MOBIENTE SRL
| Denumire | MOBIENTE SRL |
| CUI | 7542270 |
| Nr. Reg. Com. | J1995000805056 |
| EUID | ROONRC.J05/805/1995 |
| CAEN | 1410 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1995-06-19 (31 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| TULVAN IOAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 21 469 887 | 710 488 | 15 385 531 | — | — | — | 51 |
| 2024 | 19 723 813 | 517 319 | 14 801 861 | 7 966 911 | 10 151 921 | 2 595 461 | 39 |
| 2023 | 17 560 968 | 332 703 | 12 039 300 | 7 204 786 | 8 043 365 | 2 192 416 | 35 |
| 2022 | 16 838 341 | 219 753 | 10 922 035 | 7 099 520 | 6 560 039 | 1 859 713 | 28 |
| 2021 | 15 565 442 | 212 057 | 8 596 767 | 4 732 896 | 8 464 023 | 3 541 576 | 17 |
| 2020 | 13 637 992 | 165 341 | 6 443 458 | 4 718 106 | 6 477 910 | 3 329 518 | 16 |
| 2019 | 13 781 606 | 138 070 | 5 496 699 | 3 738 388 | 6 742 220 | 3 164 178 | 17 |
| 2018 | 13 560 257 | 574 810 | 4 708 797 | 4 379 688 | 5 673 747 | 3 026 107 | 16 |
| 2017 | 8 570 883 | 250 870 | 3 554 957 | 1 735 829 | 4 803 588 | 2 438 459 | 24 |
| 2016 | 7 207 816 | 488 595 | 3 815 028 | 2 012 284 | 4 645 042 | 2 187 589 | 28 |
Statistics
Commercial networks and enterprises21 469 887 lei
9%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MOBIENTE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1410 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte prin tricotare sau croșetare |
| Descriere Activitate | Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte prin tricotare sau croșetare |
| Cod CAEN principal | 14 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Bihor , domeniul 1410: Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte prin tricotare sau croșetare
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MOBIENTE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MOBIENTE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MOBIENTE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.966.911 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.151.921 |
| Stocuri | 668.428 |
| Creante | 9.290.935 |
| Casa si conturi la banci | 192.558 |
| DATORII | 14.801.861 |
| VENITURI IN AVANS | 721.510 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.595.461 |
| Capital subscris varsat | 1.010.000 |
| Cifra de afaceri neta | 19.723.813 |
| VENITURI TOTALE | 20.032.122 |
| CHELTUIELI TOTALE | 19.339.703 |
| Profitul brut | 692.419 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 517.319 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 39 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.204.786 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.043.365 |
| Stocuri | 662.743 |
| Creante | 7.177.435 |
| Casa si conturi la banci | 203.187 |
| DATORII | 12.039.300 |
| VENITURI IN AVANS | 1.016.435 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.192.416 |
| Capital subscris varsat | 510.000 |
| Cifra de afaceri neta | 17.560.968 |
| VENITURI TOTALE | 17.958.554 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.493.140 |
| Profitul brut | 465.414 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 332.703 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 35 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.099.520 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.560.039 |
| Stocuri | 703.121 |
| Creante | 5.754.459 |
| Casa si conturi la banci | 102.459 |
| DATORII | 10.922.035 |
| VENITURI IN AVANS | 877.811 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.859.713 |
| Capital subscris varsat | 205.000 |
| Cifra de afaceri neta | 16.838.341 |
| VENITURI TOTALE | 17.229.676 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.919.345 |
| Profitul brut | 310.331 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 219.753 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 28 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.732.896 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.464.023 |
| Stocuri | 1.151.841 |
| Creante | 7.117.023 |
| Casa si conturi la banci | 195.159 |
| DATORII | 8.596.767 |
| VENITURI IN AVANS | 1.058.576 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.541.576 |
| Capital subscris varsat | 205.000 |
| Cifra de afaceri neta | 15.565.442 |
| VENITURI TOTALE | 16.049.381 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.766.456 |
| Profitul brut | 282.925 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 212.057 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.718.106 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.477.910 |
| Stocuri | 262.068 |
| Creante | 6.128.290 |
| Casa si conturi la banci | 87.552 |
| DATORII | 6.443.458 |
| VENITURI IN AVANS | 1.423.040 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.329.518 |
| Capital subscris varsat | 205.000 |
| Cifra de afaceri neta | 13.637.992 |
| VENITURI TOTALE | 14.014.967 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.810.941 |
| Profitul brut | 204.026 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 165.341 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.738.388 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.742.220 |
| Stocuri | 354.471 |
| Creante | 6.285.897 |
| Casa si conturi la banci | 101.852 |
| DATORII | 5.496.699 |
| VENITURI IN AVANS | 1.819.731 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.164.178 |
| Cifra de afaceri neta | 13.781.606 |
| VENITURI TOTALE | 14.163.058 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.943.859 |
| Profitul brut | 219.199 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 138.070 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.379.688 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.673.747 |
| Stocuri | 373.625 |
| Creante | 5.169.841 |
| Casa si conturi la banci | 130.281 |
| DATORII | 4.708.797 |
| VENITURI IN AVANS | 2.318.531 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.026.107 |
| Cifra de afaceri neta | 13.560.257 |
| VENITURI TOTALE | 13.787.036 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.178.813 |
| Profitul brut | 608.223 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 574.810 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.735.829 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.803.588 |
| Stocuri | 363.401 |
| Creante | 4.078.189 |
| Casa si conturi la banci | 361.998 |
| DATORII | 3.554.957 |
| VENITURI IN AVANS | 546.001 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.438.459 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.570.883 |
| VENITURI TOTALE | 8.725.562 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.392.317 |
| Profitul brut | 333.245 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 250.870 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.012.284 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.645.042 |
| Stocuri | 344.057 |
| Creante | 4.248.441 |
| Casa si conturi la banci | 52.544 |
| DATORII | 3.815.028 |
| VENITURI IN AVANS | 654.709 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.187.589 |
| Capital subscris varsat | 5.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.207.816 |
| VENITURI TOTALE | 7.501.687 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.919.749 |
| Profitul brut | 581.938 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 488.595 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 28 |