT-EXPORT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „NELU GALBENUS IMPORT-EXPORT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „NELU GALBENUS IMPORT-EXPORT SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2016-03-10 |
| Data radiere | 2026-02-11 |
| Data publicare | 2016-03-15 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 61.972 |
| Casa si conturi la banci | 61.972 |
| DATORII | 4.829.700 |
| CAPITALURI - TOTAL | -4.767.728 |
| Capital subscris varsat | 1.250.000 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 737.737 |
| CHELTUIELI TOTALE | 222.848 |
| Profitul brut | 514.889 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 514.889 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.140 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 276.860 |
| Creante | 203.368 |
| Casa si conturi la banci | 73.492 |
| DATORII | 5.567.617 |
| CAPITALURI - TOTAL | -5.282.617 |
| Capital subscris varsat | 1.250.000 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 432.659 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.048.139 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 615.480 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 615.480 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.140 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.168.023 |
| Creante | 1.750.176 |
| Casa si conturi la banci | 417.847 |
| DATORII | 6.265.397 |
| CAPITALURI - TOTAL | -4.089.234 |
| Capital subscris varsat | 1.250.000 |
| Cifra de afaceri neta | 23.200 |
| VENITURI TOTALE | -176.515 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.682 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 190.197 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 190.197 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.140 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.358.906 |
| Stocuri | 204.191 |
| Creante | 1.800.176 |
| Casa si conturi la banci | 354.539 |
| DATORII | 6.266.084 |
| CAPITALURI - TOTAL | -3.899.038 |
| Capital subscris varsat | 1.250.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.618 |
| VENITURI TOTALE | 2.727 |
| CHELTUIELI TOTALE | 114.949 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 112.222 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 112.222 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.140 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.082.569 |
| Stocuri | 279.384 |
| Creante | 1.809.240 |
| Casa si conturi la banci | 993.945 |
| DATORII | 6.877.524 |
| CAPITALURI - TOTAL | -3.786.815 |
| Capital subscris varsat | 1.250.000 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 109 |
| CHELTUIELI TOTALE | 36.590 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 36.481 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 36.481 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 240.762 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.112.469 |
| Stocuri | 279.384 |
| Creante | 1.926.198 |
| Casa si conturi la banci | 906.887 |
| DATORII | 6.877.228 |
| CAPITALURI - TOTAL | -3.523.997 |
| Capital subscris varsat | 1.250.000 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 434.087 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.084.424 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 650.337 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 650.337 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.230.309 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.809.637 |
| Stocuri | 279.383 |
| Creante | 1.580.797 |
| Casa si conturi la banci | 949.457 |
| DATORII | 6.913.607 |
| CAPITALURI - TOTAL | -2.873.661 |
| Capital subscris varsat | 1.250.000 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 1.312.027 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.079.873 |
| Profitul brut | 232.154 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 232.154 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.230.309 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.753.117 |
| Stocuri | 351.354 |
| Creante | 1.958.917 |
| Casa si conturi la banci | 442.846 |
| DATORII | 7.073.524 |
| CAPITALURI - TOTAL | -3.090.098 |
| Capital subscris varsat | 1.250.000 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 825.664 |
| CHELTUIELI TOTALE | 509.101 |
| Profitul brut | 316.563 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 316.563 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.535.162 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.944.912 |
| Stocuri | 351.354 |
| Creante | 2.003.583 |
| Casa si conturi la banci | 589.975 |
| DATORII | 7.886.735 |
| CAPITALURI - TOTAL | -3.406.661 |
| Capital subscris varsat | 1.250.000 |
| Cifra de afaceri neta | 667 |
| VENITURI TOTALE | 459.834 |
| CHELTUIELI TOTALE | 205.377 |
| Profitul brut | 254.457 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 254.457 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |