NABRES CONSPLUS SRL – CUI 36933850
Pe scurt
NABRES CONSPLUS SRL are CUI 36933850, număr de înregistrare J2017000451408 și sediul în Bucureşti Sectorul 2, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 108.500 lei, un profit net de 5.837 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 14.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | NABRES CONSPLUS SRL |
| CUI | 36933850 |
| Nr. Reg. Com. | J2017000451408 |
| EUID | ROONRC.J40/451/2017 |
| CAEN | 7499 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 14.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-01-19 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ȘERBAN ANCA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 108 500 | 5 837 | 19 259 | 0 | 25 336 | 6 077 | 1 |
| 2024 | 87 400 | 11 150 | 5 695 | 0 | 17 910 | 12 215 | 1 |
| 2023 | 69 400 | 9 923 | 3 980 | 0 | 18 088 | 14 108 | 1 |
| 2022 | 69 498 | -82 719 | 49 780 | 0 | 53 965 | 4 185 | 1 |
| 2021 | 57 337 | -6 157 | 5 090 | 0 | 137 619 | 132 529 | 1 |
| 2020 | 66 200 | 48 366 | 1 549 | 0 | 140 234 | 138 685 | 1 |
| 2019 | 54 400 | 44 454 | 3 322 | 0 | 93 641 | 90 319 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “NABRES CONSPLUS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7499 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 7499: Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 1405 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- LRD METEO & CLIM S.R.L. – locul 1401, 109.807 lei, Iaşi
- REDEMPTORIA S.R.L. – locul 1402, 108.730 lei, Timiş
- SAFETY FIRST IORDĂCHESCU SRL – locul 1403, 108.720 lei, Constanţa
- FIREPROOF CONSULTING SRL – locul 1404, 108.690 lei, Sibiu
- CONCLUDE CONSULT SSM SRL – locul 1406, 108.450 lei, Bucureşti
- PRO EUROSTING S.R.L. – locul 1407, 108.085 lei, Sibiu
- POP SMART HUMAN PROTECTION S.R.L. – locul 1408, 107.970 lei, Olt
- VASTI ZH S.R.L. – locul 1409, 107.897 lei, Hunedoara
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „NABRES CONSPLUS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „NABRES CONSPLUS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „NABRES CONSPLUS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 17.910 |
| Creante | 3.336 |
| Disponibilitati | 14.574 |
| Datorii | 5.695 |
| Capitaluri proprii | 12.215 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 87.400 |
| Venituri totale | 87.463 |
| Cheltuieli totale | 75.456 |
| Profit brut | 12.007 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 11.150 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 18.088 |
| Creante | 3.336 |
| Disponibilitati | 14.752 |
| Datorii | 3.980 |
| Capitaluri proprii | 14.108 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 69.400 |
| Venituri totale | 69.400 |
| Cheltuieli totale | 58.797 |
| Profit brut | 10.603 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 9.923 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 53.965 |
| Creante | 5.592 |
| Disponibilitati | 48.373 |
| Datorii | 49.780 |
| Capitaluri proprii | 4.185 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 69.498 |
| Venituri totale | 69.498 |
| Cheltuieli totale | 151.546 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 82.048 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 82.719 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 137.619 |
| Creante | 20.149 |
| Disponibilitati | 117.470 |
| Datorii | 5.090 |
| Capitaluri proprii | 132.529 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 57.337 |
| Venituri totale | 57.337 |
| Cheltuieli totale | 62.477 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.140 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 6.157 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 140.234 |
| Creante | 3.600 |
| Disponibilitati | 136.634 |
| Datorii | 1.549 |
| Capitaluri proprii | 138.685 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 66.200 |
| Venituri totale | 66.276 |
| Cheltuieli totale | 15.924 |
| Profit brut | 50.352 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 48.366 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 93.641 |
| Creante | 7.200 |
| Disponibilitati | 86.441 |
| Datorii | 3.322 |
| Capitaluri proprii | 90.319 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 54.400 |
| Venituri totale | 54.400 |
| Cheltuieli totale | 8.314 |
| Profit brut | 46.086 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 44.454 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 47.831 |
| Creante | 16.200 |
| Disponibilitati | 31.631 |
| Datorii | 1.966 |
| Capitaluri proprii | 45.865 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 49.600 |
| Venituri totale | 49.600 |
| Cheltuieli totale | 2.120 |
| Profit brut | 47.480 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 45.992 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 873 |
| Disponibilitati | 873 |
| Datorii | 1.000 |
| Capitaluri proprii | -127 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 327 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 327 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 327 |