MOBILADALIN SRL
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| COTOI DAN-CRISTIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 47 513 969 | 15 422 | 24 693 060 | — | — | — | 211 |
| 2024 | 50 236 458 | 758 213 | 24 329 115 | 18 404 072 | 19 821 970 | 13 871 062 | 234 |
| 2023 | 48 974 821 | 975 475 | 26 779 898 | 18 889 220 | 21 038 260 | 13 112 849 | 244 |
| 2022 | 53 218 613 | 5 033 295 | 29 062 220 | 20 550 998 | 23 085 799 | 14 530 976 | 244 |
| 2021 | 50 804 438 | 2 746 189 | 16 095 907 | 18 521 220 | 16 019 138 | 18 391 982 | 316 |
| 2020 | 40 626 914 | 5 997 176 | 11 871 689 | 12 688 726 | 15 407 781 | 16 174 821 | 267 |
| 2019 | 38 208 088 | 680 426 | 12 006 208 | 7 539 588 | 15 110 207 | 10 573 382 | 330 |
| 2018 | 36 281 233 | 1 088 026 | 9 941 443 | 5 080 867 | 17 001 400 | 12 061 751 | 338 |
| 2017 | 34 764 944 | 521 809 | 12 433 682 | 5 158 627 | 18 342 658 | 10 973 725 | 342 |
| 2016 | 34 512 842 | 1 887 329 | 10 775 382 | 4 686 747 | 16 661 717 | 10 451 916 | 353 |
Statistics
Commercial networks and enterprises47 513 969 lei
-5%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MOBILADALIN SRL”
| Cod CAEN preponderent | 3100 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Fabricarea de mobilă |
| Descriere Activitate | Fabricarea de mobilă |
| Cod CAEN principal | 31 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Mureş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MOBILADALIN SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MOBILADALIN SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MOBILADALIN SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.404.072 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 19.821.970 |
| Stocuri | 12.146.430 |
| Creante | 7.021.915 |
| Casa si conturi la banci | 653.625 |
| DATORII | 24.329.115 |
| VENITURI IN AVANS | 25.865 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.871.062 |
| Capital subscris varsat | 1.001.000 |
| Cifra de afaceri neta | 50.236.458 |
| VENITURI TOTALE | 51.423.440 |
| CHELTUIELI TOTALE | 50.552.583 |
| Profitul brut | 870.857 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 758.213 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 234 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.889.220 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 21.038.260 |
| Stocuri | 13.611.925 |
| Creante | 6.864.109 |
| Casa si conturi la banci | 562.226 |
| DATORII | 26.779.898 |
| VENITURI IN AVANS | 34.733 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.112.849 |
| Capital subscris varsat | 1.001.000 |
| Cifra de afaceri neta | 48.974.821 |
| VENITURI TOTALE | 47.890.287 |
| CHELTUIELI TOTALE | 46.853.549 |
| Profitul brut | 1.036.738 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 975.475 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 244 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 20.550.998 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 23.085.799 |
| Stocuri | 13.862.250 |
| Creante | 8.838.405 |
| Casa si conturi la banci | 385.144 |
| DATORII | 29.062.220 |
| VENITURI IN AVANS | 43.601 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.530.976 |
| Capital subscris varsat | 1.001.000 |
| Cifra de afaceri neta | 53.218.613 |
| VENITURI TOTALE | 58.259.149 |
| CHELTUIELI TOTALE | 52.552.815 |
| Profitul brut | 5.706.334 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.033.295 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 244 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 18.521.220 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.019.138 |
| Stocuri | 10.054.260 |
| Creante | 5.798.768 |
| Casa si conturi la banci | 166.110 |
| DATORII | 16.095.907 |
| VENITURI IN AVANS | 52.469 |
| CAPITALURI - TOTAL | 18.391.982 |
| Capital subscris varsat | 1.001.000 |
| Cifra de afaceri neta | 50.804.438 |
| VENITURI TOTALE | 52.797.629 |
| CHELTUIELI TOTALE | 49.809.046 |
| Profitul brut | 2.988.583 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.746.189 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 316 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.688.726 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.407.781 |
| Stocuri | 9.450.175 |
| Creante | 5.559.924 |
| Casa si conturi la banci | 397.682 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 11.340 |
| DATORII | 11.871.689 |
| VENITURI IN AVANS | 61.337 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.174.821 |
| Capital subscris varsat | 1.001.000 |
| Cifra de afaceri neta | 40.626.914 |
| VENITURI TOTALE | 44.125.515 |
| CHELTUIELI TOTALE | 37.302.829 |
| Profitul brut | 6.822.686 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.997.176 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 267 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.539.588 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.110.207 |
| Stocuri | 8.961.781 |
| Creante | 5.782.617 |
| Casa si conturi la banci | 365.809 |
| DATORII | 12.006.208 |
| VENITURI IN AVANS | 70.205 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.573.382 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 38.208.088 |
| VENITURI TOTALE | 39.834.371 |
| CHELTUIELI TOTALE | 39.132.298 |
| Profitul brut | 702.073 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 680.426 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 330 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.080.867 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.001.400 |
| Stocuri | 9.153.293 |
| Creante | 6.848.589 |
| Casa si conturi la banci | 999.518 |
| DATORII | 9.941.443 |
| VENITURI IN AVANS | 79.073 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.061.751 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 36.281.233 |
| VENITURI TOTALE | 37.420.613 |
| CHELTUIELI TOTALE | 36.219.303 |
| Profitul brut | 1.201.310 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.088.026 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 338 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.158.627 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 18.342.658 |
| Stocuri | 8.918.456 |
| Creante | 9.114.278 |
| Casa si conturi la banci | 309.924 |
| DATORII | 12.433.682 |
| VENITURI IN AVANS | 93.878 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.973.725 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 34.764.944 |
| VENITURI TOTALE | 36.402.397 |
| CHELTUIELI TOTALE | 35.852.648 |
| Profitul brut | 549.749 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 521.809 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 342 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.686.747 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.661.717 |
| Stocuri | 7.438.264 |
| Creante | 8.986.744 |
| Casa si conturi la banci | 236.709 |
| DATORII | 10.775.382 |
| VENITURI IN AVANS | 121.166 |
| CAPITALURI - TOTAL | 10.451.916 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 34.512.842 |
| VENITURI TOTALE | 35.499.551 |
| CHELTUIELI TOTALE | 33.404.344 |
| Profitul brut | 2.095.207 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.887.329 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 353 |