NDL & RCL SRL – CUI 33264084
Pe scurt
NDL & RCL SRL are CUI 33264084, număr de înregistrare J35/1441/2014 și sediul în Sat Teremia Mare, Comuna Teremia Mare, județul Timiş. Activitatea principală declarată: CAEN 8110 – Activități de servicii suport combinate. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 854.374 lei, un profit net de 24.926 lei și un număr mediu de 6 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 11.07.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | NDL & RCL SRL |
| CUI | 33264084 |
| Nr. Reg. Com. | J35/1441/2014 |
| EUID | ROONRC.J35/1441/2014 |
| CAEN | 8110 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 11.07.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2014-06-11 (12 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ARDELEAN IOAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 854 374 | 24 926 | 580 058 | 612 228 | 749 942 | 782 112 | 6 |
| 2024 | 723 602 | 81 347 | 411 223 | 530 568 | 637 840 | 757 185 | 6 |
| 2023 | 583 681 | 498 360 | 390 259 | 706 340 | 359 757 | 675 838 | 5 |
| 2022 | 483 566 | 126 889 | 43 384 | 63 840 | 265 718 | 286 174 | 4 |
| 2021 | 387 236 | 54 403 | 36 980 | 198 752 | -2 487 | 159 285 | 4 |
| 2020 | 439 584 | 6 084 | 143 715 | 347 013 | -98 416 | 104 882 | 5 |
| 2019 | 287 388 | -69 883 | 271 330 | 511 886 | -141 758 | 98 798 | 6 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises854 374 lei
18%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “NDL & RCL SRL”
| Cod CAEN preponderent | 8110 Rev. 2 (echivalent: 8110 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de servicii suport combinate |
| Descriere Activitate | Activități de servicii suport combinate |
| Cod CAEN principal | 81 Activități de servicii suport combinate |
| Descriere activitate (principal) | Activități de peisagistică și servicii pentru clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Timiş , domeniul 8110: Activități de servicii suport combinate
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (81), poziții apropiate de locul 75 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- CAMPUS CAFFE LOGISTIC S.R.L. – locul 71, 11,05 mil. lei, Buzău
- DAMIAN CLEANING SERVICES S.R.L. – locul 71, 5,43 mil. lei, Cluj
- ROMGRANIT LINES SRL – locul 71, 5,24 mil. lei, Tulcea
- SAM'S GREEN S.R.L. – locul 71, 4,18 mil. lei, Timiş
- DERATIZARE SERVICE SRL – locul 71, 1,82 mil. lei, Constanţa
- RESTOCLEAN S.R.L. – locul 71, 1,38 mil. lei, Bucureşti
- NYR COMP PLUS S.R.L. – locul 71, 983.248 lei, Ilfov
- BIODDD CHIM SRL – locul 71, 331.160 lei, Dolj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „NDL & RCL SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „NDL & RCL SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „NDL & RCL SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 530.568 |
| Active circulante | 637.840 |
| Stocuri | 50.597 |
| Creante | 12.150 |
| Disponibilitati | 575.093 |
| Datorii | 411.223 |
| Capitaluri proprii | 757.185 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 723.602 |
| Venituri totale | 723.603 |
| Cheltuieli totale | 626.566 |
| Profit brut | 97.037 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 81.347 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 706.340 |
| Active circulante | 359.757 |
| Creante | 824 |
| Disponibilitati | 358.933 |
| Datorii | 390.259 |
| Capitaluri proprii | 675.838 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 583.681 |
| Venituri totale | 898.149 |
| Cheltuieli totale | 391.886 |
| Profit brut | 506.263 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 498.360 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 63.840 |
| Active circulante | 265.718 |
| Creante | 770 |
| Disponibilitati | 264.948 |
| Datorii | 43.384 |
| Capitaluri proprii | 286.174 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 483.566 |
| Venituri totale | 487.674 |
| Cheltuieli totale | 356.639 |
| Profit brut | 131.035 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 126.889 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 198.752 |
| Active circulante | -2.487 |
| Creante | 4.951 |
| Disponibilitati | -7.438 |
| Datorii | 36.980 |
| Capitaluri proprii | 159.285 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 387.236 |
| Venituri totale | 387.236 |
| Cheltuieli totale | 329.270 |
| Profit brut | 57.966 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 54.403 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 347.013 |
| Active circulante | -98.416 |
| Creante | 4.868 |
| Disponibilitati | -103.284 |
| Datorii | 143.715 |
| Capitaluri proprii | 104.882 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 439.584 |
| Venituri totale | 439.631 |
| Cheltuieli totale | 429.455 |
| Profit brut | 10.176 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 6.084 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 511.886 |
| Active circulante | -141.758 |
| Disponibilitati | -141.758 |
| Datorii | 271.330 |
| Capitaluri proprii | 98.798 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 287.388 |
| Venituri totale | 289.734 |
| Cheltuieli totale | 356.742 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 67.008 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 69.883 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 93.446 |
| Active circulante | 124.970 |
| Disponibilitati | 124.970 |
| Datorii | 49.735 |
| Capitaluri proprii | 168.681 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 495.624 |
| Venituri totale | 495.629 |
| Cheltuieli totale | 368.640 |
| Profit brut | 126.989 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 122.032 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 11 |
| Active imobilizate | 133.494 |
| Active circulante | 78.275 |
| Disponibilitati | 78.275 |
| Datorii | 165.120 |
| Capitaluri proprii | 46.649 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 371.372 |
| Venituri totale | 371.373 |
| Cheltuieli totale | 359.634 |
| Profit brut | 11.739 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 8.023 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 12 |
| Active circulante | 67.872 |
| Creante | 6.347 |
| Disponibilitati | 61.525 |
| Datorii | 29.246 |
| Capitaluri proprii | 38.626 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 387.118 |
| Venituri totale | 391.784 |
| Cheltuieli totale | 277.951 |
| Profit brut | 113.833 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 105.647 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 12 |