MINTSPLASH S.R.L. – CUI 41964410
Pe scurt
MINTSPLASH S.R.L. are CUI 41964410, număr de înregistrare J2019016340404 și sediul în Bucureşti Sectorul 3, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 5912 – Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 357.004 lei, un profit net de 273.429 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 27.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | MINTSPLASH S.R.L. |
| CUI | 41964410 |
| Nr. Reg. Com. | J2019016340404 |
| EUID | ROONRC.J40/16340/2019 |
| CAEN | 5912 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 27.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2019-11-29 (6 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ACSÎNTOAIE ROBERT-IULIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 357 004 | 273 429 | 95 715 | 29 691 | 339 544 | 273 669 | 1 |
| 2024 | 230 294 | 166 004 | 68 685 | 16 361 | 218 369 | 166 244 | 1 |
| 2023 | 150 878 | 90 970 | 2 275 | 12 651 | 80 586 | 91 210 | 1 |
| 2022 | 104 474 | 94 034 | 1 577 | 9 980 | 85 573 | 94 274 | 1 |
| 2021 | 94 483 | 83 879 | 4 047 | 5 944 | 82 222 | 84 119 | 0 |
| 2020 | 63 005 | 40 743 | 2 582 | 5 168 | 40 970 | 43 556 | 0 |
| 2019 | 3 161 | 2 613 | 95 | 612 | 2 296 | 2 813 | 0 |
Statistics
Commercial networks and enterprises357 004 lei
55%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MINTSPLASH S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 5912 Rev. 2 (echivalent: 5912 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune |
| Descriere Activitate | Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune |
| Cod CAEN principal | 59 Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune |
| Descriere activitate (principal) | Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune; înregistrări audio și activități de editare muzicală |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 5912: Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (59), poziții apropiate de locul 60 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- PARCFILM SRL – locul 56, 4,43 mil. lei, Botoşani
- TAINE MULTIMEDIA SRL – locul 56, 939.277 lei, Bucureşti
- PHEONIXNET COMPUTERS SRL – locul 56, 372.520 lei, Bucureşti
- SQUADRENTAL.COM S.R.L. – locul 57, 4,39 mil. lei, Bucureşti
- ACUSTIC MULTI MEDIA SRL – locul 57, 932.763 lei, Bucureşti
- WADA NATION S.R.L. – locul 57, 366.314 lei, Braşov
- IQ MEDIA RENTAL S.R.L. – locul 58, 4,34 mil. lei, Bucureşti
- ABYRECORDS SRL – locul 58, 916.262 lei, Vaslui
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MINTSPLASH S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MINTSPLASH S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MINTSPLASH S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 16.361 |
| Active circulante | 218.369 |
| Creante | 17.675 |
| Disponibilitati | 200.694 |
| Cheltuieli in avans | 199 |
| Datorii | 68.685 |
| Capitaluri proprii | 166.244 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 230.294 |
| Venituri totale | 230.294 |
| Cheltuieli totale | 62.033 |
| Profit brut | 168.261 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 166.004 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 12.651 |
| Active circulante | 80.586 |
| Creante | 50.293 |
| Disponibilitati | 30.293 |
| Cheltuieli in avans | 248 |
| Datorii | 2.275 |
| Capitaluri proprii | 91.210 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 150.878 |
| Venituri totale | 150.878 |
| Cheltuieli totale | 58.429 |
| Profit brut | 92.449 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 90.970 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 9.980 |
| Active circulante | 85.573 |
| Creante | 66.124 |
| Disponibilitati | 19.449 |
| Cheltuieli in avans | 298 |
| Datorii | 1.577 |
| Capitaluri proprii | 94.274 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 104.474 |
| Venituri totale | 104.474 |
| Cheltuieli totale | 7.967 |
| Profit brut | 96.507 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 94.034 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 5.944 |
| Active circulante | 82.222 |
| Creante | 56.270 |
| Disponibilitati | 25.952 |
| Datorii | 4.047 |
| Capitaluri proprii | 84.119 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 94.483 |
| Venituri totale | 94.484 |
| Cheltuieli totale | 7.827 |
| Profit brut | 86.657 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 83.879 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 5.168 |
| Active circulante | 40.970 |
| Creante | 0 |
| Disponibilitati | 40.970 |
| Datorii | 2.582 |
| Capitaluri proprii | 43.556 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 63.005 |
| Venituri totale | 63.005 |
| Cheltuieli totale | 20.433 |
| Profit brut | 42.572 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 40.743 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 612 |
| Active circulante | 2.296 |
| Creante | -752 |
| Disponibilitati | 3.048 |
| Datorii | 95 |
| Capitaluri proprii | 2.813 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.161 |
| Venituri totale | 3.161 |
| Cheltuieli totale | 453 |
| Profit brut | 2.708 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.613 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |