METEXIM REAL S.R.L.

Cauta alta firma:
METEXIM REAL S.R.L.
CUI: 38754028RegCom: J23/317/2018EUID: ROONRC.J2018000317231CAEN: 2511Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. ILFOV, SAT TÂNCĂBEŞTI COM. SNAGOV, STR. IVAN PATZAICHIN, NR.1B

Denumire METEXIM REAL S.R.L.
CUI 38754028
Nr. Reg. Com. J23/317/2018
EUID ROONRC.J2018000317231
CAEN 2511
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2018-01-26 (8 ani)

Adresa JUD. ILFOV, SAT TÂNCĂBEŞTI COM. SNAGOV, STR. IVAN PATZAICHIN, NR.1B
Cod Poștal 77167
Telefon —
Email —
Website —
RO e-Factura Nu
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 0 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 1 498 888 361 503 249 505 — — — 8
2024 1 843 130 602 867 193 581 — — — 15
2023 1 877 592 665 554 259 156 — — — 15
2022 956 955 5 826 168 996 — — — 11
2021 1 004 089 436 155 123 395 — — — 11
2020 739 902 26 543 126 765 — — — 10
2019 847 955 270 499 109 236 — — — 10
2018 — — — — — — —
Statistics
Commercial networks and enterprises
1 498 888 lei
-19%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “METEXIM REAL S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 2511 Rev. 2 (echivalent: 2511 Rev. 1, 2511 Rev. 3)
Obiect Activitate Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Descriere Activitate Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Cod CAEN principal 25 Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Descriere activitate (principal) Industria construcțiilor metalice și a produselor din metal, exclusiv mașini, utilaje și instalații
Număr asociați 0
Număr administratori 0
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare —
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. ILFOV, SAT TÂNCĂBEŞTI COM. SNAGOV, STR. IVAN PATZAICHIN, NR.1B
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția METEXIM REAL S.R.L. în Topul Firmelor 2024:
Locul 16005 în Top Profit România

Întreprinderi mici , Ilfov

Locul 948 în Ilfov pe categoria Întreprinderi mici
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
602.867 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „METEXIM REAL S.R.L."...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „METEXIM REAL S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „METEXIM REAL S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „METEXIM REAL S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „METEXIM REAL S.R.L."...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „METEXIM REAL S.R.L."...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „METEXIM REAL S.R.L."...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „METEXIM REAL S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
7 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 2511
Active imobilizate 37.500
Active circulante 785.420
Stocuri 54.113
Creante 407.046
Disponibilitati 324.261
Datorii 193.581
Capitaluri proprii 629.339
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.843.130
Venituri totale 1.843.132
Cheltuieli totale 1.184.971
Profit brut 658.161
Pierdere bruta 0
Profit net 602.867
Pierdere neta 0
Nr. salariati 15

WEB_UU_AN CAEN: 2511
Active imobilizate 467
Active circulante 924.551
Stocuri 53.907
Creante 532.704
Disponibilitati 337.940
Datorii 259.156
Capitaluri proprii 665.862
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.877.592
Venituri totale 1.883.159
Cheltuieli totale 1.198.829
Profit brut 684.330
Pierdere bruta 0
Profit net 665.554
Pierdere neta 0
Nr. salariati 15

WEB_UU_AN CAEN: 2511
Active imobilizate 1.400
Active circulante 179.904
Stocuri 44.125
Creante 71.989
Disponibilitati 63.790
Datorii 168.996
Capitaluri proprii 12.308
Capital social 200
Cifra de afaceri 956.955
Venituri totale 956.958
Cheltuieli totale 941.562
Profit brut 15.396
Pierdere bruta 0
Profit net 5.826
Pierdere neta 0
Nr. salariati 11

WEB_UU_AN CAEN: 2511
Active imobilizate 11.558
Active circulante 548.319
Stocuri 165.847
Creante 294.974
Disponibilitati 87.498
Datorii 123.395
Capitaluri proprii 436.482
Capital social 200
Cifra de afaceri 1.004.089
Venituri totale 1.004.089
Cheltuieli totale 557.893
Profit brut 446.196
Pierdere bruta 0
Profit net 436.155
Pierdere neta 0
Nr. salariati 11

WEB_UU_AN CAEN: 2511
Active imobilizate 24.838
Active circulante 288.254
Stocuri 22.810
Creante 251.846
Disponibilitati 13.598
Datorii 126.765
Capitaluri proprii 186.327
Capital social 200
Cifra de afaceri 739.902
Venituri totale 739.910
Cheltuieli totale 706.107
Profit brut 33.803
Pierdere bruta 0
Profit net 26.543
Pierdere neta 0
Nr. salariati 10

WEB_UU_AN CAEN: 2511
Active imobilizate 42.918
Active circulante 326.102
Stocuri 21.975
Creante 289.503
Disponibilitati 14.624
Datorii 109.236
Capitaluri proprii 259.784
Capital social 200
Cifra de afaceri 847.955
Venituri totale 847.955
Cheltuieli totale 569.093
Profit brut 278.862
Pierdere bruta 0
Profit net 270.499
Pierdere neta 0
Nr. salariati 10

WEB_UU_AN CAEN: 2511
Active circulante 74.863
Stocuri 7.061
Creante 63.854
Disponibilitati 3.948
Datorii 85.578
Capitaluri proprii -10.715
Capital social 200
Cifra de afaceri 286.259
Venituri totale 286.259
Cheltuieli totale 292.305
Profit brut 0
Pierdere bruta 6.046
Profit net 0
Pierdere neta 10.915
Nr. salariati 5
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.