MODELLEISENBAHN SRL
| Denumire | MODELLEISENBAHN SRL |
| CUI | 18641288 |
| Nr. Reg. Com. | J2006000825029 |
| EUID | ROONRC.J02/825/2006 |
| CAEN | 3240 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-05-05 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DOLHA ALINA-BIANCA | - | România |
| MOLDOVAN ADELAIDE-ROMINA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 21 467 827 | 738 169 | 2 043 651 | — | — | — | 162 |
| 2024 | 23 506 684 | 817 725 | 4 537 015 | 579 162 | 5 558 807 | 1 443 020 | 203 |
| 2023 | 24 657 088 | 889 170 | 1 652 814 | 779 756 | 4 551 000 | 3 490 356 | 222 |
| 2022 | 22 765 311 | 812 665 | 1 700 706 | 851 390 | 3 596 865 | 2 601 186 | 226 |
| 2021 | 19 474 110 | 684 758 | 1 542 875 | 943 809 | 2 518 715 | 1 788 522 | 211 |
| 2020 | 19 591 252 | 679 154 | 1 430 111 | 974 516 | 1 666 778 | 1 103 764 | 230 |
| 2019 | 20 745 527 | 846 977 | 1 529 003 | 1 322 681 | 690 708 | 424 610 | 272 |
| 2018 | 21 490 196 | -1 722 397 | 1 840 590 | 2 164 408 | 1 313 121 | -422 367 | 326 |
| 2017 | 21 551 937 | 195 720 | 1 661 355 | 2 155 181 | 912 756 | 1 300 030 | 291 |
| 2016 | 17 263 156 | 27 365 | 1 312 120 | 1 732 079 | 919 247 | 1 104 310 | 258 |
Statistics
Commercial networks and enterprises21 467 827 lei
-9%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MODELLEISENBAHN SRL”
| Cod CAEN preponderent | 3240 Rev. 2 (echivalent: 3240 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea jocurilor și jucăriilor |
| Descriere Activitate | Fabricarea jocurilor și jucăriilor |
| Cod CAEN principal | 32 Fabricarea jocurilor și jucăriilor |
| Descriere activitate (principal) | Alte activități industriale n.c.a. |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Arad , domeniul 3240: Fabricarea jocurilor și jucăriilor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MODELLEISENBAHN SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MODELLEISENBAHN SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MODELLEISENBAHN SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 579.162 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.558.807 |
| Stocuri | 42.863 |
| Creante | 5.494.003 |
| Casa si conturi la banci | 21.941 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.567 |
| DATORII | 4.537.015 |
| PROVIZIOANE | 165.501 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.443.020 |
| Capital subscris varsat | 443.500 |
| Cifra de afaceri neta | 23.506.684 |
| VENITURI TOTALE | 23.578.956 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.616.655 |
| Profitul brut | 962.301 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 817.725 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 203 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 779.756 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.551.000 |
| Stocuri | 319.593 |
| Creante | 4.208.046 |
| Casa si conturi la banci | 23.361 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.150 |
| DATORII | 1.652.814 |
| PROVIZIOANE | 194.736 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.490.356 |
| Capital subscris varsat | 443.500 |
| Cifra de afaceri neta | 24.657.088 |
| VENITURI TOTALE | 24.735.584 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.713.278 |
| Profitul brut | 1.022.306 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 889.170 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 222 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 851.390 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.596.865 |
| Stocuri | 555.781 |
| Creante | 2.997.835 |
| Casa si conturi la banci | 43.249 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 57.810 |
| DATORII | 1.700.706 |
| PROVIZIOANE | 204.173 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.601.186 |
| Capital subscris varsat | 443.500 |
| Cifra de afaceri neta | 22.765.311 |
| VENITURI TOTALE | 22.827.233 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.881.910 |
| Profitul brut | 945.323 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 812.665 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 226 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 943.809 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.518.715 |
| Stocuri | 408.851 |
| Creante | 2.063.630 |
| Casa si conturi la banci | 46.234 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.043 |
| DATORII | 1.542.875 |
| PROVIZIOANE | 139.170 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.788.522 |
| Capital subscris varsat | 443.500 |
| Cifra de afaceri neta | 19.474.110 |
| VENITURI TOTALE | 19.490.072 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.696.398 |
| Profitul brut | 793.674 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 684.758 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 211 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 974.516 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.666.778 |
| Stocuri | 221.227 |
| Creante | 1.408.042 |
| Casa si conturi la banci | 37.509 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 22.494 |
| DATORII | 1.430.111 |
| PROVIZIOANE | 129.913 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.103.764 |
| Capital subscris varsat | 443.500 |
| Cifra de afaceri neta | 19.591.252 |
| VENITURI TOTALE | 19.642.148 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.837.993 |
| Profitul brut | 804.155 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 679.154 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 230 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.322.681 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 690.708 |
| Stocuri | 26.278 |
| Creante | 661.530 |
| Casa si conturi la banci | 2.900 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 29.357 |
| DATORII | 1.529.003 |
| PROVIZIOANE | 89.133 |
| CAPITALURI - TOTAL | 424.610 |
| Capital subscris varsat | 443.500 |
| Cifra de afaceri neta | 20.745.527 |
| VENITURI TOTALE | 21.177.000 |
| CHELTUIELI TOTALE | 20.175.107 |
| Profitul brut | 1.001.893 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 846.977 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 272 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.164.408 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.313.121 |
| Stocuri | 31.363 |
| Creante | 1.275.751 |
| Casa si conturi la banci | 6.007 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 29.935 |
| DATORII | 1.840.590 |
| PROVIZIOANE | 2.089.241 |
| CAPITALURI - TOTAL | -422.367 |
| Capital subscris varsat | 443.500 |
| Cifra de afaceri neta | 21.490.196 |
| VENITURI TOTALE | 22.671.889 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.351.283 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.679.394 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.722.397 |
| Numar mediu de salariati | 326 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.155.181 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 912.756 |
| Stocuri | 72.317 |
| Creante | 776.633 |
| Casa si conturi la banci | 63.806 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 29.196 |
| DATORII | 1.661.355 |
| PROVIZIOANE | 135.748 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.300.030 |
| Capital subscris varsat | 443.500 |
| Cifra de afaceri neta | 21.551.937 |
| VENITURI TOTALE | 22.544.062 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.326.784 |
| Profitul brut | 217.278 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 195.720 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 291 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.732.079 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 919.247 |
| Stocuri | 45.770 |
| Creante | 676.206 |
| Casa si conturi la banci | 197.271 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 32.821 |
| DATORII | 1.312.120 |
| PROVIZIOANE | 267.717 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.104.310 |
| Capital subscris varsat | 443.500 |
| Cifra de afaceri neta | 17.263.156 |
| VENITURI TOTALE | 17.912.114 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.825.655 |
| Profitul brut | 86.459 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 27.365 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 258 |