MISTIO IMPEX SRL
| Denumire | MISTIO IMPEX SRL |
| CUI | 5797936 |
| Nr. Reg. Com. | J1994001335290 |
| EUID | ROONRC.J1994001335290 |
| CAEN | 4941 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-05-25 (32 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 62 771 074 | 2 135 809 | 39 934 441 | 32 675 604 | 10 540 910 | 3 565 858 | 93 |
| 2024 | 62 765 253 | -5 497 873 | 45 691 640 | 24 575 835 | 11 737 762 | -9 076 545 | 97 |
| 2023 | 59 523 886 | -8 470 623 | 49 971 255 | 35 207 092 | 10 935 057 | -3 578 673 | 92 |
| 2022 | 49 819 752 | 1 126 583 | 43 026 460 | 35 433 927 | 12 355 288 | 4 990 886 | 66 |
| 2021 | 36 817 612 | 2 472 838 | 16 994 952 | 10 453 058 | 12 246 966 | 5 705 072 | 57 |
| 2020 | 32 947 543 | 1 548 769 | 13 688 862 | 8 925 731 | 8 667 852 | 3 904 721 | 55 |
| 2019 | 27 093 857 | -135 901 | 12 053 948 | 8 441 029 | 5 968 871 | 2 355 952 | 54 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises62 771 074 lei
0%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MISTIO IMPEX SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4941 Rev. 2 (echivalent: 4941 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Prahova , domeniul 4941: Transporturi rutiere de mărfuri
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MISTIO IMPEX SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MISTIO IMPEX SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MISTIO IMPEX SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 24.575.835 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.737.762 |
| Stocuri | 239.894 |
| Creante | 10.758.172 |
| Casa si conturi la banci | 739.696 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 301.498 |
| DATORII | 45.691.640 |
| CAPITALURI - TOTAL | -9.076.545 |
| Capital subscris varsat | 700.000 |
| Cifra de afaceri neta | 62.765.253 |
| VENITURI TOTALE | 65.719.034 |
| CHELTUIELI TOTALE | 71.216.907 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.497.873 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 5.497.873 |
| Numar mediu de salariati | 97 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 35.207.092 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 10.935.057 |
| Stocuri | 372.661 |
| Creante | 9.960.028 |
| Casa si conturi la banci | 602.368 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 250.433 |
| DATORII | 49.971.255 |
| CAPITALURI - TOTAL | -3.578.673 |
| Capital subscris varsat | 700.000 |
| Cifra de afaceri neta | 59.523.886 |
| VENITURI TOTALE | 61.780.826 |
| CHELTUIELI TOTALE | 70.251.449 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 8.470.623 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 8.470.623 |
| Numar mediu de salariati | 92 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 35.433.927 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.355.288 |
| Stocuri | 617.907 |
| Creante | 10.964.860 |
| Casa si conturi la banci | 772.521 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 228.131 |
| DATORII | 43.026.460 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.990.886 |
| Capital subscris varsat | 700.000 |
| Cifra de afaceri neta | 49.819.752 |
| VENITURI TOTALE | 55.645.404 |
| CHELTUIELI TOTALE | 54.204.744 |
| Profitul brut | 1.440.660 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.126.583 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 66 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.453.058 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.246.966 |
| Stocuri | 383.613 |
| Creante | 6.891.286 |
| Casa si conturi la banci | 4.972.067 |
| DATORII | 16.994.952 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.705.072 |
| Capital subscris varsat | 700.000 |
| Cifra de afaceri neta | 36.817.612 |
| VENITURI TOTALE | 42.883.512 |
| CHELTUIELI TOTALE | 39.960.498 |
| Profitul brut | 2.923.014 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.472.838 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 57 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.925.731 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.667.852 |
| Stocuri | 52.725 |
| Creante | 8.299.162 |
| Casa si conturi la banci | 315.965 |
| DATORII | 13.688.862 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.904.721 |
| Capital subscris varsat | 700.000 |
| Cifra de afaceri neta | 32.947.543 |
| VENITURI TOTALE | 33.880.810 |
| CHELTUIELI TOTALE | 32.020.321 |
| Profitul brut | 1.860.489 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.548.769 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 55 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.441.029 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.968.871 |
| Stocuri | 278.163 |
| Creante | 6.468.157 |
| Casa si conturi la banci | -777.449 |
| DATORII | 12.053.948 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.355.952 |
| Capital subscris varsat | 700.000 |
| Cifra de afaceri neta | 27.093.857 |
| VENITURI TOTALE | 27.252.689 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.362.619 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 109.930 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 135.901 |
| Numar mediu de salariati | 54 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.902.892 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.224.439 |
| Stocuri | 332.761 |
| Creante | 3.114.319 |
| Casa si conturi la banci | -222.641 |
| DATORII | 11.235.478 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.891.853 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 17.039.492 |
| VENITURI TOTALE | 17.129.221 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.022.766 |
| Profitul brut | 106.455 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 52.182 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 48 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.843.965 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.059.275 |
| Stocuri | 222.376 |
| Creante | 2.128.054 |
| Casa si conturi la banci | -291.155 |
| DATORII | 8.063.569 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.839.671 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 12.715.935 |
| VENITURI TOTALE | 13.186.633 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.512.951 |
| Profitul brut | 673.682 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 508.574 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 41 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.024.667 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.690.198 |
| Stocuri | 253.849 |
| Creante | 1.424.758 |
| Casa si conturi la banci | 11.591 |
| DATORII | 4.734.129 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.980.736 |
| Capital subscris varsat | 100.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.402.664 |
| VENITURI TOTALE | 8.913.760 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.613.429 |
| Profitul brut | 300.331 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 220.848 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 31 |