MIND SOFTWARE SRL – CUI 13509597
Pe scurt
MIND SOFTWARE SRL are CUI 13509597, număr de înregistrare J2000000848220 și sediul în Municipiul Iaşi, județul Iaşi. Activitatea principală declarată: CAEN 6210 – Transporturi aeriene dupa grafic. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 23.164.804 lei, un profit net de 1.011.251 lei și un număr mediu de 97 salariați.
- Stare ONRC: necunoscut
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 09.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | MIND SOFTWARE SRL |
| CUI | 13509597 |
| Nr. Reg. Com. | J2000000848220 |
| EUID | ROONRC.J2000000848220 |
| CAEN | 6210 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 09.10.2026) |
| Stare (ONRC) | necunoscut |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2000-11-08 (26 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 23 164 804 | 1 011 251 | 1 601 892 | 107 714 | 7 271 939 | 5 821 585 | 97 |
| 2024 | 23 083 470 | 1 044 019 | 1 637 393 | 89 553 | 6 314 104 | 4 810 334 | 103 |
| 2023 | 23 451 505 | 961 207 | 1 677 716 | 140 906 | 5 318 454 | 3 826 318 | 110 |
| 2022 | 22 193 055 | 1 085 806 | 2 536 936 | 201 037 | 5 157 381 | 2 865 112 | 122 |
| 2021 | 22 718 562 | 1 030 611 | 3 278 856 | 182 382 | 4 805 118 | 1 779 306 | 140 |
| 2020 | 24 356 325 | 1 085 160 | 4 582 012 | 250 572 | 5 716 474 | 1 450 102 | 165 |
| 2019 | 28 193 437 | 1 336 772 | 2 843 163 | 293 782 | 5 517 414 | 3 044 258 | 173 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises23 164 804 lei
0%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MIND SOFTWARE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6210 Rev. 0 (echivalent: 6210 Rev. 1, 6210 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Iaşi , domeniul 6210: Transporturi aeriene dupa grafic
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 292 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- MODUS CREATE SRL – locul 288, 23,45 mil. lei, Cluj
- AKHET DIGITAL S.R.L. – locul 288, 3,65 mil. lei, Bucureşti
- UICORE S.R.L. – locul 288, 1,47 mil. lei, Bucureşti
- ARTIZAN FAMILY S.R.L. – locul 288, 833.206 lei, Suceava
- SERVICII MEDIANET SRL – locul 288, 544.559 lei, Bacău
- FLASH TECH SOLUTIONS SYSTEMS S.R.L. – locul 288, 292.037 lei, Argeş
- MODULE WORKS SRL – locul 289, 23,39 mil. lei, Bucureşti
- VOESTALPINE GROUP-IT GMBH DUSSELDORF SUCURSALA BUZĂU – locul 289, 3,59 mil. lei, Buzău
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MIND SOFTWARE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MIND SOFTWARE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MIND SOFTWARE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 89.553 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.314.104 |
| Creante | 2.121.784 |
| Casa si conturi la banci | 4.192.320 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 44.070 |
| DATORII | 1.637.393 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.810.334 |
| Capital subscris varsat | 2.494 |
| Cifra de afaceri neta | 23.083.470 |
| VENITURI TOTALE | 23.599.272 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.411.135 |
| Profitul brut | 1.188.137 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.044.019 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 103 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 140.906 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.318.454 |
| Creante | 2.149.858 |
| Casa si conturi la banci | 3.168.596 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 44.674 |
| DATORII | 1.677.716 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.826.318 |
| Capital subscris varsat | 2.494 |
| Cifra de afaceri neta | 23.451.505 |
| VENITURI TOTALE | 23.862.303 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.768.448 |
| Profitul brut | 1.093.855 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 961.207 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 110 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 201.037 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.157.381 |
| Creante | 2.111.715 |
| Casa si conturi la banci | 3.045.666 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 43.630 |
| DATORII | 2.536.936 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.865.112 |
| Capital subscris varsat | 2.494 |
| Cifra de afaceri neta | 22.193.055 |
| VENITURI TOTALE | 22.782.284 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.546.655 |
| Profitul brut | 1.235.629 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.085.806 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 122 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 182.382 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.805.118 |
| Creante | 2.032.691 |
| Casa si conturi la banci | 2.772.427 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 70.662 |
| DATORII | 3.278.856 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.779.306 |
| Capital subscris varsat | 2.494 |
| Cifra de afaceri neta | 22.718.562 |
| VENITURI TOTALE | 23.244.944 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.056.856 |
| Profitul brut | 1.188.088 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.030.611 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 140 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 250.572 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.716.474 |
| Creante | 2.996.329 |
| Casa si conturi la banci | 2.720.145 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 65.068 |
| DATORII | 4.582.012 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.450.102 |
| Capital subscris varsat | 2.494 |
| Cifra de afaceri neta | 24.356.325 |
| VENITURI TOTALE | 24.872.398 |
| CHELTUIELI TOTALE | 23.646.913 |
| Profitul brut | 1.225.485 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.085.160 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 165 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 293.782 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.517.414 |
| Creante | 2.456.916 |
| Casa si conturi la banci | 3.060.498 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 76.225 |
| DATORII | 2.843.163 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.044.258 |
| Capital subscris varsat | 2.494 |
| Cifra de afaceri neta | 28.193.437 |
| VENITURI TOTALE | 28.912.375 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.372.267 |
| Profitul brut | 1.540.108 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.336.772 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 173 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 268.227 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.090.146 |
| Creante | 2.114.752 |
| Casa si conturi la banci | 2.975.394 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 103.028 |
| DATORII | 2.744.461 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.716.940 |
| Capital subscris varsat | 2.494 |
| Cifra de afaceri neta | 25.929.814 |
| VENITURI TOTALE | 26.430.666 |
| CHELTUIELI TOTALE | 25.174.568 |
| Profitul brut | 1.256.098 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.082.290 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 180 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 382.351 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.262.858 |
| Creante | 2.416.438 |
| Casa si conturi la banci | 1.846.420 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 93.106 |
| DATORII | 646.204 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.092.111 |
| Capital subscris varsat | 2.494 |
| Cifra de afaceri neta | 27.747.528 |
| VENITURI TOTALE | 28.185.800 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.939.349 |
| Profitul brut | 1.246.451 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.083.329 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 199 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 381.279 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.400.919 |
| Creante | 2.408.366 |
| Casa si conturi la banci | 2.992.553 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 125.051 |
| DATORII | 2.898.467 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.008.782 |
| Capital subscris varsat | 2.494 |
| Cifra de afaceri neta | 29.128.920 |
| VENITURI TOTALE | 30.063.411 |
| CHELTUIELI TOTALE | 28.280.503 |
| Profitul brut | 1.782.908 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.504.886 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 209 |