NARCFLO MASTER CONSTRUCT S.R.L. – CUI 42946439

Cauta alta firma:
NARCFLO MASTER CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 42946439RegCom: J12/2531/2020EUID: ROONRC.J12/2531/2020CAEN: 1623Stare: funcţiuneTVA: NUActiv fiscal: DA
JUD. CLUJ, SAT VALEA IERII COM. VALEA IERII, VALEA IERII, NR.106

Informativ

NARCFLO MASTER CONSTRUCT S.R.L. are CUI 42946439, număr de înregistrare J12/2531/2020 și sediul în Sat Valea Ierii, Comuna Valea Ierii, județul Cluj. Activitatea principală declarată: CAEN 1623 – Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 33.450 lei, o pierdere netă de 3.477 lei și un număr mediu de 1 salariați.

  • Stare ONRC: funcţiune
  • Stare fiscală ANAF: activă (verificat 29.06.2026)
  • Ultimul bilanț disponibil: 2025
Cifra de afaceri față de 2024: -45,6% Marjă netă 2025: -10,4% Cifră de afaceri / salariat: 33.450 lei
Surse: ONRC (identificare), ANAF (stare fiscală, bilanțuri), Ministerul Finanțelor (situații financiare). Valorile sunt cele raportate de firmă, în lei.

Denumire NARCFLO MASTER CONSTRUCT S.R.L.
CUI 42946439
Nr. Reg. Com. J12/2531/2020
EUID ROONRC.J12/2531/2020
CAEN 1623
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da (ANAF, verificat 29.06.2026)
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2020-08-20 (6 ani)

Adresa JUD. CLUJ, SAT VALEA IERII COM. VALEA IERII, VALEA IERII, NR.106
Cod Poștal 407585
Telefon —
Email —
Website —
RO e-Factura Nu

Persoane din conducere

Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
BONTEA FLORIN-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.

Tabel financiar pe ani

An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 33 450 -3 477 5 924 7 407 13 079 7 155 1
2024 61 530 10 191 5 797 9 523 16 429 10 632 1
2023 52 800 932 7 203 11 639 21 235 13 941 1
2022 35 900 12 762 5 045 21 455 18 145 13 009 1
2021 24 200 19 047 6 609 38 971 25 947 19 247 1
2020 — — — — — — —

Statistics

Commercial networks and enterprises
33 450 lei
-46%

Grafice (Bilant ANAF / Serie)

Graficele se desenează din seria pe ani (dacă există valori). Dacă nu apar, înseamnă că nu avem date pe ani pentru acest CUI în sursa aleasă.
Cifra de afaceri
Profit
Datorii
Active
Salariați (medie)

Domeniul de activitate & statistici

Domeniul de activitate al “NARCFLO MASTER CONSTRUCT S.R.L.”

Cod CAEN preponderent 1623 Rev. 2 (echivalent: 1623 Rev. 3)
Obiect Activitate Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
Descriere Activitate Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
Cod CAEN principal 16 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
Descriere activitate (principal) Prelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn și plută, cu excepția mobilei; fabricarea articolelor din paie și din alte materiale vegetale împletite
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare —
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)

Localizare pe hartă

JUD. CLUJ, SAT VALEA IERII COM. VALEA IERII, VALEA IERII, NR.106

Poziția în Topul Firmelor 2025

Poziția NARCFLO MASTER CONSTRUCT S.R.L. în Topul Firmelor 2025:
Locul 277232 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Cluj , domeniul 1623: Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții

Locul 15729 în Cluj pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2025
-3.477 RON

Firme similare

Aceeași diviziune CAEN (16), poziții apropiate de locul 571 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.

Mărci înregistrate la OSIM

Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „NARCFLO MASTER CONSTRUCT S.R.L."...
Eroare la căutare

Dosare în justiție

Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „NARCFLO MASTER CONSTRUCT S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „NARCFLO MASTER CONSTRUCT S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.

Status Dosare (RECOM)

Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „NARCFLO MASTER CONSTRUCT S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare

Restanțe ANAF

Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „NARCFLO MASTER CONSTRUCT S.R.L."...
Eroare la verificare

Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)

Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „NARCFLO MASTER CONSTRUCT S.R.L."...
Eroare la verificare

Monitorul Oficial - Partea a IV-a

Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „NARCFLO MASTER CONSTRUCT S.R.L."...
Eroare la căutare

Avize de Ipotecă Mobiliară

Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „NARCFLO MASTER CONSTRUCT S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare

TVA

Neplatitor TVA

Activ fiscal

Activ
Sursa: ANAF, verificat 29.06.2026

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA

RTVAI NU
Split TVA NU

MFinanțe (Ministerul Finanțelor)

Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
4 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 1623
Active imobilizate 9.523
Active circulante 16.429
Creante 4.500
Disponibilitati 11.929
Datorii 5.797
Venituri in avans 9.523
Capitaluri proprii 10.632
Capital social 200
Cifra de afaceri 61.530
Venituri totale 69.607
Cheltuieli totale 58.800
Profit brut 10.807
Pierdere bruta 0
Profit net 10.191
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 1623
Active imobilizate 11.639
Active circulante 21.235
Disponibilitati 21.235
Datorii 7.203
Venituri in avans 11.730
Capitaluri proprii 13.941
Capital social 200
Cifra de afaceri 52.800
Venituri totale 62.616
Cheltuieli totale 61.219
Profit brut 1.397
Pierdere bruta 0
Profit net 932
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 1623
Active imobilizate 21.455
Active circulante 18.145
Disponibilitati 18.145
Datorii 5.045
Venituri in avans 21.546
Capitaluri proprii 13.009
Capital social 200
Cifra de afaceri 35.900
Venituri totale 70.802
Cheltuieli totale 57.706
Profit brut 13.096
Pierdere bruta 0
Profit net 12.762
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 1623
Active imobilizate 38.971
Active circulante 25.947
Creante 4.500
Disponibilitati 21.447
Datorii 6.609
Venituri in avans 39.062
Capitaluri proprii 19.247
Capital social 200
Cifra de afaceri 24.200
Venituri totale 108.252
Cheltuieli totale 88.968
Profit brut 19.284
Pierdere bruta 0
Profit net 19.047
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

SEAP (Contracte / Achiziții Publice)

Nu există date SEAP (sau dataset-urile nu sunt disponibile pentru anii selectați).