NECVERO SRL – CUI 11422094
Pe scurt
NECVERO SRL are CUI 11422094, număr de înregistrare J1999000030331 și sediul în Municipiul Suceava, județul Suceava. Activitatea principală declarată: CAEN 4931 – Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 2.087.558 lei, un profit net de 918.321 lei și un număr mediu de 5 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 14.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | NECVERO SRL |
| CUI | 11422094 |
| Nr. Reg. Com. | J1999000030331 |
| EUID | ROONRC.J33/30/1999 |
| CAEN | 4931 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 14.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1999-01-28 (27 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MOROŞANU CONSTANTIN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 087 558 | 918 321 | 454 209 | 327 597 | 1 053 534 | 927 146 | 5 |
| 2024 | 1 098 061 | 315 459 | 390 331 | 391 882 | 446 494 | 448 403 | 4 |
| 2023 | 665 485 | 110 178 | 384 226 | 245 012 | 272 038 | 132 943 | 3 |
| 2022 | 596 221 | 2 893 | 424 209 | 372 668 | 64 907 | 22 765 | 3 |
| 2021 | 285 970 | 17 918 | 370 756 | 301 820 | 88 370 | 19 871 | 3 |
| 2020 | 221 315 | 31 471 | 64 600 | 21 816 | 44 738 | 1 954 | 2 |
| 2019 | 291 951 | 645 | 88 323 | 26 575 | 32 231 | -29 517 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises2 087 558 lei
90%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “NECVERO SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4931 Rev. 2 (echivalent: 4931 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători |
| Descriere Activitate | Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Suceava , domeniul 4931: Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 295 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- EMANICKOLT S.R.L. – locul 291, 37,21 mil. lei, Covasna
- NORDIANA-NIS SRL – locul 291, 2,15 mil. lei, Constanţa
- T.TOUR S.R.L. – locul 291, 1,25 mil. lei, Covasna
- KRM ACTIVITY S.R.L. – locul 291, 433.357 lei, Cluj
- DIESEL CAR SRL – locul 291, 260.820 lei, Cluj
- WETRALOG ROMANIA SRL – locul 292, 37,16 mil. lei, Mureş
- MICEDU COMPANY TURISM SRL – locul 292, 2,15 mil. lei, Iaşi
- TRANS-MAG SRL – locul 292, 1,25 mil. lei, Iaşi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „NECVERO SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „NECVERO SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „NECVERO SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 391.882 |
| Active circulante | 446.494 |
| Stocuri | 5.421 |
| Creante | 197.625 |
| Disponibilitati | 243.448 |
| Cheltuieli in avans | 358 |
| Datorii | 390.331 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 448.403 |
| Capital social | 400 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 1.098.061 |
| Venituri totale | 1.099.248 |
| Cheltuieli totale | 759.227 |
| Profit brut | 340.021 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 315.459 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 245.012 |
| Active circulante | 272.038 |
| Stocuri | 2.641 |
| Creante | 235.838 |
| Disponibilitati | 33.559 |
| Cheltuieli in avans | 119 |
| Datorii | 384.226 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 132.943 |
| Capital social | 400 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 665.485 |
| Venituri totale | 665.488 |
| Cheltuieli totale | 548.654 |
| Profit brut | 116.834 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 110.178 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 372.668 |
| Active circulante | 64.907 |
| Stocuri | 19.495 |
| Creante | 17.908 |
| Disponibilitati | 27.504 |
| Cheltuieli in avans | 9.399 |
| Datorii | 424.209 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 22.765 |
| Capital social | 400 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 596.221 |
| Venituri totale | 596.226 |
| Cheltuieli totale | 588.265 |
| Profit brut | 7.961 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.893 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 301.820 |
| Active circulante | 88.370 |
| Stocuri | 1.915 |
| Creante | 9.837 |
| Disponibilitati | 76.618 |
| Cheltuieli in avans | 437 |
| Datorii | 370.756 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 19.871 |
| Capital social | 400 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 285.970 |
| Venituri totale | 325.106 |
| Cheltuieli totale | 304.871 |
| Profit brut | 20.235 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 17.918 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 21.816 |
| Active circulante | 44.738 |
| Stocuri | 517 |
| Creante | 11.771 |
| Disponibilitati | 32.450 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 64.600 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 1.954 |
| Capital social | 400 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 221.315 |
| Venituri totale | 243.479 |
| Cheltuieli totale | 210.634 |
| Profit brut | 32.845 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 31.471 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 26.575 |
| Active circulante | 32.231 |
| Stocuri | 9.464 |
| Creante | 13.252 |
| Disponibilitati | 9.515 |
| Datorii | 88.323 |
| Capitaluri proprii | -29.517 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 291.951 |
| Venituri totale | 291.952 |
| Cheltuieli totale | 288.387 |
| Profit brut | 3.565 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 645 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active circulante | 12.603 |
| Stocuri | 95 |
| Creante | 3.229 |
| Disponibilitati | 9.279 |
| Datorii | 42.765 |
| Capitaluri proprii | -30.162 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 245.282 |
| Venituri totale | 245.283 |
| Cheltuieli totale | 239.764 |
| Profit brut | 5.519 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 3.066 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active circulante | 8.765 |
| Creante | 1.000 |
| Disponibilitati | 7.765 |
| Datorii | 41.993 |
| Capitaluri proprii | -33.228 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 244.951 |
| Venituri totale | 244.953 |
| Cheltuieli totale | 211.661 |
| Profit brut | 33.292 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 30.847 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 16.437 |
| Stocuri | 350 |
| Creante | 1.000 |
| Disponibilitati | 15.087 |
| Datorii | 80.512 |
| Capitaluri proprii | -64.075 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 225.447 |
| Venituri totale | 225.454 |
| Cheltuieli totale | 219.779 |
| Profit brut | 5.675 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 3.420 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |