MF PLAST SERV SRL
| Denumire | MF PLAST SERV SRL |
| CUI | 18485421 |
| Nr. Reg. Com. | J2006000262158 |
| EUID | ROONRC.J2006000262158 |
| CAEN | 3821 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-03-15 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GÂLMĂ IONUȚ-DANIEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 10 507 381 | 1 125 599 | 2 748 065 | — | — | — | 21 |
| 2024 | 12 714 429 | 827 523 | 3 486 596 | 10 401 731 | 2 154 980 | 8 324 947 | 20 |
| 2023 | 7 278 816 | 423 606 | 5 680 195 | 11 349 909 | 3 146 425 | 7 915 812 | 25 |
| 2022 | 10 287 939 | 1 577 490 | 4 224 356 | 10 265 923 | 2 513 488 | 7 492 206 | 30 |
| 2021 | 7 951 412 | 77 699 | 4 160 118 | 10 562 518 | 1 720 931 | 7 513 456 | 34 |
| 2020 | 6 149 489 | 178 363 | 5 005 634 | 10 925 578 | 2 723 577 | 7 966 913 | 28 |
| 2019 | 6 712 020 | 297 432 | 4 658 699 | 12 018 431 | 965 375 | 8 375 290 | 35 |
| 2018 | 6 527 044 | 507 663 | 2 686 461 | 9 210 301 | 1 628 344 | 8 190 762 | 32 |
| 2017 | 8 386 041 | 1 196 346 | 2 476 277 | 9 327 150 | 1 398 025 | 8 286 826 | 33 |
| 2016 | 8 282 701 | 2 203 481 | 1 419 165 | 7 909 912 | 1 611 440 | 8 125 790 | 42 |
Statistics
Commercial networks and enterprises10 507 381 lei
-17%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MF PLAST SERV SRL”
| Cod CAEN preponderent | 3821 Rev. 2 (echivalent: 3821 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase |
| Descriere Activitate | Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase |
| Cod CAEN principal | 38 Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase |
| Descriere activitate (principal) | Colectarea, tratarea și eliminarea deșeurilor; activități de recuperare a materialelor reciclabile |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Dâmboviţa , domeniul 3821: Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MF PLAST SERV SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MF PLAST SERV SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MF PLAST SERV SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.401.731 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.154.980 |
| Stocuri | 1.391.505 |
| Creante | 527.826 |
| Casa si conturi la banci | 235.649 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 27.011 |
| DATORII | 3.486.596 |
| VENITURI IN AVANS | 772.179 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.324.947 |
| Capital subscris varsat | 800 |
| Cifra de afaceri neta | 12.714.429 |
| VENITURI TOTALE | 12.687.659 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.721.217 |
| Profitul brut | 966.442 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 827.523 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 20 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.349.909 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.146.425 |
| Stocuri | 1.830.442 |
| Creante | 664.714 |
| Casa si conturi la banci | 651.269 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 22.456 |
| DATORII | 5.680.195 |
| VENITURI IN AVANS | 922.783 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.915.812 |
| Capital subscris varsat | 800 |
| Cifra de afaceri neta | 7.278.816 |
| VENITURI TOTALE | 9.209.245 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.717.212 |
| Profitul brut | 492.033 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 423.606 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 25 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.265.923 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.513.488 |
| Stocuri | 1.072.288 |
| Creante | 996.594 |
| Casa si conturi la banci | 444.606 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.846 |
| DATORII | 4.224.356 |
| VENITURI IN AVANS | 1.070.695 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.492.206 |
| Capital subscris varsat | 800 |
| Cifra de afaceri neta | 10.287.939 |
| VENITURI TOTALE | 10.468.291 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.602.791 |
| Profitul brut | 1.865.500 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.577.490 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 30 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.562.518 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.720.931 |
| Stocuri | 1.195.746 |
| Creante | 373.996 |
| Casa si conturi la banci | 151.189 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 57.442 |
| DATORII | 4.160.118 |
| VENITURI IN AVANS | 667.317 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.513.456 |
| Capital subscris varsat | 800 |
| Cifra de afaceri neta | 7.951.412 |
| VENITURI TOTALE | 8.394.395 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.294.456 |
| Profitul brut | 99.939 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 77.699 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 34 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 10.925.578 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.723.577 |
| Stocuri | 662.869 |
| Creante | 404.613 |
| Casa si conturi la banci | 1.656.095 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 49.317 |
| DATORII | 5.005.634 |
| VENITURI IN AVANS | 725.925 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.966.913 |
| Capital subscris varsat | 800 |
| Cifra de afaceri neta | 6.149.489 |
| VENITURI TOTALE | 6.533.581 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.322.134 |
| Profitul brut | 211.447 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 178.363 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 28 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.018.431 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 965.375 |
| Stocuri | 373.668 |
| Creante | 492.019 |
| Casa si conturi la banci | 99.688 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 50.183 |
| DATORII | 4.658.699 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.375.290 |
| Capital subscris varsat | 800 |
| Cifra de afaceri neta | 6.712.020 |
| VENITURI TOTALE | 6.819.361 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.468.015 |
| Profitul brut | 351.346 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 297.432 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 35 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.210.301 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.628.344 |
| Stocuri | 411.261 |
| Creante | 1.105.801 |
| Casa si conturi la banci | 111.282 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 38.578 |
| DATORII | 2.686.461 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.190.762 |
| Capital subscris varsat | 800 |
| Cifra de afaceri neta | 6.527.044 |
| VENITURI TOTALE | 6.677.658 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.087.265 |
| Profitul brut | 590.393 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 507.663 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 32 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.327.150 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.398.025 |
| Stocuri | 459.314 |
| Creante | 800.963 |
| Casa si conturi la banci | 137.748 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 37.928 |
| DATORII | 2.476.277 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.286.826 |
| Capital subscris varsat | 800 |
| Cifra de afaceri neta | 8.386.041 |
| VENITURI TOTALE | 8.463.998 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.076.685 |
| Profitul brut | 1.387.313 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.196.346 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 33 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.909.912 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.611.440 |
| Stocuri | 672.739 |
| Creante | 590.451 |
| Casa si conturi la banci | 348.250 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 23.603 |
| DATORII | 1.419.165 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.125.790 |
| Capital subscris varsat | 800 |
| Cifra de afaceri neta | 8.282.701 |
| VENITURI TOTALE | 8.439.124 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.809.560 |
| Profitul brut | 2.629.564 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.203.481 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 42 |