MONOLITH SOLUTIONS S.R.L.

Cauta alta firma:
MONOLITH SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 39720449RegCom: J2018011334401EUID: ROONRC.J40/11334/2018CAEN: 3250Stare: funcţiuneTVA: NUActiv fiscal: DA
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR PINULUI, NR.31

Denumire MONOLITH SOLUTIONS S.R.L.
CUI 39720449
Nr. Reg. Com. J2018011334401
EUID ROONRC.J40/11334/2018
CAEN 3250
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2018-08-07 (8 ani)

Adresa MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR PINULUI, NR.31
Cod Poștal 14593
Telefon 0213154455
Email —
Website —
RO e-Factura Da
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
SOHOREANU CORNELIU-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 2 190 194 344 731 256 409 — — — 5
2024 2 159 120 474 431 257 070 — — — 7
2023 3 843 203 2 498 463 198 422 — — — 4
2022 1 159 155 920 211 75 884 — — — 2
2021 183 814 89 364 33 718 — — — 1
2020 205 761 157 442 5 304 — — — 1
2019 205 158 157 151 1 533 — — — 1
2018 — — — — — — —
Statistics
Commercial networks and enterprises
2 190 194 lei
1%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MONOLITH SOLUTIONS S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 3250 Rev. 2 (echivalent: 3250 Rev. 3)
Obiect Activitate Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale și stomatologice
Descriere Activitate Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale și stomatologice
Cod CAEN principal 32 Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale și stomatologice
Descriere activitate (principal) Alte activități industriale n.c.a.
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare —
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR PINULUI, NR.31
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția MONOLITH SOLUTIONS S.R.L. în Topul Firmelor 2024:
Locul 30160 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Bucureşti

Locul 8570 în Bucureşti pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
474.431 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „MONOLITH SOLUTIONS S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „MONOLITH SOLUTIONS S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „MONOLITH SOLUTIONS S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MONOLITH SOLUTIONS S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „MONOLITH SOLUTIONS S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „MONOLITH SOLUTIONS S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „MONOLITH SOLUTIONS S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MONOLITH SOLUTIONS S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Neplatitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
7 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 3250
Active imobilizate 585.214
Active circulante 374.675
Stocuri 16.419
Creante 489.076
Disponibilitati -130.820
Datorii 257.070
Capitaluri proprii 702.819
Capital social 200
Cifra de afaceri 2.159.120
Venituri totale 2.155.126
Cheltuieli totale 1.580.030
Profit brut 575.096
Pierdere bruta 0
Profit net 474.431
Pierdere neta 0
Nr. salariati 7

WEB_UU_AN CAEN: 3250
Active imobilizate 483.503
Active circulante 2.213.833
Stocuri 6.879
Creante 2.127.054
Disponibilitati 79.900
Datorii 198.422
Capitaluri proprii 2.498.914
Capital social 200
Cifra de afaceri 3.843.203
Venituri totale 3.844.083
Cheltuieli totale 1.258.150
Profit brut 2.585.933
Pierdere bruta 0
Profit net 2.498.463
Pierdere neta 0
Nr. salariati 4

WEB_UU_AN CAEN: 3250
Active imobilizate 175.321
Active circulante 821.014
Stocuri 1.200
Creante 792.429
Disponibilitati 27.385
Datorii 75.884
Capitaluri proprii 920.451
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.159.155
Venituri totale 1.210.707
Cheltuieli totale 278.933
Profit brut 931.774
Pierdere bruta 0
Profit net 920.211
Pierdere neta 0
Nr. salariati 2

WEB_UU_AN CAEN: 3250
Active imobilizate 112.169
Active circulante 98.555
Creante 62.400
Disponibilitati 36.155
Datorii 33.718
Capitaluri proprii 177.006
Capital social 200
Cifra de afaceri 183.814
Venituri totale 183.814
Cheltuieli totale 92.612
Profit brut 91.202
Pierdere bruta 0
Profit net 89.364
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 3250
Active circulante 162.946
Creante 20.876
Disponibilitati 142.070
Datorii 5.304
Capitaluri proprii 157.642
Capital social 200
Cifra de afaceri 205.761
Venituri totale 206.736
Cheltuieli totale 47.431
Profit brut 159.305
Pierdere bruta 0
Profit net 157.442
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 3250
Active circulante 159.391
Disponibilitati 159.391
Datorii 1.533
Capitaluri proprii 157.858
Capital social 200
Cifra de afaceri 205.158
Venituri totale 205.158
Cheltuieli totale 45.955
Profit brut 159.203
Pierdere bruta 0
Profit net 157.151
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 3250
Active circulante 20.779
Disponibilitati 20.779
Datorii 7.072
Capitaluri proprii 13.707
Capital social 200
Cifra de afaceri 26.846
Venituri totale 26.846
Cheltuieli totale 13.071
Profit brut 13.775
Pierdere bruta 0
Profit net 13.507
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.