NANA SRL – CUI 14337821
Pe scurt
NANA SRL are CUI 14337821, număr de înregistrare J2001000236211 și sediul în Sat Gheorghe Lazăr, Comuna Gheorghe Lazăr, județul Ialomiţa. Activitatea principală declarată: CAEN 4931 – Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 2.448.874 lei, un profit net de 514.977 lei și un număr mediu de 7 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 02.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | NANA SRL |
| CUI | 14337821 |
| Nr. Reg. Com. | J2001000236211 |
| EUID | ROONRC.J2001000236211 |
| CAEN | 4931 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 02.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2001-12-06 (24 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PERICLI NICU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2 448 874 | 514 977 | 3 792 547 | 4 718 658 | 897 144 | 1 823 255 | 7 |
| 2024 | 1 506 449 | 5 789 | 3 838 223 | 4 257 228 | 889 273 | 1 308 278 | 5 |
| 2023 | 392 655 | 469 142 | 1 950 409 | 2 614 750 | 643 568 | 1 307 909 | 3 |
| 2022 | 466 853 | 380 864 | 1 970 249 | 2 470 687 | 338 329 | 838 767 | 3 |
| 2021 | 375 335 | 83 991 | 2 316 996 | 2 508 406 | 266 493 | 457 903 | 3 |
| 2020 | 504 915 | 29 629 | 2 492 751 | 2 595 640 | 271 023 | 373 912 | 3 |
| 2019 | 704 402 | 372 513 | 2 345 650 | 2 607 230 | 82 704 | 344 284 | 9 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises2 448 874 lei
63%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “NANA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4931 Rev. 2 (echivalent: 4931 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători |
| Descriere Activitate | Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Ialomiţa , domeniul 4931: Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 270 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- GENIAD INTEREXPRES SRL – locul 266, 39,61 mil. lei, Argeş
- LITTLE NIKO SPEED S.R.L. – locul 266, 2,51 mil. lei, Teleorman
- POPA TRANSPORTURI S.R.L. – locul 266, 1,41 mil. lei, Braşov
- ALO EXPRESS MTS S.R.L. – locul 266, 455.683 lei, Galaţi
- VIOMARCRIS COM SRL – locul 266, 279.407 lei, Bihor
- GLOBAL AFF TRANS S.R.L. – locul 267, 39,55 mil. lei, Bihor
- COVEANU SRL – locul 267, 2,49 mil. lei, Olt
- QATAR INFLUENCE SRL – locul 267, 1,40 mil. lei, Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „NANA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „NANA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „NANA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 4.257.228 |
| Active circulante | 889.273 |
| Stocuri | 256.352 |
| Creante | 437.117 |
| Disponibilitati | 195.804 |
| Datorii | 3.838.223 |
| Capitaluri proprii | 1.308.278 |
| Capital social | 148.200 |
| Cifra de afaceri | 1.506.449 |
| Venituri totale | 1.864.887 |
| Cheltuieli totale | 1.815.220 |
| Profit brut | 49.667 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 5.789 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 2.614.750 |
| Active circulante | 643.568 |
| Stocuri | 3.950 |
| Creante | 325.936 |
| Disponibilitati | 313.682 |
| Datorii | 1.950.409 |
| Capitaluri proprii | 1.307.909 |
| Capital social | 148.200 |
| Cifra de afaceri | 392.655 |
| Venituri totale | 1.039.854 |
| Cheltuieli totale | 561.876 |
| Profit brut | 477.978 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 469.142 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 2.470.687 |
| Active circulante | 338.329 |
| Stocuri | 3.154 |
| Creante | 261.898 |
| Disponibilitati | 73.277 |
| Datorii | 1.970.249 |
| Capitaluri proprii | 838.767 |
| Capital social | 148.200 |
| Cifra de afaceri | 466.853 |
| Venituri totale | 1.234.116 |
| Cheltuieli totale | 842.663 |
| Profit brut | 391.453 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 380.864 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 2.508.406 |
| Active circulante | 266.493 |
| Stocuri | 54.071 |
| Creante | 113.035 |
| Disponibilitati | 99.387 |
| Datorii | 2.316.996 |
| Capitaluri proprii | 457.903 |
| Capital social | 148.200 |
| Cifra de afaceri | 375.335 |
| Venituri totale | 553.890 |
| Cheltuieli totale | 466.527 |
| Profit brut | 87.363 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 83.991 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 2.595.640 |
| Active circulante | 271.023 |
| Stocuri | 12.916 |
| Creante | 239.349 |
| Disponibilitati | 18.758 |
| Datorii | 2.492.751 |
| Capitaluri proprii | 373.912 |
| Capital social | 148.200 |
| Cifra de afaceri | 504.915 |
| Venituri totale | 699.139 |
| Cheltuieli totale | 657.887 |
| Profit brut | 41.252 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 29.629 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.607.230 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 82.704 |
| Stocuri | 14.032 |
| Creante | 55.642 |
| Casa si conturi la banci | 13.030 |
| DATORII | 2.345.650 |
| CAPITALURI - TOTAL | 344.284 |
| Capital subscris varsat | 148.200 |
| Cifra de afaceri neta | 704.402 |
| VENITURI TOTALE | 1.191.968 |
| CHELTUIELI TOTALE | 807.438 |
| Profitul brut | 384.530 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 372.513 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.415.969 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 321.068 |
| Stocuri | 36.400 |
| Creante | 271.909 |
| Casa si conturi la banci | 12.759 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.255 |
| DATORII | 2.763.268 |
| CAPITALURI - TOTAL | -24.976 |
| Capital subscris varsat | 148.200 |
| Cifra de afaceri neta | 607.311 |
| VENITURI TOTALE | 955.411 |
| CHELTUIELI TOTALE | 932.632 |
| Profitul brut | 22.779 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 13.215 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.103.231 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 245.088 |
| Stocuri | 66.095 |
| Creante | 169.228 |
| Casa si conturi la banci | 9.765 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.661 |
| DATORII | 2.393.170 |
| CAPITALURI - TOTAL | -38.190 |
| Capital subscris varsat | 148.200 |
| Cifra de afaceri neta | 641.912 |
| VENITURI TOTALE | 723.746 |
| CHELTUIELI TOTALE | 716.858 |
| Profitul brut | 6.888 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 846 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.039.293 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 69.116 |
| Stocuri | 10.630 |
| Creante | 5.537 |
| Casa si conturi la banci | 52.949 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.010 |
| DATORII | 2.157.455 |
| CAPITALURI - TOTAL | -40.036 |
| Capital subscris varsat | 147.200 |
| Cifra de afaceri neta | 845.232 |
| VENITURI TOTALE | 855.610 |
| CHELTUIELI TOTALE | 758.678 |
| Profitul brut | 96.932 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 79.577 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |