MICLADI SERV PROD COM SRL
| Denumire | MICLADI SERV PROD COM SRL |
| CUI | 7610839 |
| Nr. Reg. Com. | J20/575/1995 |
| EUID | ROONRC.J1995000575207 |
| CAEN | 4711 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1995-06-30 (31 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 9 631 477 | 303 419 | 1 364 065 | — | — | — | 11 |
| 2024 | 9 654 726 | 504 969 | 1 465 193 | 1 665 395 | 1 489 123 | 1 665 039 | 14 |
| 2023 | 7 952 534 | 113 086 | 1 032 726 | 1 382 555 | 860 346 | 1 160 070 | 14 |
| 2022 | 7 158 300 | 9 611 | 753 554 | 1 344 774 | 525 823 | 1 046 984 | 15 |
| 2021 | 6 901 984 | 30 346 | 583 665 | 942 800 | 816 010 | 1 037 373 | 14 |
| 2020 | 6 429 915 | 71 889 | 970 685 | 753 791 | 1 250 921 | 1 034 027 | 13 |
| 2019 | 6 097 092 | 94 970 | 751 596 | 577 381 | 1 136 353 | 962 138 | 15 |
| 2018 | 5 895 579 | 105 741 | 522 087 | 437 917 | 951 338 | 867 168 | 16 |
| 2017 | 5 517 275 | 93 376 | 503 573 | 306 980 | 958 020 | 761 427 | 16 |
| 2016 | 5 100 342 | 106 037 | 364 582 | 259 032 | 793 557 | 688 007 | 15 |
Statistics
Commercial networks and enterprises9 631 477 lei
0%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MICLADI SERV PROD COM SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4711 Rev. 2 (echivalent: 4711 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Hunedoara , domeniul 4711: Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MICLADI SERV PROD COM SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MICLADI SERV PROD COM SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MICLADI SERV PROD COM SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.665.395 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.489.123 |
| Stocuri | 1.088.009 |
| Creante | 35.728 |
| Casa si conturi la banci | 365.386 |
| DATORII | 1.465.193 |
| VENITURI IN AVANS | 24.286 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.665.039 |
| Capital subscris varsat | 560.200 |
| Cifra de afaceri neta | 9.654.726 |
| VENITURI TOTALE | 9.859.148 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.266.157 |
| Profitul brut | 592.991 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 504.969 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.382.555 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 860.346 |
| Stocuri | 772.480 |
| Creante | 9.658 |
| Casa si conturi la banci | 78.208 |
| DATORII | 1.032.726 |
| VENITURI IN AVANS | 50.105 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.160.070 |
| Capital subscris varsat | 560.200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.952.534 |
| VENITURI TOTALE | 8.128.568 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.989.609 |
| Profitul brut | 138.959 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 113.086 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.344.774 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 525.823 |
| Stocuri | 387.784 |
| Creante | 49.547 |
| Casa si conturi la banci | 88.492 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.545 |
| DATORII | 753.554 |
| VENITURI IN AVANS | 78.604 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.046.984 |
| Capital subscris varsat | 560.200 |
| Cifra de afaceri neta | 7.158.300 |
| VENITURI TOTALE | 7.587.991 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.531.574 |
| Profitul brut | 56.417 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 9.611 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 942.800 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 816.010 |
| Stocuri | 521.300 |
| Creante | 50.365 |
| Casa si conturi la banci | 244.345 |
| DATORII | 583.665 |
| VENITURI IN AVANS | 137.772 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.037.373 |
| Capital subscris varsat | 560.200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.901.984 |
| VENITURI TOTALE | 7.733.501 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.596.964 |
| Profitul brut | 136.537 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 30.346 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 753.791 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.250.921 |
| Stocuri | 1.141.714 |
| Creante | 44.448 |
| Casa si conturi la banci | 64.759 |
| DATORII | 970.685 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.034.027 |
| Capital subscris varsat | 560.200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.429.915 |
| VENITURI TOTALE | 6.669.858 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.563.712 |
| Profitul brut | 106.146 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 71.889 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 577.381 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.136.353 |
| Stocuri | 1.098.938 |
| Creante | 25.106 |
| Casa si conturi la banci | 12.309 |
| DATORII | 751.596 |
| CAPITALURI - TOTAL | 962.138 |
| Capital subscris varsat | 560.200 |
| Cifra de afaceri neta | 6.097.092 |
| VENITURI TOTALE | 6.225.559 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.097.092 |
| Profitul brut | 128.467 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 94.970 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 437.917 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 951.338 |
| Stocuri | 872.875 |
| Creante | 14.558 |
| Casa si conturi la banci | 63.905 |
| DATORII | 522.087 |
| CAPITALURI - TOTAL | 867.168 |
| Capital subscris varsat | 560.200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.895.579 |
| VENITURI TOTALE | 6.021.221 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.884.502 |
| Profitul brut | 136.719 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 105.741 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 306.980 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 958.020 |
| Stocuri | 940.772 |
| Creante | 9.766 |
| Casa si conturi la banci | 7.482 |
| DATORII | 503.573 |
| CAPITALURI - TOTAL | 761.427 |
| Capital subscris varsat | 560.200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.517.275 |
| VENITURI TOTALE | 5.623.637 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.498.002 |
| Profitul brut | 125.635 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 93.376 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 259.032 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 793.557 |
| Stocuri | 812.630 |
| Creante | 548 |
| Casa si conturi la banci | -19.621 |
| DATORII | 364.582 |
| CAPITALURI - TOTAL | 688.007 |
| Capital subscris varsat | 560.200 |
| Cifra de afaceri neta | 5.100.342 |
| VENITURI TOTALE | 5.208.871 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.062.539 |
| Profitul brut | 146.332 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 106.037 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |