MV SHIPYARD SRL – CUI 32066178
Informativ
MV SHIPYARD SRL are CUI 32066178, număr de înregistrare J2013001903351 și sediul în Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, județul Timiş. Activitatea principală declarată: CAEN 1423 – Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 489.058 lei, un profit net de 93.947 lei și un număr mediu de 3 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 14.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | MV SHIPYARD SRL |
| CUI | 32066178 |
| Nr. Reg. Com. | J2013001903351 |
| EUID | ROONRC.J2013001903351 |
| CAEN | 1423 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 14.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2013-07-26 (13 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CADÂR VILDAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 489 058 | 93 947 | 156 593 | 38 989 | 212 311 | 94 707 | 3 |
| 2024 | 504 451 | 86 788 | 45 003 | 39 762 | 144 070 | 138 829 | 3 |
| 2023 | 463 240 | 125 143 | 32 475 | 42 457 | 186 804 | 196 786 | 2 |
| 2022 | 360 396 | 26 265 | 17 892 | 15 736 | 120 178 | 118 630 | 2 |
| 2021 | 281 626 | 23 089 | 0 | 19 411 | 89 138 | 108 723 | 2 |
| 2020 | 295 087 | 119 491 | 9 574 | 7 809 | 236 579 | 235 174 | 2 |
| 2019 | 373 763 | 127 429 | 12 736 | 10 310 | 169 659 | 167 422 | 2 |
| 2018 | 212 747 | 33 276 | 4 702 | — | — | — | 3 |
| 2017 | 203 070 | 25 323 | 7 571 | — | — | — | 3 |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MV SHIPYARD SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1423 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru |
| Descriere Activitate | Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru |
| Cod CAEN principal | 14 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Timiş , domeniul 1423: Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (14), poziții apropiate de locul 93 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- A&A FARMS SRL – locul 89, 20,98 mil. lei, Vaslui
- SIAS CLOTHING IND SRL – locul 89, 8,08 mil. lei, Mureş
- SIPIGFERM SRL – locul 89, 6,92 mil. lei, Alba
- AGROADISI SRL – locul 89, 3,00 mil. lei, Timiş
- JAQUISSE S.R.L.-D. – locul 89, 1,02 mil. lei, Suceava
- CALVES FARM S.R.L. – locul 89, 860.657 lei, Bihor
- BENI ECHIPAMENT PROTECT S.R.L. – locul 89, 561.499 lei, Dâmboviţa
- DRUM NOU SOCIETATE COOPERATIVA – locul 89, 346.740 lei, Hunedoara
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MV SHIPYARD SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MV SHIPYARD SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MV SHIPYARD SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 39.762 |
| Active circulante | 144.070 |
| Stocuri | 21.495 |
| Creante | 39.784 |
| Disponibilitati | 82.791 |
| Datorii | 45.003 |
| Capitaluri proprii | 138.829 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 504.451 |
| Venituri totale | 504.451 |
| Cheltuieli totale | 407.533 |
| Profit brut | 96.918 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 86.788 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 42.457 |
| Active circulante | 186.804 |
| Stocuri | 79.105 |
| Creante | 54.301 |
| Disponibilitati | 53.398 |
| Datorii | 32.475 |
| Capitaluri proprii | 196.786 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 463.240 |
| Venituri totale | 463.146 |
| Cheltuieli totale | 333.392 |
| Profit brut | 129.754 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 125.143 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 15.736 |
| Active circulante | 120.178 |
| Stocuri | 40.833 |
| Creante | 29.029 |
| Disponibilitati | 50.316 |
| Cheltuieli in avans | 608 |
| Datorii | 17.892 |
| Capitaluri proprii | 118.630 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 360.396 |
| Venituri totale | 360.396 |
| Cheltuieli totale | 330.804 |
| Profit brut | 29.592 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 26.265 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 19.411 |
| Active circulante | 89.138 |
| Stocuri | 45.628 |
| Creante | 12.692 |
| Disponibilitati | 30.818 |
| Cheltuieli in avans | 174 |
| Datorii | 0 |
| Capitaluri proprii | 108.723 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 281.626 |
| Venituri totale | 282.168 |
| Cheltuieli totale | 256.283 |
| Profit brut | 25.885 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 23.089 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 10.310 |
| Active circulante | 169.659 |
| Stocuri | 5.925 |
| Creante | 4.229 |
| Disponibilitati | 159.505 |
| Cheltuieli in avans | 189 |
| Datorii | 12.736 |
| Capitaluri proprii | 167.422 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 373.763 |
| Venituri totale | 374.937 |
| Cheltuieli totale | 243.591 |
| Profit brut | 131.346 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 127.429 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 8.844 |
| Active circulante | 59.622 |
| Stocuri | 11.270 |
| Creante | 3.336 |
| Disponibilitati | 45.016 |
| Cheltuieli in avans | 169 |
| Datorii | 4.702 |
| Capitaluri proprii | 63.933 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 212.747 |
| Venituri totale | 212.905 |
| Cheltuieli totale | 177.263 |
| Profit brut | 35.642 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 33.276 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 7.395 |
| Active circulante | 54.357 |
| Stocuri | 8.892 |
| Creante | 360 |
| Disponibilitati | 45.105 |
| Datorii | 7.571 |
| Capitaluri proprii | 54.181 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 203.070 |
| Venituri totale | 204.400 |
| Cheltuieli totale | 177.044 |
| Profit brut | 27.356 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 25.323 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 5.687 |
| Active circulante | 56.167 |
| Stocuri | 775 |
| Creante | 3.703 |
| Disponibilitati | 51.689 |
| Datorii | 32.996 |
| Capitaluri proprii | 28.858 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 213.452 |
| Venituri totale | 215.198 |
| Cheltuieli totale | 184.442 |
| Profit brut | 30.756 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 28.618 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |