MULTITECH INDUSTRIAL S.R.L. – CUI 14445831
Pe scurt
MULTITECH INDUSTRIAL S.R.L. are CUI 14445831, număr de înregistrare J2002000138088 și sediul în Municipiul Săcele, județul Braşov. Activitatea principală declarată: CAEN 4664 – Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 29.232.280 lei, un profit net de 679.450 lei și un număr mediu de 32 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 02.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | MULTITECH INDUSTRIAL S.R.L. |
| CUI | 14445831 |
| Nr. Reg. Com. | J2002000138088 |
| EUID | ROONRC.J08/138/2002 |
| CAEN | 4664 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 02.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2002-02-13 (24 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| RONYECZ ROBERT | - | România |
| TOROK MELINDA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 29 232 280 | 679 450 | 16 575 403 | 6 892 167 | 14 734 109 | 4 884 545 | 32 |
| 2024 | 26 747 933 | 28 720 | 18 100 378 | 10 050 350 | 12 394 420 | 4 403 033 | 34 |
| 2023 | 28 359 481 | 1 789 456 | 10 254 566 | 5 183 249 | 9 375 852 | 4 409 639 | 33 |
| 2022 | 22 938 350 | 904 294 | 10 314 651 | 5 179 845 | 7 810 008 | 2 783 227 | 32 |
| 2021 | 17 381 853 | 50 909 | 9 379 485 | 5 559 953 | 5 868 098 | 2 094 722 | 33 |
| 2020 | 14 957 618 | 91 288 | 7 930 524 | 4 622 699 | 5 528 422 | 2 260 829 | 34 |
| 2019 | 16 652 296 | 327 614 | 7 525 705 | 3 697 452 | 6 732 325 | 2 949 224 | 32 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises29 232 280 lei
9%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MULTITECH INDUSTRIAL S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4664 Rev. 2 (echivalent: 4664 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Braşov , domeniul 4664: Comerț cu ridicata al mașinilor pentru industria textilă și al mașinilor de cusut și de tricotat
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (46), poziții apropiate de locul 106 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- FARMACOM DISTRIBUTIE SRL – locul 102, 112,19 mil. lei, Braşov
- SPRIT TOP DISTRIBUTION SRL – locul 102, 78,80 mil. lei, Ilfov
- ONE GRAINS&LOGISTICS S.R.L. – locul 102, 66,26 mil. lei, Constanţa
- NOVOJOY S.R.L. – locul 102, 64,04 mil. lei, Cluj
- REDCON UNU S.R.L. – locul 102, 56,34 mil. lei, Vaslui
- SKY GROUP SRL – locul 102, 36,61 mil. lei, Timiş
- AECTRA AGROCHEMICALS SRL – locul 102, 32,37 mil. lei, Bucureşti
- GD MASINI DE RIDICAT SRL – locul 102, 30,03 mil. lei, Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MULTITECH INDUSTRIAL S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MULTITECH INDUSTRIAL S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MULTITECH INDUSTRIAL S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.050.350 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.394.420 |
| Stocuri | 4.579.051 |
| Creante | 7.634.189 |
| Casa si conturi la banci | 181.180 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 93.537 |
| DATORII | 18.100.378 |
| VENITURI IN AVANS | 34.896 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.403.033 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 26.747.933 |
| VENITURI TOTALE | 27.182.731 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.116.732 |
| Profitul brut | 65.999 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 28.720 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 34 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.183.249 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.375.852 |
| Stocuri | 4.326.537 |
| Creante | 4.836.624 |
| Casa si conturi la banci | 212.691 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 154.750 |
| DATORII | 10.254.566 |
| VENITURI IN AVANS | 49.646 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.409.639 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 28.359.481 |
| VENITURI TOTALE | 29.265.599 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.168.037 |
| Profitul brut | 2.097.562 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.789.456 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 33 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.179.845 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.810.008 |
| Stocuri | 3.716.732 |
| Creante | 3.105.246 |
| Casa si conturi la banci | 988.030 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 114.775 |
| DATORII | 10.314.651 |
| VENITURI IN AVANS | 6.750 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.783.227 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 22.938.350 |
| VENITURI TOTALE | 23.379.013 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.289.174 |
| Profitul brut | 1.089.839 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 904.294 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 32 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.559.953 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.868.098 |
| Stocuri | 2.731.949 |
| Creante | 3.019.554 |
| Casa si conturi la banci | 116.595 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 55.156 |
| DATORII | 9.379.485 |
| VENITURI IN AVANS | 9.000 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.094.722 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 17.381.853 |
| VENITURI TOTALE | 17.860.377 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.793.785 |
| Profitul brut | 66.592 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 50.909 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 33 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.622.699 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.528.422 |
| Stocuri | 2.193.131 |
| Creante | 2.808.352 |
| Casa si conturi la banci | 526.939 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 38.974 |
| DATORII | 7.930.524 |
| VENITURI IN AVANS | -1.258 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.260.829 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 14.957.618 |
| VENITURI TOTALE | 15.562.611 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.451.295 |
| Profitul brut | 111.316 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 91.288 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 34 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.697.452 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.732.325 |
| Stocuri | 2.356.764 |
| Creante | 4.353.679 |
| Casa si conturi la banci | 21.882 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 54.598 |
| DATORII | 7.525.705 |
| VENITURI IN AVANS | 9.446 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.949.224 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 16.652.296 |
| VENITURI TOTALE | 17.268.987 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.941.373 |
| Profitul brut | 327.614 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 327.614 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 32 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.424.017 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.010.374 |
| Stocuri | 3.206.567 |
| Creante | 3.688.730 |
| Casa si conturi la banci | 115.077 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 33.743 |
| DATORII | 5.946.880 |
| VENITURI IN AVANS | 116.162 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.405.092 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 14.058.717 |
| VENITURI TOTALE | 14.172.065 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.559.724 |
| Profitul brut | 612.341 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 524.685 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.451.012 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.931.105 |
| Stocuri | 3.161.399 |
| Creante | 3.650.527 |
| Casa si conturi la banci | 119.179 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 16.988 |
| DATORII | 6.336.171 |
| VENITURI IN AVANS | 183.025 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.879.909 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 12.730.845 |
| VENITURI TOTALE | 12.844.203 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.376.673 |
| Profitul brut | 1.467.530 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.236.550 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.692.299 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.341.808 |
| Stocuri | 2.532.048 |
| Creante | 2.864.855 |
| Casa si conturi la banci | 944.905 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.909 |
| DATORII | 6.165.056 |
| VENITURI IN AVANS | 239.601 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.643.359 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 12.237.959 |
| VENITURI TOTALE | 12.260.740 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.490.646 |
| Profitul brut | 770.094 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 627.440 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 26 |