MOLDOVAN CARMANGERIE S.R.L.
| Denumire | MOLDOVAN CARMANGERIE S.R.L. |
| CUI | 6224937 |
| Nr. Reg. Com. | J12/1635/1994 |
| EUID | ROONRC.J1994001635125 |
| CAEN | 1013 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-06-13 (32 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MOLDOVAN COSMIN ȘTEFAN | - | România |
| FLOREAN ADELA NICOLETA | - | România |
| ORBÁN ZSOLT | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 111 257 741 | 59 990 | 33 665 151 | 17 840 340 | 33 390 072 | 19 259 474 | 345 |
| 2024 | 112 634 970 | 206 662 | 29 503 389 | 18 109 380 | 28 442 402 | 19 199 484 | 321 |
| 2023 | 107 372 993 | 61 976 | 25 273 136 | 19 178 174 | 22 998 691 | 19 000 533 | 313 |
| 2022 | 104 948 635 | -1 599 956 | 24 894 916 | 21 159 782 | 20 487 821 | 18 938 558 | 337 |
| 2021 | 94 296 134 | 1 001 382 | 18 626 459 | 20 765 600 | 17 005 235 | 21 038 514 | 322 |
| 2020 | 92 929 392 | 3 384 452 | 11 549 245 | 17 890 059 | 13 338 388 | 20 837 131 | 310 |
| 2019 | 94 737 892 | 1 902 136 | 10 467 405 | 14 954 138 | 15 992 176 | 17 942 681 | 328 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises111 257 741 lei
-1%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MOLDOVAN CARMANGERIE S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 1013 Rev. 2 (echivalent: 1013 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre) |
| Descriere Activitate | Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre) |
| Cod CAEN principal | 10 Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre) |
| Descriere activitate (principal) | Industria alimentară |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mare (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mari , Cluj , domeniul 1013: Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MOLDOVAN CARMANGERIE S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MOLDOVAN CARMANGERIE S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MOLDOVAN CARMANGERIE S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.109.380 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 28.442.402 |
| Stocuri | 12.871.480 |
| Creante | 14.143.328 |
| Casa si conturi la banci | 1.427.594 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.065.341 |
| DATORII | 29.503.389 |
| VENITURI IN AVANS | 1.844.127 |
| PROVIZIOANE | 70.123 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.199.484 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 112.634.970 |
| VENITURI TOTALE | 164.724.850 |
| CHELTUIELI TOTALE | 164.325.332 |
| Profitul brut | 399.518 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 206.662 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 321 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.178.174 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 22.998.691 |
| Stocuri | 12.485.730 |
| Creante | 11.194.576 |
| Casa si conturi la banci | -681.615 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.227.557 |
| DATORII | 25.273.136 |
| VENITURI IN AVANS | 2.060.630 |
| PROVIZIOANE | 70.123 |
| CAPITALURI - TOTAL | 19.000.533 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 107.372.993 |
| VENITURI TOTALE | 155.280.206 |
| CHELTUIELI TOTALE | 155.217.487 |
| Profitul brut | 62.719 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 61.976 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 313 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 21.159.782 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 20.487.821 |
| Stocuri | 12.240.818 |
| Creante | 8.977.572 |
| Casa si conturi la banci | -730.570 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.217.098 |
| DATORII | 24.894.916 |
| VENITURI IN AVANS | 1.960.299 |
| PROVIZIOANE | 70.928 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.938.558 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 104.948.635 |
| VENITURI TOTALE | 148.207.699 |
| CHELTUIELI TOTALE | 149.807.655 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.599.956 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.599.956 |
| Numar mediu de salariati | 337 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.765.600 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.005.235 |
| Stocuri | 11.336.262 |
| Creante | 3.645.322 |
| Casa si conturi la banci | 2.023.650 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 4.116.372 |
| DATORII | 18.626.459 |
| VENITURI IN AVANS | 2.152.161 |
| PROVIZIOANE | 70.073 |
| CAPITALURI - TOTAL | 21.038.514 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 94.296.134 |
| VENITURI TOTALE | 135.190.789 |
| CHELTUIELI TOTALE | 134.189.407 |
| Profitul brut | 1.001.382 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.001.382 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 322 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 17.890.059 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.338.388 |
| Stocuri | 9.783.233 |
| Creante | 2.428.330 |
| Casa si conturi la banci | 1.126.824 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.641.950 |
| DATORII | 11.549.245 |
| VENITURI IN AVANS | 1.426.852 |
| PROVIZIOANE | 57.169 |
| CAPITALURI - TOTAL | 20.837.131 |
| Cifra de afaceri neta | 92.929.392 |
| VENITURI TOTALE | 138.801.142 |
| CHELTUIELI TOTALE | 135.119.129 |
| Profitul brut | 3.682.013 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.384.452 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 310 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.954.138 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.992.176 |
| Stocuri | 8.577.578 |
| Creante | 6.117.306 |
| Casa si conturi la banci | 1.297.291 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.814.201 |
| DATORII | 10.467.405 |
| VENITURI IN AVANS | 5.311.333 |
| PROVIZIOANE | 39.096 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.942.681 |
| Cifra de afaceri neta | 94.737.892 |
| VENITURI TOTALE | 128.190.332 |
| CHELTUIELI TOTALE | 126.012.548 |
| Profitul brut | 2.177.784 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.902.136 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 328 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.616.135 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.851.035 |
| Stocuri | 5.889.198 |
| Creante | 2.325.294 |
| Casa si conturi la banci | 636.543 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.917.865 |
| DATORII | 9.159.492 |
| VENITURI IN AVANS | 1.792.350 |
| PROVIZIOANE | 392.649 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.040.544 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 85.351.231 |
| VENITURI TOTALE | 117.066.607 |
| CHELTUIELI TOTALE | 114.715.524 |
| Profitul brut | 2.351.083 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.135.902 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 331 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 14.319.175 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.901.192 |
| Stocuri | 4.776.745 |
| Creante | 1.963.974 |
| Casa si conturi la banci | 1.160.473 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.589.442 |
| DATORII | 7.822.108 |
| VENITURI IN AVANS | 1.986.091 |
| PROVIZIOANE | 367.650 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.633.960 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 77.669.259 |
| VENITURI TOTALE | 112.277.990 |
| CHELTUIELI TOTALE | 110.389.885 |
| Profitul brut | 1.888.105 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.742.474 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 322 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.908.477 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.311.119 |
| Stocuri | 3.611.309 |
| Creante | 1.631.035 |
| Casa si conturi la banci | 1.068.775 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.643.295 |
| DATORII | 6.555.858 |
| VENITURI IN AVANS | 2.047.897 |
| PROVIZIOANE | 367.650 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.891.486 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 62.045.646 |
| VENITURI TOTALE | 94.709.871 |
| CHELTUIELI TOTALE | 93.630.149 |
| Profitul brut | 1.079.722 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.079.722 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 255 |