MIRAL COM SRL – CUI 9408918
Pe scurt
MIRAL COM SRL are CUI 9408918, număr de înregistrare J1997000061311 și sediul în Municipiul Zalău, județul Sălaj. Activitatea principală declarată: CAEN 4683 – Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 81.916.110 lei, un profit net de 1.713.610 lei și un număr mediu de 117 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 31.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | MIRAL COM SRL |
| CUI | 9408918 |
| Nr. Reg. Com. | J1997000061311 |
| EUID | ROONRC.J1997000061311 |
| CAEN | 4683 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 31.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1997-03-14 (29 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CULDA CĂLIN MIRCEA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 81 916 110 | 1 713 610 | 23 141 755 | 22 981 027 | 21 943 389 | 21 842 289 | 117 |
| 2024 | 78 644 163 | 881 517 | 24 730 785 | 15 454 886 | 23 649 754 | 14 451 510 | 125 |
| 2023 | 71 306 180 | 2 480 770 | 24 528 476 | 15 376 187 | 24 794 059 | 15 698 253 | 127 |
| 2022 | 82 695 905 | 4 597 232 | 29 664 308 | 15 628 284 | 28 811 033 | 14 822 522 | 129 |
| 2021 | 65 158 506 | 3 313 949 | 25 543 906 | 15 086 800 | 23 840 291 | 13 383 185 | 104 |
| 2020 | 53 838 146 | 4 018 996 | 14 249 983 | 9 156 916 | 16 378 923 | 11 285 856 | 95 |
| 2019 | 47 931 664 | 3 547 869 | 15 566 101 | 8 984 362 | 15 329 786 | 8 766 860 | 91 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises81 916 110 lei
4%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MIRAL COM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4683 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare |
| Cod CAEN principal | 46 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Sălaj , domeniul 4683: Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (46), poziții apropiate de locul 60 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- INOXIS MEDICAL S.R.L. – locul 56, 213,96 mil. lei, Hunedoara
- ANGROSISTUL SRL – locul 56, 137,71 mil. lei, Buzău
- LAVORA AGRO SRL – locul 56, 114,67 mil. lei, Bucureşti
- ACVILANIS GRUP SRL – locul 56, 112,63 mil. lei, Bihor
- SELS AGRO SRL – locul 56, 86,66 mil. lei, Ilfov
- ISOMAT ROMANIA SRL – locul 56, 84,89 mil. lei, Bucureşti
- COSMOS MOBILE SRL – locul 56, 66,28 mil. lei, Bucureşti
- ELY GASS PROD SRL – locul 56, 54,54 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MIRAL COM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MIRAL COM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MIRAL COM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.454.886 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 23.649.754 |
| Stocuri | 15.258.630 |
| Creante | 7.684.591 |
| Casa si conturi la banci | 706.533 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 77.655 |
| DATORII | 24.730.785 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.451.510 |
| Capital subscris varsat | 2.500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 78.644.163 |
| VENITURI TOTALE | 79.100.858 |
| CHELTUIELI TOTALE | 78.023.001 |
| Profitul brut | 1.077.857 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 881.517 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 125 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.376.187 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 24.794.059 |
| Stocuri | 17.694.426 |
| Creante | 6.791.169 |
| Casa si conturi la banci | 194.598 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 56.483 |
| DATORII | 24.528.476 |
| CAPITALURI - TOTAL | 15.698.253 |
| Capital subscris varsat | 2.500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 71.306.180 |
| VENITURI TOTALE | 71.421.498 |
| CHELTUIELI TOTALE | 68.543.231 |
| Profitul brut | 2.878.267 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.480.770 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 127 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.628.284 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 28.811.033 |
| Stocuri | 17.358.734 |
| Creante | 8.224.005 |
| Casa si conturi la banci | 1.557.083 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 47.513 |
| DATORII | 29.664.308 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.822.522 |
| Capital subscris varsat | 2.500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 82.695.905 |
| VENITURI TOTALE | 82.850.273 |
| CHELTUIELI TOTALE | 77.532.410 |
| Profitul brut | 5.317.863 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.597.232 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 129 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.086.800 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 23.840.291 |
| Stocuri | 14.664.792 |
| Creante | 7.462.480 |
| Casa si conturi la banci | 1.004.401 |
| DATORII | 25.543.906 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.383.185 |
| Capital subscris varsat | 2.500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 65.158.506 |
| VENITURI TOTALE | 65.304.611 |
| CHELTUIELI TOTALE | 61.462.633 |
| Profitul brut | 3.841.978 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.313.949 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 104 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.156.916 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.378.923 |
| Stocuri | 10.541.750 |
| Creante | 5.292.477 |
| Casa si conturi la banci | 305.794 |
| DATORII | 14.249.983 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.285.856 |
| Capital subscris varsat | 2.500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 53.838.146 |
| VENITURI TOTALE | 54.075.493 |
| CHELTUIELI TOTALE | 49.428.135 |
| Profitul brut | 4.647.358 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.018.996 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 95 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.984.362 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 15.329.786 |
| Stocuri | 9.434.398 |
| Creante | 5.269.855 |
| Casa si conturi la banci | 48.929 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 18.813 |
| DATORII | 15.566.101 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.766.860 |
| Capital subscris varsat | 2.500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 47.931.664 |
| VENITURI TOTALE | 48.166.839 |
| CHELTUIELI TOTALE | 44.074.517 |
| Profitul brut | 4.092.322 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.547.869 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 91 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.751.377 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.283.724 |
| Stocuri | 7.698.690 |
| Creante | 3.406.328 |
| Casa si conturi la banci | 83.888 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.030 |
| DATORII | 13.318.929 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.723.202 |
| Capital subscris varsat | 2.500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 33.341.753 |
| VENITURI TOTALE | 33.361.152 |
| CHELTUIELI TOTALE | 31.801.250 |
| Profitul brut | 1.559.902 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.347.577 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 79 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.992.270 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.295.043 |
| Stocuri | 4.781.643 |
| Creante | 3.126.465 |
| Casa si conturi la banci | 386.935 |
| DATORII | 7.768.424 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.518.889 |
| Capital subscris varsat | 2.500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 28.878.697 |
| VENITURI TOTALE | 28.996.387 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.243.140 |
| Profitul brut | 1.753.247 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.517.465 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 56 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.895.147 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.285.505 |
| Stocuri | 4.801.826 |
| Creante | 2.352.105 |
| Casa si conturi la banci | 121.449 |
| DATORII | 7.605.373 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.575.279 |
| Capital subscris varsat | 2.500.000 |
| Cifra de afaceri neta | 23.530.939 |
| VENITURI TOTALE | 23.621.193 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.894.509 |
| Profitul brut | 1.726.684 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.489.518 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 47 |