MINVI SOFTWARE S.R.L. – CUI 40062258
Informativ
MINVI SOFTWARE S.R.L. are CUI 40062258, număr de înregistrare J2018004866122 și sediul în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală declarată: CAEN 6210 – Transporturi aeriene dupa grafic. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 430.011 lei, un profit net de 342.106 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 29.08.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | MINVI SOFTWARE S.R.L. |
| CUI | 40062258 |
| Nr. Reg. Com. | J2018004866122 |
| EUID | ROONRC.J2018004866122 |
| CAEN | 6210 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 29.08.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2018-10-26 (8 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 430 011 | 342 106 | 52 907 | 2 244 | 393 010 | 342 347 | 1 |
| 2024 | 488 739 | 407 600 | 67 064 | 291 | 474 614 | 407 841 | 1 |
| 2023 | 354 302 | 294 323 | 31 644 | 2 034 | 481 675 | 452 065 | 1 |
| 2022 | 374 126 | 327 502 | 42 614 | 0 | 370 856 | 328 242 | 1 |
| 2021 | 334 273 | 297 999 | 5 232 | 0 | 303 471 | 298 239 | 1 |
| 2020 | 267 267 | 233 410 | 4 688 | 0 | 238 339 | 233 651 | 1 |
| 2019 | 278 834 | 245 061 | 4 825 | 0 | 251 114 | 246 289 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MINVI SOFTWARE S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6210 Rev. 0 (echivalent: 6210 Rev. 1, 6210 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Cluj , domeniul 6210: Transporturi aeriene dupa grafic
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 5357 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- TTBIS SOFTWARE PROF S.R.L. – locul 5353, 430.472 lei, Bucureşti
- INSIDE SMART TECH S.R.L. – locul 5353, 84.629 lei, Ilfov
- GROW IT S.R.L. – locul 5354, 430.468 lei, Dolj
- VP MEDIA SOFTWARE S.R.L. – locul 5354, 84.604 lei, Braşov
- COSSIL FUSION CONSULT S.R.L. – locul 5355, 430.292 lei, Bucureşti
- RAUKAUTE S.R.L. – locul 5355, 84.598 lei, Sibiu
- MASAB IMPEX S.R.L. – locul 5356, 430.030 lei, Ilfov
- SONIC 4D TOPOGRAPHIC SRL – locul 5356, 84.358 lei, Mureş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MINVI SOFTWARE S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MINVI SOFTWARE S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MINVI SOFTWARE S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 291 |
| Active circulante | 474.614 |
| Creante | 362.343 |
| Disponibilitati | 112.271 |
| Datorii | 67.064 |
| Capitaluri proprii | 407.841 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 488.739 |
| Venituri totale | 488.739 |
| Cheltuieli totale | 66.477 |
| Profit brut | 422.262 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 407.600 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 2.034 |
| Active circulante | 481.675 |
| Creante | 383.252 |
| Disponibilitati | 98.423 |
| Datorii | 31.644 |
| Capitaluri proprii | 452.065 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 354.302 |
| Venituri totale | 355.783 |
| Cheltuieli totale | 58.552 |
| Profit brut | 297.231 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 294.323 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 370.856 |
| Creante | 331.278 |
| Disponibilitati | 39.578 |
| Datorii | 42.614 |
| Capitaluri proprii | 328.242 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 374.126 |
| Venituri totale | 374.126 |
| Cheltuieli totale | 43.433 |
| Profit brut | 330.693 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 327.502 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 303.471 |
| Creante | 270.521 |
| Disponibilitati | 32.950 |
| Datorii | 5.232 |
| Capitaluri proprii | 298.239 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 334.273 |
| Venituri totale | 334.273 |
| Cheltuieli totale | 33.411 |
| Profit brut | 300.862 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 297.999 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 238.339 |
| Creante | 210.681 |
| Disponibilitati | 27.658 |
| Datorii | 4.688 |
| Capitaluri proprii | 233.651 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 267.267 |
| Venituri totale | 267.442 |
| Cheltuieli totale | 31.819 |
| Profit brut | 235.623 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 233.410 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 251.114 |
| Creante | 241.210 |
| Disponibilitati | 9.904 |
| Datorii | 4.825 |
| Capitaluri proprii | 246.289 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 278.834 |
| Venituri totale | 278.834 |
| Cheltuieli totale | 31.388 |
| Profit brut | 247.446 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 245.061 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 26.928 |
| Creante | 26.728 |
| Disponibilitati | 200 |
| Datorii | 802 |
| Capitaluri proprii | 26.126 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 26.728 |
| Venituri totale | 26.728 |
| Profit brut | 26.728 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 25.926 |
| Pierdere neta | 0 |