NAPOMAR SA
| Denumire | NAPOMAR SA |
| CUI | 199176 |
| Nr. Reg. Com. | J1991000005122 |
| EUID | ROONRC.J1991000005122 |
| CAEN | 6820 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1991-01-11 (35 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CÎMPEAN GLIGOR | - | România |
| CÂNDEA CĂLIN | - | România |
| MINEA ALEXANDRU-LUCIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 208 479 | 687 106 | 730 601 | — | — | — | 8 |
| 2024 | 3 185 251 | 778 255 | 699 052 | 21 273 585 | 2 283 457 | 22 857 990 | 8 |
| 2023 | 2 480 759 | 815 469 | 563 630 | 21 852 014 | 810 149 | 22 079 735 | 18 |
| 2022 | 10 006 945 | 1 414 465 | 2 210 354 | 23 676 029 | 9 513 590 | 30 547 350 | 64 |
| 2021 | 24 302 995 | -1 989 202 | 7 621 616 | 29 579 502 | 9 312 832 | 29 132 886 | 168 |
| 2020 | 22 193 176 | -2 409 807 | 8 119 285 | 31 326 398 | 8 191 763 | 27 669 349 | 181 |
| 2019 | 31 062 841 | -3 293 744 | 10 469 100 | 33 080 112 | 9 548 474 | 26 918 893 | 243 |
| 2018 | 31 952 446 | 284 778 | 11 863 821 | 37 933 022 | 10 747 812 | 30 212 637 | 237 |
| 2017 | 26 921 787 | -3 324 062 | 15 129 311 | 43 373 723 | 9 837 658 | 29 927 860 | 252 |
| 2016 | 26 766 088 | -3 362 977 | 15 383 259 | 55 607 246 | 8 014 941 | 38 691 191 | 310 |
Statistics
Commercial networks and enterprises3 208 479 lei
1%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “NAPOMAR SA”
| Cod CAEN preponderent | 6820 Rev. 2 (echivalent: 6820 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Descriere Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Cod CAEN principal | 68 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Descriere activitate (principal) | Tranzacții imobiliare |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „NAPOMAR SA" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „NAPOMAR SA"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „NAPOMAR SA"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 21.273.585 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.283.457 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 793.562 |
| Casa si conturi la banci | 1.489.895 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 699.052 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 22.857.990 |
| Capital subscris varsat | 16.503.259 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 3.185.251 |
| VENITURI TOTALE | 3.205.301 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.427.046 |
| Profitul brut | 778.255 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 778.255 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 8 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 21.852.014 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 810.149 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 487.753 |
| Casa si conturi la banci | 322.396 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.118 |
| DATORII | 563.630 |
| VENITURI IN AVANS | 9.949 |
| PROVIZIOANE | 9.967 |
| CAPITALURI - TOTAL | 22.079.735 |
| Capital subscris varsat | 16.503.259 |
| Cifra de afaceri neta | 2.480.759 |
| VENITURI TOTALE | 6.116.176 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.300.707 |
| Profitul brut | 815.469 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 815.469 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 23.676.029 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.513.590 |
| Stocuri | 14.952 |
| Creante | 1.741.920 |
| Casa si conturi la banci | 7.756.718 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 2.210.354 |
| VENITURI IN AVANS | 416.204 |
| PROVIZIOANE | 15.711 |
| CAPITALURI - TOTAL | 30.547.350 |
| Capital subscris varsat | 25.786.343 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 10.006.945 |
| VENITURI TOTALE | 17.093.384 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.678.919 |
| Profitul brut | 1.414.465 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.414.465 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 64 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 29.579.502 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.312.832 |
| Stocuri | 4.419.905 |
| Creante | 3.834.916 |
| Casa si conturi la banci | 1.058.011 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.173 |
| DATORII | 7.621.616 |
| VENITURI IN AVANS | 2.064.905 |
| PROVIZIOANE | 80.100 |
| CAPITALURI - TOTAL | 29.132.886 |
| Capital subscris varsat | 25.786.343 |
| Cifra de afaceri neta | 24.302.995 |
| VENITURI TOTALE | 28.073.011 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.062.213 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.989.202 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.989.202 |
| Numar mediu de salariati | 168 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 31.326.398 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.191.763 |
| Stocuri | 3.911.950 |
| Creante | 3.145.668 |
| Casa si conturi la banci | 1.134.145 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 33.741 |
| DATORII | 8.119.285 |
| VENITURI IN AVANS | 3.619.227 |
| PROVIZIOANE | 144.041 |
| CAPITALURI - TOTAL | 27.669.349 |
| Capital subscris varsat | 25.786.343 |
| Cifra de afaceri neta | 22.193.176 |
| VENITURI TOTALE | 24.864.724 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.274.531 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.409.807 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 2.409.807 |
| Numar mediu de salariati | 181 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 33.080.112 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.548.474 |
| Stocuri | 3.638.193 |
| Creante | 5.075.703 |
| Casa si conturi la banci | 834.578 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 20.036 |
| DATORII | 10.469.100 |
| VENITURI IN AVANS | 5.110.629 |
| PROVIZIOANE | 150.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 26.918.893 |
| Capital subscris varsat | 25.786.343 |
| Cifra de afaceri neta | 31.062.841 |
| VENITURI TOTALE | 31.318.273 |
| CHELTUIELI TOTALE | 34.612.017 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.293.744 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.293.744 |
| Numar mediu de salariati | 243 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 37.933.022 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.747.812 |
| Stocuri | 5.338.355 |
| Creante | 3.906.866 |
| Casa si conturi la banci | 1.502.591 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 33.803 |
| DATORII | 11.863.821 |
| VENITURI IN AVANS | 6.488.179 |
| PROVIZIOANE | 150.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 30.212.637 |
| Capital subscris varsat | 25.786.343 |
| Cifra de afaceri neta | 31.952.446 |
| VENITURI TOTALE | 35.095.048 |
| CHELTUIELI TOTALE | 34.810.270 |
| Profitul brut | 284.778 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 284.778 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 237 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 43.373.723 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.837.658 |
| Stocuri | 4.156.774 |
| Creante | 3.973.942 |
| Casa si conturi la banci | 1.706.942 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 52.375 |
| DATORII | 15.129.311 |
| VENITURI IN AVANS | 8.056.585 |
| PROVIZIOANE | 150.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 29.927.860 |
| Capital subscris varsat | 25.786.343 |
| Cifra de afaceri neta | 26.921.787 |
| VENITURI TOTALE | 29.203.982 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.528.044 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.324.062 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.324.062 |
| Numar mediu de salariati | 252 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 55.607.246 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.014.941 |
| Stocuri | 4.180.761 |
| Creante | 2.886.395 |
| Casa si conturi la banci | 947.785 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 75.200 |
| DATORII | 15.383.259 |
| VENITURI IN AVANS | 9.472.937 |
| PROVIZIOANE | 150.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 38.691.191 |
| Capital subscris varsat | 25.786.343 |
| Cifra de afaceri neta | 26.766.088 |
| VENITURI TOTALE | 28.586.952 |
| CHELTUIELI TOTALE | 31.949.929 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.362.977 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.362.977 |
| Numar mediu de salariati | 310 |